علمی و فناوری

دست دوم با HP Omen X 2S 15: اولین لپ تاپ بازی دو هسته ای در جهان است

در میان جمعیت رو به رشدی از لپ تاپ های بازی فوق العاده نازک، فوق العاده سبک و فوق العاده سریع، HP Omen X 2S 15 فقط از سر و صدا پرید.

مطمئنا این لپ تاپ پنج پوند دارای یک پردازنده 8 هسته ای، CPU 9 هسته ای Core i9-9880H و GeForce RTX 2080 Max-Q GPU – این مشخصات در هر لپ تاپ با قیمت بالا ارائه می شود. اما تمام این لپ تاپ های دیگر صفحه لمسی شش اینچی را در عرشه صفحه کلید ندارند. Omen X 2S 15 می کند.

 dscf0029 نهایی آدام پاتریک موری

HP Omen X 2S 15 دارای پردازنده نسل هشت هسته ای اینتل است که با مایع فلزی Thermal Grizzly Conductonaut کار می کند همراه با GeForce RTX 2080 Max-Q GPU.

لپ تاپ های دو صفحه ای جدید نیستند، اما آنها نادر هستند. لنوو در سال 2009 با استفاده از آن W700ds، با یک صفحه نمایش که از پشت صفحه اصلی اسلاید را پشت سر گذاشته بود، دوباره تلاش کرد. Asus اخیرا با ZenBook Pro کار کرده است که یک صفحه نمایش را به پد لمسی متصل می کند. هر گونه تلاش دو صفحه ای در طول مسیر، مانند ایسر 2011 عصر Iconia 6120 ، و این یک مفهوم بسیار قدیمی است.

همچنین بخوانید:  قفل گلکسی نوت 9 سامسونگ را که با قیمت 300 دلار در eBay و واقعی آن عرضه می شود!

هیچکدام از آن ها لپ تاپ های بازی نیستند، هرچند که HP ادعا می کند که گوگل از "اولین لپ تاپ دوتایی روی صفحه نمایش در جهان" است. (شما می توانید 2014-2015 Razer Blade Pro را حذف کنید زیرا صفحه نمایش دوم از صفحه نمایش دسک تاپ ظاهر نمی شود. پروژه والری هرگز فروخته نشد.)

 dscf0015 final آدام پاتریک موری

جدید HP Omen X 2s 15 دارای پردازنده Core i9-9880H و GeForce RTX 2080 Max- Q، با این حال وزن آن فقط پنج پوند است و نسبتا نازک است.

اما این لیست کوتاه از لپ تاپ های دو صفحه ای نیز باید به شما بگوید که چگونه مفاهیم پر استعداد هستند. بعد از اوایل "oohs و ahhs" افتاد، لپ تاپ های دو صفحه ای عمدتا cratered.

همچنین بخوانید:  جمع‌آوری آب پاک از هوا با الهام از طبیعت

با Omen X 2S 15، HP امیدوار است که این مفهوم را واقعا با برخی از ترفندهای نرم افزار بسیار زیبا استفاده کنید. صفحه نمایش ثانویه شش اینچی اساسا یک LCD با رزولوشن 1920×1080 است که ویندوز به عنوان نمایش دوم آن را می بیند. شما می توانید یک دکمه را فشار دهید و پنجره فعال فعال شده از صفحه اصلی (پانل 1920×1080 240Hz G-Sync) به صفحه نمایش ثانویه است. این به شما امکان نمایش نمایش مورد علاقه یوتیوب خود را را تماشا می کند یا Slickdeals.com را برای شکستن قراردادهای PC تماشا می کند. شما همچنین می توانید آمار حیاتی لپ تاپ نظیر CPU یا GPU را کنترل کنید.

