علمی و فناوری

دسترسی زائران کربلا به اینترنت پر سرعت |

امسال نیز مخابرات از تمام ظرفیت های خود استفاده کرده است تا زائران کربلا از نظر فنی مشکلی جهت دسترسی به آنتتن و اینترنت نداشته باشند. محمدرضا بیدخام، دبیر ستاد اربعین شرکت مخابرات ایران، پس از حضور در مرزهای شلمچه و چذابه از فعالیت های صورت گرفته در این مرزها به منظور فراهم آوری رفاه حال زائرین اربعین حسینی ابراز امیدواری کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک نیوز، بیدخادم از استقرار چتر وای فای جهت ارتباطات بهتر در مرزهای خوزستان خبر داد که در روزهای آینده باز خواهد شد. همچنین از بهره برداری ۸ سایت پرتابل همراه با آخرین فناوری روز جهت دسترسی بهتر به اینترنت و آنتن دهی خبر داد. افزایش ظرفیت های ارتباطی در مرزهای شلمچه و چذابه موجب شده است تا زائران تا لب مرز به اینترنت نسل سوم و چهارم دسترسی داشته و پس از آن نیز آنتن دهی مناسب و دسترسی خوبی به ارتباطات وای فای داشته باشند. تمام تلاش ستاد اربعین شرکت مخابرات و ستاد اربعین وزارت ارتباطات با همکاری استانداری و نهادهای مسئول، ایجاد و برقراری بهترین شرایط سفر معنوی اربعین در دو بعد فنی و غیر فنی برای تمام زائرین است.

همچنین بخوانید:  چگونه مایکروسافت با درس‌گرفتن از گذشته، آینده خود را بازترسیم می‌کند

دبیر ستاد اربعین از استفاده از تمامی ظرفیت های فنی مجموعه مخابرات خبر داد تا زائران مشکلی در برقراری ارتباط اینترنتی و آنتن دهی نداشته باشند. رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان نیز در این باره گفت: نصب و راه اندازی ۴ سایت ثابت جایگزین سایت‌های پرتابل B.T.S در مسیرهای چذابه و شلمچه با تکنولوژی 3G و 4G از اقدامات مخابرات استان خوزستان در زمینه ارتباطات سیار است. در همین حال سالن ترانزیت مرز چذابه با نصب ۴ دستگاه سوییچ و ۱۲ دستگاه access point و سالن ترانزیت شلمچه با نصب و راه اندازی ۲ دستگاه سوییچ و ۱۶ دستگاه accesspoint از پوشش وای فای بهره مند خواهند شد.

همچنین بخوانید:  درمان های ضدسرطان مبتنی بر سلول های بنیادی سرطان

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image