علمی و فناوری

دوربین متمرکز سوراخ متمرکز می تواند در سال 2020 محبوب باشد ، می گوید leakster ، اما ما آن را دوست نداریم!

صنعت اسمارت فون با نوع دیگری از طراحی شکاف ، همه در تلاش است تا حاشیه ها را ببافد و تجربه کاربر همهجانبه تری به کاربران ارائه دهد. ما شاهد بودیم که نصب شده از یک طراحی شکاف ، سلفی پاپ آپ ، مکانیزم دوربین تلنگر ، سطح آب و قطر سوراخ پانچ استفاده می کند. سامسونگ را می توان اولین کسی دانست که از طراحی سوراخ پانچ استفاده می کند و هنوز تنها OEM است که از صفحه طراحی OLED استفاده می کند زیرا پانل های AMOLED سوراخ پانچ را تولید می کند. این ممکن است به زودی تغییر کند که Vivo S5 با صفحه AMOLED سوراخ پانچ همراه باشد.  دوربین پانچ پانچ

همچنین بخوانید:  تخصیص پویای منابع، مسئله‌‌‌ای ریاضی که جهان را در بن‌‌بست گرفتار کرده است

یک راهنما اکنون تصاویر آنچه را که می گوید سوراخ می کند. طرحی که سال آینده در تلفن ها مورد استفاده قرار می گیرد. نشت Weibo نشان می دهد سوراخ پانچ در وسط صفحه قرار دارد. این طرح با طرح شکاف آبراه شبیه به اندازه کوچکتر به نظر می رسد. این راهنما به همان اندازه فاش کرد که این نمایشگر در مدل هایی با قیمتی حدود یوان هزار دلار (100 پوند) استفاده خواهد شد که این بدان معناست که در تلفن های بودجه خواهد بود. شاید این توضیح دهد که چرا اینقدر زشت به نظر می رسد. در افکار ما ، طراحی واترپودر خنک تر به نظر می رسد یا هنوز هم بهتر است ، سوراخ پانچ در کنار صفحه نمایش به نظر می رسد. این چشم انداز بسیار نازک است. سوراخ پانچ متمرکز در جایی واقع شده است که قبلاً حاشیه یا سطح بالای آن بود ، بنابراین هیچ مشکلی برای سازگاری با نرم افزار ایجاد نمی کند. علاوه بر این ، بلندگوی جلوی گوشی به لبه بالایی گوشی منتقل شده است.

همچنین بخوانید:  دوربین عقب Huawei Mate 30 Pro و طراحی صفحه نمایش در تصاویر نشت نشان داده شده است

صنعت بر اساس روند حرکت می کند. و بنابراین ، ما نمی توانیم این احتمال را رد کنیم که این سبک از طراحی به طرفداران محبوب شود. همچنین ، این ایده که بتوان آن را در مدل های بودجه یافت ، کاملاً هیجان انگیز است ، زیرا در حال حاضر کاملاً هیچ تلفن بودجه ای با طراحی دوربین سوراخ پانچ وجود ندارد. طراحی سوراخ پانچ احتمالاً برای صفحه های LCD خواهد بود.

ما واقعاً این طراحی را جذاب نمی بینیم. تو چطور؟ به ما اطلاع دهید که درباره بخش طراحی سوراخ سوراخ در بخش نظرات چه فکر می کنید.

همچنین بخوانید:  KIPON لنزهایی را برای مانت Canon R و Nikon Z معرفی می‌کند

ظاهر می شوند

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image