علمی و فناوری

در جستجوی طلا با مرمت زیستگاه

دلایل طبقه بندی ESA محدود به معدن نیست. اضافه کردن ورود به سیستم ، شهرنشینی ، ثبت آتش سوزی و لغزش زمین در منطقه ، و ماهی قزل آلا هیچ شانسی نخواهد داشت. اما RESOLVE ، یک سازمان غیرانتفاعی که با برخی از مهمترین چالش های این سیاره از طریق مشارکت های نوآورانه و غیرمنتظره مقابله می کند ، می خواهد این مشکل را برطرف کند.

پیشنهاد آنها: مجدداً معادن را با ترمیم ترکیب کنید تا جریان ها را بهبود ببخشید و آنها را برای بازگشت ماهی ، ماهی قزل آلا و سایر گونه های ماهی باز کنید.

همچنین بخوانید:  چگونه یک ارائه‌ آسانسوری برای استارتاپ بنویسیم؟

از آنجا که RESOLVE برای اولین بار مشارکت طلای سالمون را در سال 2017 معرفی کرد ، این سازمان در حال پیوستن کارگران معدن محلی ، محیط زیست و آژانس های دولتی است تا بتواند خسارات ناشی از معدن تاریخی در منطقه را اصلاح کند. اپل – که از اجزای کمی از طلا در قطعات الکترونیکی در سراسر محصولات خود استفاده می کند – و جواهر فروشی جهانی لوکس Tiffany & Co. از این معدنچیانی که متعهد به بازسازی و بهسازی سرزمینی بودند که هنگام انجام کار متعهد شده اند ، طلا دریافت می کنند.

استفان D 'اسپوزیتو ، مدیرعامل رزول می گوید: “بین استخراج و ماهی قزل آلا تنش زیادی وجود دارد.” “طلای ماهی قزل آلا مانند پیمان صلح بین معدن و زیستگاه ماهی آزاد است. این مکانی است که سه بخش با هم می توانند همکاری کنند: جامعه احیا ، ملل اول و صنعت معدن. ”

همچنین بخوانید:  سفارش آنلاین خدمات شست‌وشو و تعمیرات خودرو در محل

پائولا پایرز ، رئیس مسئولیت تأمین کننده اپل می گوید: “همچنان که ما همچنان به استفاده از مواد بازیافتی خود ادامه می دهیم ، به دنبال راه های ابتکاری برای تولید مسئولیت پذیر طلا هستیم.” “همکاری با تیفانی ، یکی از پیشگامان در تهیه منابع پایدار ، و همچنین” حل “تضمین می کند که طلای ماهی قزل آلا می تواند نمونه ای از چگونگی تکامل صنعت باشد.”

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image