چرا روی صفحه نمایش دوگانه مهم است

اینها کارهای دقیق بازی گران نیستند، هر چند. HP با استفاده از یک ویژگی جالب به نام معکوس صفحه نمایش، به شما امکان می دهد تا یک قسمت از یک بازی را بزرگنمایی کنید و آن را در صفحه دوم نشان دهید. این امر برای موفقیت Omen X 2S بسیار مهم است، زیرا امروزه تعداد کمی از بازی ها با نظارت دوگانه طراحی شده اند. HP در حقیقت آن را در هر بازی کار می کند.

همچنین بخوانید:  کتابچین: با این پنج روش به کتاب‌خواندن عادت کنید

ابزار فوق العاده HP به شما امکان می دهد، برای مثال، یک نقشه از Counter Strike: Operations Global یا مینی نقشه از World از کشتی های جنگی یا یک نقشه مسیر از هر بازی مسابقه ای که شما بازی می کنید و آن را روی صفحه نمایش شش اینچی نمایش دهید.

در برخی از بازی ها ممکن است به دلیل اندازه کوچک مینی نمایشگر نتواند کمک کند، اما شما برای مثال، می تواند بخشی از نقشه را برای دقت ناوبری بیشتر افزایش دهد. شما حتی می توانید بازی خود را با افزایش زوم روی ناحیه مجسمه سازی روی صفحه اصلی، به منظور ایجاد یک نمایش فوری، همیشه با بزرگنمایی، افزایش دهید. بله، 360 عکس بدون زوم وجود دارد.

برای جارو کردن روی صفحه نمایش در آن، HP هر کلید صفحه کلید RGB را به جلوی لپ تاپ و صفحه لمسی به طرف صفحه حرکت می دهد. این ایده ما اخیرا با Asus ROG Zephyrus GX501 دیده شده است، اما تایمر قدیمی به یاد داشته باشید که لپ تاپ های اولیه معمولا با صفحه کلید های جلو پر شده اند.

 HP Omen X 2S Adam Patrick Murray [19659005] جدید Omen X 2S HP شما را قادر می سازد تا به هر بخش از صفحه نمایش مانند کوچکترین پورت یا مقیاس کوچک برای ایجاد موقعیت های 360 بدون محدوده جابجا شوید.

آیا آن را دریچه می کنید؟

لپ تاپ ها چهره "throttling" از عملکرد هنگامی که یک جزء گرم می شود. با "مدرن" ما به معنی لپ تاپ بزرگ، ضخیم، هشت پوند نیست، بلکه نسبتا سبک تر از مدل های پنج پوند است که سعی می کنند یک پردازنده 8 هسته ای و یک پردازنده گرافیکی بالا را به پوسته های شفاف ترش وارد کند.

HP به مسائل به چندین راه اشاره کرد. اولا، پانل های بزرگ دریچه های آهنی با فلزی جامد فلزی ساخته شده به پایین لپ تاپ. این شرکت ها گفتند که طرفداران طرفداران سه فاز، 12 ولت هستند تا بتوانند بیش از چهار لوله گرما، هوا را حمل کنند. لپ تاپ از پشت و طرف دیگر خالی می کند.

برای کمک بیشتر به خنک سازی، HP اعلام کرد که از ترکیب حرارت حرارتی مایع فلزات گرانقیمت Conductonaut از کارخانه در CPU استفاده خواهد کرد. در حالی که سازندگان خرده فروشی کوچکتر بوتیک آن را به عنوان یک گزینه در لپ تاپ ها برای پول اضافی ارائه می دهند، HP آن را یک ویژگی استاندارد در تمام لپ تاپ های Omen X 2S 15 می سازد.

فلز مایع در طول بیش از یک دهه، هدایت این ترکیب (که می تواند در یک کامپیوتر بد باشد) برخی از آن ها را ترساند. HP اعلام کرد کاربرد آن در یک لپ تاپ بسیار شبیه به همان اندازه خطرناک است که با استفاده از آن در دسکتاپ کار می کند.

 dscf0024 final آدام پاتریک موری

شما می توانید ببینید که نیمی از پایین Omen X 2S 15 یک مصرف بزرگ است.

