علمی و فناوری

در نمایشگاه هوایی Amazfit Sports Watch 3 Huami NFC و Elite Edition با بدنه تیتانیومی ارائه شده است

انتظار می رود که فناوری Huami در تاریخ 27 اوت از ساعت هوشمند جدیدی رونمایی کند که فقط چند روز با آن فاصله دارد. پیش از این ، اطلاعات کمی در مورد این محصول وجود دارد ، اما این شرکت فاش کرده است که این ساعت هوشمند ساعت هوشمند Amazfit 3 خواهد بود. Stratos برای اولین بار در سال 2017 به عنوان جانشین Amazfit Pace که اولین نسل تماشای ورزشی هوشمند Amazfit است ، راه اندازی شد.

 Watch Sport Sports Amazfit Smart 3

معاون رئیس جمهور Huami ، چی Fandi ، اظهار داشت که ساعت هوشمند آینده به سادگی می توان Amazfit Sports Watch 3 بدون ویژگی "هوشمند" نامید زیرا همه ساعت های هوشمند آنها هوشمند است ". اتخاذ نام کوتاه تر همیشه جالب است. VP همچنین اظهار داشت که Sports Watch 3 نه تنها با نسخه استاندارد بلکه نسخه Elite نیز عرضه خواهد شد. نسخه نخبه با صنایع دستی و کیفیت بهتری همراه خواهد بود. بدنه Amazfit Sports Watch 3 Elite Edition با استفاده از آلیاژ تیتانیوم Tic4 با عملکرد بهتر تولید می شود تا این هنر و فن آوری جدید در ساعت های ورزشی به سطح پیشرو برسد. این ساعت همچنین دارای صفحه نمایش شیشه ای است که از کریستال یاقوت کبود یاقوت کبود با استحکام بالا و مقاوم در برابر سایش ساخته شده است. به یاد بیاورید که Amazfit GTR 47mm همچنین نسخه تیتانیومی دارد.

همچنین بخوانید:  سامسونگ گلکسی M20 در برابر گلکسی A30 و Galaxy A7: مشخصات مقایسه
 Amazfit GTR 47mm همچنین نسخه تیتانیومی دارد.
Amazfit GTR 47mm Titanium Edition

نشت های قبلی نوک تماشای ورزش Amazfit 3 را به نمایش می گذارد تا یک صفحه نمایش کامل با بازتاب 1.34 اینچی با بازتابی کامل داشته باشد که از نظر هزینه ای سفارشی است. این نمایشگر توسط ژاپنی Display Inc (JDI) تهیه شده است که همچنین تهیه کننده نمایشگرهای مدلهای Apple Watch است. همچنین این ساعت دارای NFC است به این معنی که احتمالاً از پرداخت بدون تماس پشتیبانی خواهد کرد.

UP NEXT : لیست افتخارات KSA-AL10 TENAA ممکن است لیست Honor 8S Pro باشد

(منبع)

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image