علمی و فناوری

دستیار Google اکنون می تواند به دیگران یادآوری کند تا کارهایی را انجام دهند که نمی خواهید انجام دهید

تنظیم یادآوری یکی از مفیدترین کارهایی است که می توانید با دستیار Google در تلفن یا بلندگو هوشمند خود انجام دهید ، به خصوص اگر نوع فراموش نشدنی باشد. اما ویژگی جدیدی که به Assistant منتقل می شود یادآوری ها را بسیار مفیدتر می کند ، به طوری که دیگر نیازی به انجام یادآوری نیست.

به جای اینکه از دستیار Google بخواهید یک یادآوری را برای شما ایجاد کند ، اکنون می توانید یکی را برای شخص دیگری در خانواده یا خانواده خود تنظیم کنید. بنابراین ، به جای این که بگویید ، "هی Google ، به من یادآوری کنید که سطل زباله را در روز یکشنبه بیرون بیاورم" ، می توانید بگویید ، "سلام گوگل ، به سوزان یادآوری کنید که یکشنبه مسیر را خارج کند." سپس ، اعلان ظاهر می شود در تلفن یا بلندگو هوشمند آنها در زمان مشخص شده.

همچنین بخوانید:  کشف ۱۸ سیاره فراخورشیدی جدید به اندازه زمین

یادآوری های اختصاصی همچنین برای رویدادهای مستقر در محل کار خواهد کرد ، بنابراین اگر به شوهرتان نیاز دارید شیر را انتخاب کنید. در راه خانه ، دستیار می تواند هنگام ترک کار یا عبور از فروشگاه ، او را یادآوری کند. گوگل می گوید این ویژگی جدید طی چند هفته آینده به زبان های انگلیسی ، تلفن ها ، بلندگوها و Smart Displays در ایالات متحده ، انگلستان و استرالیا در دسترس خواهد بود و در صورت دسترسی اواخر پاییز امسال با Google Nest Hub Max کار خواهد کرد.

اگر در حال راه اندازی راه هایی برای شوخی دوستان خود با استفاده از یادآوری های قابل استفاده هستید ، شانس ندارید. فقط افرادی که در گروه خانوادگی Google شما هستند (از جمله کودکان ، مشروط بر اینکه دارای یک سن مناسب باشند) می توانید ارسال یا دریافت کنید و یا در همان بلندگو هوشمند در خانه خود حسابهای مرتبط داشته باشید. علاوه بر این ، گیرنده یادآوری باید در لیست مخاطبین Google شما باشد. و اگر همه چیز از دست خارج نشود ، می توانید افراد را از ارسال یادآوری در منوی تنظیمات دستیار جلوگیری کنید.

همچنین بخوانید:  آمار دانلود اپلیکیشن‌ها در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۹ منتشر شد

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image