علمی و فناوری

دستگاه بیضوی هوشمند Mobi Fitness Xiaomi که اکنون با قیمت 3699 یوان (525 دلار) در بازار عرضه می شود

شیائومی ماشین بیضوی هوشمند موبی را در زیر پلت فرم سرمایه گذاری یوپین در ژوئن سال جاری راه اندازی کرده بود. اکنون اسباب تناسب اندام با قیمت بالاتر برای فروش راه اندازی شده است. دستگاه بیضوی Mobifitness دارای قیمت 2999 یوان (424 دلار) بود. اما این ابزار اکنون 3699 یوان (525 دلار) ارائه شده است.

 دستگاه بیضوی تناسب اندام Mobi

دستگاه بیضوی همچنین به عنوان یک فضاپیما شناخته شده است و دستگاه هوازی تحمل وزن سیستمیک. مربی بیضوی تعادل و انعطاف پذیری بدن را هنگام تمرین عضلات بدن آموزش می دهد ، استخوان ها را به طور موثر تقویت می کند و از این رو ، از پوکی استخوان جلوگیری می کند ، و از مفاصل زانو محافظت می کند.

همچنین بخوانید:  Huawei با توجه به دستگاه های تاشوئی 1000 یورو، قصد دارد سامسونگ را در سال آینده به سرانجام برساند

انتخاب ادیتور: مودم 5G هواوی دارای طراحی و ناکارآمدی قدرت IHS است. Markit Report

ماشین بیضوی هوشمند تناسب اندام Mobi از مدار بدن سیاره ها در یک حرکت دایره ای به عنوان یک منبع خلاق برای طراحی ظاهر بیضوی و مسیر حرکت استفاده می کند. این طرح با زیبایی شناسی نوردیک همراه است که یک دایره چوب جامد را با یک قاب فلزی ترکیب می کند. از یک طراحی فلوی جلویی استفاده می کند ، که این نیز یک روند جدید در صنعت طراحی بیضوی است. سازنده ادعا می کند که این طرح بهتر از طراحی موتوری عقب است ، زیرا ثبات بالاتری ، الزامات فنی بالاتر را به همراه دارد و فضای کف کوچکتری را اشغال می کند. ابزار تناسب اندام به طور مساوی یک طرح چهار محوره با دو مسیر را اتخاذ می کند که از طراحی ایمن تک محوره دو تراک در بازار ایمن تر است زیرا به طور موثری مانع از آبگرفتگی می شود

همچنین بخوانید:  داستان برند بیگلو، سفری در مسیر تحقق رویای سکونت در فضا

دستگاه بیضوی 24 سطح مقاومت مختلف را ارائه می دهد که قدرت را در هنگام شبیه سازی قدرت اعمال می کند. آهسته دویدن ، پیاده روی ، دویدن و کوهنوردی. کنترل هوشمند مقاومت نیز وجود دارد که به کاربر کمک می کند کل فرایند را در سالم ترین و متعادل ترین حالت بدن انجام دهد.

UP NEXT: شیائومی جمعیت 249 یوان (35 دلار) را Jeeback Neck Massager G2

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image