تفاوت عملکرد در مقایسه با خمیر، گریس یا آدامس حباب که بیشتر HP ادعا می کند قابل توجه است. HP همچنین می گوید تست های خود را نشان می دهد افزایش سرعت فریم 28 درصد در عملکرد Apex Legends از استفاده از مایع فلزی.

خنک سازی ژنراتور 9 هسته Core i9-9880H 9 هسته ای خواهد شد کلیدی برای سرعت بیشتر ساعت در شرایط بازی که توسط عملکرد GPU محدود نمی شود (چیزی است که شما در سخت افزار روی صفحه نمایش 1080p کار می کنید). این باید به شیوه های دیگر نیز کمک کند. HP اعلام کرده است که آزمایش های خود نشان می دهد که از رسیدن به گریس حرارتی معمولی به فلز مایع در همان لپ تاپ، بهبود رندر در Blender نیز حدود 8.5 درصد است.

ما منتظریم تا این ادعاها را آزمایش کنیم اگر یک واحد بازبینی دریافت کنیم. اگر آنها ثابت کنند، این امر می تواند برای خنک کننده لپ تاپ بزرگ باشد.

ما باید توجه داشته باشیم که فلز مایع فقط در پردازنده و نه GPU استفاده می شود. HP اعلام کرده است که این مولفه با تراکمترین تولید گرما را هدف قرار داده است.

 تصویر 2019 05 08 در ساعت 8.16.27 صبح HP

HP ادعا می کند که استفاده از ترکیب فلز مایع برای خنک کننده در جدید HP OMEN X 2S 15 بهبود عملکرد قابل توجهی را در مقایسه با ترمودینامیکی ارزان تر و معمول تر به ارمغان خواهد آورد.

ارتقاء

برای جلوگیری از پیش نمایش ما نیز باید به شما بگویم که HP می گوید ارتقا باید نسبتا آسان باشد. پانل پایین را بردارید و می توانید به دو اسلات M.2 و دو اسلات SO-DIMM دسترسی داشته باشید. این ممکن است به نظر شبیه به یک بی نظیر باشد، اما بسیاری از لپ تاپ های نازک بازی برای متوقف کردن مادربرد و قرار دادن شکاف های M.2 و RAM بدون دستیابی به مادربرد ابتدائی را مجبور کرده اند. این برای بسیاری از افراد حق ترسناک است.

آخرین ویژگی نیز تا حدی مهم است: اندازه باتری. HP اعلام کرد که نمیخواهد بیش از حد عمر باتری را به خطر بیندازد، بنابراین Omen X 2S 15 دارای یک باتری شارژ 77 وات است که برای حدود پنج ساعت استفاده مفید است. این ممکن است شما را تحت فشار قرار دهد، اما اغلب سرزنش G-Sync است. G-Sync Nvidia نیاز به GPU لپ تاپ را به صفحه نمایش متصل می کند، یعنی کارت گرافیک همیشه در حال اجرا است. این فقط زندگی باتری را می کشد.

ما دیده ایم که بعضی از فروشندگان لپ تاپ به سادگی از عمر باتری رنج می برند و بسته های کوچک 50 وات ساعت را خنثی می کنند که عمر باتری آن را بدتر می کند. ما عمر باتری Omen X 2S را از meh تا blah پیش بینی می کنیم، که هنوز بهتر از برخی از لپ تاپ های بازی است که از وحشتناکی به "چه چیزی با این چیز اشتباه است "!"

انتظار میرود قیمت در Omen X 2S 15 از $ 2،099 آغاز شود. ما تصور می کنیم که این لپ تاپ با اجزای پایین تر از Core i9-9880H و RTX 2080 Max-Q است که ما دیدیم

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از فیس بوک صفحه و یا توییتر خوراک ما است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image