علمی و فناوری

دستگاه کشویی سامسونگ رسما Galaxy Fold نامیده می شود

ما تقریبا همه می دانیم که در مورد مشخصات و طراحی سری Galaxy S10 سامسونگ فردا معرفی خواهد شد. با این حال، ما چیز زیادی در مورد اولین دستگاه قابل انعطاف سامسونگ نمی دانیم که فردا اعلام خواهد شد. پیش از راه اندازی، نام رسمی دستگاه مشخص شده است.

دستگاه تاشوئی نامهای متعددی از جمله Galaxy F، Galaxy Flex و Galaxy X نامیده شده است. امروز، Evan Blass، نام دستگاه با توجه به صدای جیر جیر، دستگاه به طور رسمی به عنوان Galaxy Fold سامسونگ شناخته می شود.

این اولین بار نیست که ما سامسونگ به عنوان نام تجاری "سامسونگ کهکشان Fold" به نام علامت تجاری نامگذاری شده است. با این وجود، به نظر می رسد تایید صحیح باشد.

همچنین بخوانید:  فناوری رهگیری پرتو RTX انویدیا؛ بررسی عملکرد یک‌ساله

Galaxy Fold دو نمایشگر دارد – نمایشگر پوشش و نمایشگر اصلی انعطاف پذیر سامسونگ Infinity Flex. اولین دستگاه 4.6 اینچ است و هنگامی که دستگاه "بسته شده" و در حالت تلفن است، در حالی که صفحه اصلی 7.3 اینچ است و هنگامی که "دستگاه" را به حالت قرص "باز می کند"، صفحه نمایش اصلی 7.3 اینچ است.

خواندن بیشتر: سامسونگ کهکشان S10 + (نسخه سرامیک) نشت قیمت گذاری چین

Galaxy Fold یک رابط کاربر را با همکاری گوگل توسعه خواهد داد. برنامه های کاربردی قادر به کار سه گانه در Galaxy Fold – پنجره کامل، دو چند پنجره و سه پنجره چند منظوره خواهند بود. Galaxy Fold با برچسب قیمت شگفت انگیز 1800 دلار ارزان نخواهد بود.

همچنین بخوانید:  عیدی بی سابقه‌ی باسلام به همه‌ی غرفه‌دارهایش؛ کارمزد باسلام صفر شد

((19459015) منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image