علمی و فناوری

در میان نگرانی های مربوط به حریم خصوصی ، گوگل این قابلیت را نشان می دهد که چراغ وضعیت را در دوربین های فعال لانه خاموش می کند

نمی دانید چرا نمی توانید چراغ نشانگر را روی دوربین امنیتی Nest خود خاموش کنید؟ نه ، اشکالی نیست.

Google این هفته به کاربران آشیانه اطلاع داد (همانطور که گزارش شده توسط 9to5Google ) که به دنبال بروزرسانی قریب الوقوع ، Nest Cam ، Dropcam ، و سلام دیگر قادر به خاموش کردن چراغ های وضعیت خود در هنگام ضبط نیستند ، گرچه کاربران قادر به کم رنگ شدن آنها هستند.

اخبار در پی اظهارنامه طولانی مدت حفظ حریم خصوصی از Google آمده است که از جمله موارد دیگر ، قول می دهد: "وقتی دوربین شما روشن می شود و فیلم های ویدئویی را به Google ارسال می کنید ، ما یک نشانگر تصویری واضح ارائه خواهیم داد (مانند یک چراغ سبز به دستگاه شما). "

همچنین بخوانید:  اتاق رویایی گیمرها: Razer و Nanoleaf نورپردازی RGB کیبورد را به دیوار اتاق می‌آورند

در پیامی ارسال شده در انجمن راهنما Google Nest ، یک کارمند گوگل نوشت: حذف توانایی خاموش کردن چراغ های وضعیت دوربین لانه" بازتاب [s] ما تعهد به احترام به حریم خصوصی شما و افراد در خانه خود. "

از دست دادن توانایی خاموش کردن چراغ وضعیت در دوربین های لانه ممکن است کاربرانی را که می خواهند خانه های خود را مخفیانه رصد کنند ، ناامید کند ، اما این در حالی است که تمرکز مجدد روی حریم خصوصی نیز وجود دارد.

افشاگری های اخیر از دوربین های مورد استفاده Nest است که به صاحبان سابق خود اجازه می دهد تا به افرادی که وسایل خود را به آنها می فروختند نگاه کنند (نقض حریم خصوصی که از زمان ثابت شده است) ، و همچنین خبرهایی مبنی بر اینکه اشخاص ثالث در حال بررسی ضبط صدا از امثال آمازون الکسا ، اپل سیری و دستیار گوگل بود.

همچنین بخوانید:  تکمیل ظرفیت ایران خودرو 22 اردیبهشت 98 در 1 دقیقه !

در همان پیام ارسال شده در انجمن راهنمایی Google Nest ، کارمند Google توضیح داد که چگونه نور وضعیت در حال حاضر در لانه های مختلف عملکرد خواهد کرد. دستگاه های دوربین:

در تنظیمات برای همه دوربین های Nest و Nest سلام ، اکنون می توانید وضعیت نور را کم رنگ کنید. هنگامی که دوربین روشن است ، چراغ وضعیت به رنگ سبز می درخشد ، نور کم به اندازه کافی است که هنوز در هر اتاق ممکن است استفاده شود ، حتی برای IQ های Nest Cam که در یک مهد کودک استفاده می شود.

برای Dropcam ، وقتی دوربین روشن است ، وضعیت وضعیت

در لانه کام ، Dropcam و Nest سلام ، هنگامی که دوربین فیلمبرداری مستقیم است از برنامه Nest پخش می شود ، وضعیت وضعیت چشمک می زند.

همچنین بخوانید:  دوربین متمرکز سوراخ متمرکز می تواند در سال 2020 محبوب باشد ، می گوید leakster ، اما ما آن را دوست نداریم!

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image