فیلم و موسیقی

«رستوران جنگل» از امروز به “پویا” می‌آید

[ad_1]

پویانمایی «رستوران جنگل» با شروع فصل زمستان روی آنتن می‌رود.

به گزارش سینماخبر  فصل جدید مجموعه پویانمایی رستوران جنگل به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمد رضا حنفی با تکنیک سه بعدی کامپیوتری در 26 قسمت 13 دقیقه‌ای در مرکز پویا نمایی صبا تولید شده است.

این مجموعه تلاش می‌کند تا به کودکان نتایج خوب درستکاری را در مقابل عواقب دروغگویی، نیت بد برای دیگران داشتن یا به عبارتی بدخواهی نشان ‌دهد.

پخش سری جدید «رستوران جنگل» روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 16 آغاز می‌شود. فیلمنامه این انیمیشن به قلم گروه قصه‌پردازی و فیلمنامه‌نویسی آقایان مهرداد رجبی هنجنی، علیرضا کمالپور و محمد رضا حنفی به رشته تحریر درآمده، که در آن موضوع غذا بهانه‌ای می‌شود برای پرداختن به موضوع و هدف اصلی مجموعه یعنی مبارزه بین خیر و شر و اینکه همیشه نیروی خیر و خوبی بر نیروی شر و بدی غلبه خواهد کرد.

در هر قسمت از این مجموعه لک لک، سرآشپز زبر دست رستوران جنگل، به کمک دوستانش خروس و اردک سعی می‌کنند غذاهای سالم، مقوی و ایرانی برای اهالی جنگل تهیه کند؛ در مقابل گرگ و همدستانش هر بار سعی می‌کنند مانع از انجام این کار شده و در کار آنها اخلال ایجاد کنند اما لک لک و دوستانش با درایت و هوشمندی، دسیسه ها و توطئه‌های آنها را برطرف کنند و در پایان هر قسمت نتیجه بد توطئه‌های گرگ و همدستانش، به خود آنها باز می‌گردد.

گفتنی است، اولین قسمت این مجموعه روز یکشنبه دوم دیماه ساعت 16 از شبکه نهال پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link by [author_name]

همچنین بخوانید:  سریال‌های نوروزی تلویزیون کدامند؟ + ساعت پخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image