علمی و فناوری

ردپای شغل اپل در ایالات متحده به 2.4 میلیون نفر افزایش یافت

Maccor سخت افزار و نرم افزار با دقت بالا را برای آزمایش عملکرد باتری ها طراحی و تولید می کند. تست دقیق کیفیت و عملکرد باعث می شود باتری های موجود در محصولات اپل ایمن و بادوام باشند.

هنگامی که ماکرو 15 سال پیش با اپل همکاری کرد ، این شرکت 60 کارمند داشت. این تعداد به بیش از 130 برابر رسیده و شامل یک مرکز جدید در سان خوزه ، کالیفرنیا است. تنها در سال گذشته ، کارمندان ماکارور یک سوم افزایش یافته و شرکت در حال استخدام کارگران ماهرتر است.

هر سال ، اپل به دنبال فرصت های جدید برای گسترش روابط تأمین کننده موجود خود است – در ماه ژوئن ، اپل با شرکت Broadcom Limited ، یک شرکت کالیفرنیا با یک مرکز تولید در فورت کالینز ، کلرادو ، به توافق رسید تا ماژول های فرکانس رادیویی با کارایی بالا را خریداری کند. و مؤلفه ها از آنجایی که اپل در دسامبر سال 2017 390 میلیون دلار به عنوان بخشی از صندوق تولید پیشرفته Finisar اهدا کرد ، تولیدکننده در این مسیر علاوه بر ایجاد نزدیک به 1000 شغل ساختمانی ، 500 موقعیت تمام وقت در شرمن ، تگزاس را نیز دارد. انتظار می رود که Finisar در ماه های آینده لیزرهای حمل و نقل به نام VCSEL را که برای تأمین نیرو از FaceID در آخرین آیفون ها و iPad ها استفاده می شود ، آغاز کند.

همچنین بخوانید:  بهترین شارژر ماشین USB برای گوشی شما 2019

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image