علمی و فناوری

رئیس سابق Lenovo Mobile ، چانگ چنگ به عنوان معاون رئیس جمهور به شیائومی پیوست

چند روز پیش ، چانگ چنگ ، ​​معاون رئیس جمهور Lenovo و رئیس Lenovo Mobile China عزیمت خود را از این شرکت اعلام کرد که حدود 19 سال پیش به آن پیوست. گفته می شود که چانگ چنگ در تاریخ 18 دسامبر از همان روز در بازنشستگی لیو چوانزی از لنوو استعفا داده بود.

با کمال تعجب ، چانگ چنگ اکنون به عنوان معاون رئیس جمهور به شیائومی پیوسته است. در اوایل امروز ، لی ژوئن ، بنیانگذار ، رئیس و مدیر عامل شرکت شیائومی با استقبال از وی به شیائومی به عنوان معاون رئیس جمهور گروه شیائومی شیائومی تأیید کرد.

همچنین بخوانید:  رزرو هتل قصر طلایی با بیشترین تخفیف در سایت پرشین هتل

 Chang Cheng Xiaomi VP

در نقش جدید خود ، چانگ چنگ مسئول برنامه ریزی محصول مربوط به تلفن های هوشمند این شرکت خواهد بود. پس از آن ، آقای چنگ همچنین ملاقات خود را در Xioami از طریق پست در حساب Weibo خود تأیید کرد.

وی در سال 2000 به عنوان مدیر تحقیقات و توسعه واحد تجاری نوت بوک به Lenovo پیوسته بود. در سال 2011 ، او به عنوان نایب رئیس گروه Lenovo و مدیر کل سکوی نرم افزاری end-end-mobile همراه منصوب شد. بعداً ، در ژوئن سال 2015 ، او مدیرعامل برند [تلفن همراه] ZUK شد.

همچنین بخوانید:  کوری گیاهی؛ چرا نمی‌توانیم گیاهان را ببینیم؟

تحت چانگ چنگ ، ​​Lenovo در بازار بسیار رقابتی گوشی های هوشمند تلاش کرد و نتوانست سهم قابل توجهی از بازار را بدست آورد. وی برای تحقق نتایج تحت فشار زیادی قرار گرفته بود. عزیمت وی ​​از لنوو به دلیل مشکلات سلامتی شخصی و گذراندن وقت بیشتر با خانواده ذکر شد. با این حال ، به نظر نمی رسد با توجه به اینکه وی اکنون در همان نقش به شیائومی پیوسته است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image