علمی و فناوری

ردپای شغل اپل در ایالات متحده به 2.4 میلیون نفر افزایش یافت

Maccor سخت افزار و نرم افزار با دقت بالا را برای آزمایش عملکرد باتری ها طراحی و تولید می کند. تست دقیق کیفیت و عملکرد باعث می شود باتری های موجود در محصولات اپل ایمن و بادوام باشند.

هنگامی که ماکرو 15 سال پیش با اپل همکاری کرد ، این شرکت 60 کارمند داشت. این تعداد به بیش از 130 برابر رسیده و شامل یک مرکز جدید در سان خوزه ، کالیفرنیا است. تنها در سال گذشته ، کارمندان ماکارور یک سوم افزایش یافته و شرکت در حال استخدام کارگران ماهرتر است.

هر سال ، اپل به دنبال فرصت های جدید برای گسترش روابط تأمین کننده موجود خود است – در ماه ژوئن ، اپل با شرکت Broadcom Limited ، یک شرکت کالیفرنیا با یک مرکز تولید در فورت کالینز ، کلرادو ، به توافق رسید تا ماژول های فرکانس رادیویی با کارایی بالا را خریداری کند. و مؤلفه ها از آنجایی که اپل در دسامبر سال 2017 390 میلیون دلار به عنوان بخشی از صندوق تولید پیشرفته Finisar اهدا کرد ، تولیدکننده در این مسیر علاوه بر ایجاد نزدیک به 1000 شغل ساختمانی ، 500 موقعیت تمام وقت در شرمن ، تگزاس را نیز دارد. انتظار می رود که Finisar در ماه های آینده لیزرهای حمل و نقل به نام VCSEL را که برای تأمین نیرو از FaceID در آخرین آیفون ها و iPad ها استفاده می شود ، آغاز کند.

همچنین بخوانید:  AIDA64 تایید می کند Xiaomi CC9e توسط SD665 طراحی شده است، همچنین یک تلفن Android One است

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image