علمی و فناوری

در زیر مارک XIAOMI MIJIA یک دستگاه تصفیه آب 600 گالن در تاریخ 17 آوریل راه اندازی خواهد کرد

زیر برند Xiaomi MIJIA از طریق صفحه Weibo رسمی خود اعلام کرده است که یک دستگاه تصفیه آب جدید تحت پلت فرم crowdfunding Youpin را راه اندازی خواهد کرد. این محصول در تاریخ 17 آوریل راه اندازی خواهد شد.

پست Weibo در مورد محصول زیاد صحبت نمی کند، اما آنچه در میان جزئیات جزئی ظاهر می شود، این است که تصفیه کننده آب قادر به تصفیه 600 گالن آب است که بدیهی است که به معنای سریعتر نرخ جریان. دیگر دستگاه های تصفیه آب 600 گالن در بازار داخلی با قیمت های بین 4000 تا 8000 یوان وجود دارد. با این حال، ما انتظار داریم مدل MIJIA ارزانتر باشد. با توجه به عملکرد هزینه قبلی Xiaomi، نباید بیش از 3000 یوان باشد.

همچنین بخوانید:  GE Vintage لامپ های LED: نورپردازی قرن 21st با زیبایی شناسی قرن گذشته

همچنین می توانید بخوانید: Xiaomi crowdfunds تصفیه آب هوشمند Chanitex با زندگی فیلتر سه ساله

این محصول آینده خواهد بود اولین آب Xiaomi تصفیه کننده با ظرفیت تصفیه 600 گالنی. سه مدل موجود، که Xiaomi تحت نام آن، همه دستگاه های تصفیه آب 400 گالن هستند و بنابراین سرعت تولید جدید 50٪ افزایش می یابد. انتظار می رود که کیفیت نیز بالا باشد. یک نظرسنجی که در اکتبر در سال گذشته توسط انجمن مصرفکنندگان پکن منتشر شد نشان داد که 27 شهرت در دسترس هستند. 21 فاضلاب تصفیه کننده اسمز معکوس هستند و شش نفر دیگر پردازشگرهای کیفیت کلی هستند. این بررسی نشان داد که میزان تصفیه آب تصفیه آب MIJIA بالاترین مقدار با مقدار 69.33٪ است.

( منبع )

همچنین بخوانید:  ThinkPad T490 Lenovo تاکید بر بهبود صفحه نمایش در سال 2019 است

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image