علمی و فناوری

دستیار جدید Google: چگونه می توانید آنرا پیکسل 4 را راه اندازی و اجرا کنید

دستیار Google جدید یکی از ویژگی های برجسته پیکسل 4 جدید است ، با رابط کمتر مزاحم ، پاسخ سریع و ادغام هوشمندانه تر با Android 10. اما حتی اگر پیکسل 4 نیز دارید ، ممکن است شما این کار را نکنید. با توجه به محدودیت های Google در مورد چگونگی و زمانی که می توانید آن را مشاهده کنید ، مشاهده می کنید. بنابراین ، اگر هنوز دستیار قدیمی را مشاهده می کنید ، در اینجا نحوه دریافت نسخه جدید آورده شده است.

تغییر زبان

 تنظیم جدید دستیار گوگل IDG

دستیار جدید Google فقط در راه اندازی است.

دستیار جدید فقط در ایالات متحده شروع به کار می کند ، اما این بدان معنا نیست که شما باید در ایالات متحده زندگی کنید تا آن را بدست آورید. فقط به تنظیمات دستیار خود بروید و زبان را به انگلیسی (ایالات متحده) تغییر دهید. این باید دستیار جدید را در Pixel 4 خود ایجاد کند حتی اگر مکان شما در جای دیگری باشد.

همچنین بخوانید:  راه اندازی موتورولا P50 MWC Shanghai 2019 تایید شده است

ناوبری حرکت

 حرکات دستیار جدید Google IDG

را فعال کنید. برای استفاده از باید ناوبری حرکت را فعال کنید. دستیار جدید Google.

Google دو راه برای پیمایش پیکسل 4 ، ناوبری مبتنی بر ژست و نوار ناوبری قدیمی 3 دکمه ارائه می دهد. با این حال ، دستیار جدید فقط با ناوبری ژست جدیدتر کار می کند. بنابراین اگر می خواهید با دکمه های قدیمی چسبیده باشید ، باید از آنها در تنظیمات سیستم استفاده کنید تا از دستیار جدید استفاده کنید.

حساب Google خود را

 دستیار جدید گوگل دستیار gsuite IDG

بررسی کنید. به اندازه کافی عجیب ، ممکن است حساب G Suite شما مانع دسترسی به دستیار جدید Google شود.

یک حساب Google در اصل شرط لازم برای داشتن پیکسل 4 است ، اما اگر یک G Suite برای حساب کاربری خود داشته باشید ، مشکلاتی را در این امر ایجاد می کند. دستیار جدید هنوز مشخص نیست که چرا ، اما اگر یک حساب G Suite در تلفن خود دارید ، حتی اگر این حساب اصلی شما نیست ، ظاهر شدن دستیار جدید و بازگشت به روش قدیمی را متوقف می کند. بنابراین باید با رفتن به برگه Accounts در تنظیمات ، آن را به طور کامل حذف کنید. بنابراین اگر برای شغل شما بسیار مهم است ، فقط باید منتظر بمانید تا دستیار جدید را آزمایش کنید.

همچنین بخوانید:  نمونه سفارشی از موتورسیکلت بی ام و R nineT معرفی شد

روشن کردن ادامه مکالمه

 دستیار جدید گوگل مکالمه خود را ادامه داد IDG

از دستیار Google جدید ، ادامه مکالمه را روشن کنید.

سرانجام ، حتی اگر دستیار جدید را در تلفن خود مشاهده می کنید ، ممکن است تجربه کاملی را تجربه نکنید. به این دلیل است که باید ادامه مکالمه را روشن کنید تا بتوانید سوالات پیگیری را بپرسید ، دلیل اصلی این که شما می خواهید از دستیار جدید استفاده کنید. با روشن شدن ادامه مکالمه ، می توانید بعد از گزارش وضعیت آب و هوایی امروز ، سؤالات پیگیری متنی مانند "فردا چه؟" را بپرسید. می توانید ضربان را در تنظیمات دستیار در تلفن خود پیدا کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image