علمی و فناوری

در اینجا روشی آسان برای نصب Google Play Store در تلفن های هوشمند هواوی بدون GMS وجود دارد

چند ماه پیش ، هواوی نسل بعدی گوشی های هوشمند پرچمداران سری Mate 30 گوشی های هوشمند خود را در چین راه اندازی کرد ، و آنها را به عنوان اولین دستگاه از غول چینی ساخت که بدون پشتیبانی از برنامه ها و خدمات گوگل می آیند. ممنوعیت شرکت از ایالات متحده.

اما راه حلی وجود داشت که کاربران را قادر ساخت تا برنامه ها و خدمات Google را بر روی تلفن های سری Mate 30 نصب کنند. با این حال ، پس از گزارشی نگرانی های مربوط به مسائل امنیتی پیرامون حل مشکل برنامه LZ Play را ایجاد کرد ، خاموش شد .

با این حال ، راه حل جدیدی به صورت آنلاین ظاهر شده است ، که به نظر می رسد روشی آسان برای نصب است. برنامه ها و خدمات Google در Huawei و همچنین تلفن های هوشمند مارک Honor. برای این کار ، کاربر باید برنامه چت شریک را که اندازه آن در حدود 147MB است بارگیری کند.

همچنین بخوانید:  فیسبوک: تا سال ۲۰۳۰ واقعیت افزوده جایگزین گوشی‌های هوشمند می‌شود

 Huawei Google Play Storearound

پس از نصب و اجرای برنامه ، کاربر باید روی " گزینه Detect Device ” و سپس بر روی [ اکنون تعمیر کنید] و در آخر روی" فعال سازی " شیر پس از ظاهر شدن پنجره Administrator دستگاه بر روی صفحه نمایش.

با استفاده از این فرایند ، با راه اندازی مجدد تلفن های هوشمند ، می بایست [Play Store] Google Play Store را آماده کرده و روی تلفن هوشمند کار کنید. پس از اتمام این کار ، کاربر می تواند برنامه Chat Partner نصب شده را حذف کند.

توجه داشته باشید که این هنوز روشی غیر رسمی است که بتوانید سرویس ها و برنامه های Google را در تلفن های هوشمند هوآوی اجرا کنید که بدون چنین خدماتی اجرا می شوند. هنوز مشخص نیست که چه مدت این روش به کار خود ادامه خواهد داد.

همچنین بخوانید:  رانندگی سالمندان به ارزیابی دقیق‌تری نیاز دارد

Google اخیراً به کاربران هواوی هشدار داد که بار دیگر برنامه های خود را بارگیری نکنند. این وبلاگ نوشت: این وبلاگ نوشت: "برنامه های Google sideloaded قابل اعتماد کار نمی کنند زیرا ما اجازه نمی دهیم که این سرویس ها در دستگاه های قطعی که ممکن است امنیت به خطر بیفتد اجرا شوند. برنامه های Sideloading Google نیز خطر زیادی را برای نصب برنامه ای ایجاد کرده است که با راه هایی که می تواند امنیت کاربر را به خطر بیاندازد تغییر داده یا تعدیل شده است. "

در همین حال ، هوآوی سرویس های موبایل هواوی را با نام مستعار که به عنوان جایگزینی برای سرویسهای Google Google (GMS) به منظور کاهش اعتماد به Google مشاهده می شود. این شرکت همچنین در نظر دارد میلیاردها دلار برای تقویت اکوسیستم برنامه خود سرمایه گذاری کند.

همچنین بخوانید:  گزارش زومیت از افتتاح فروشگاه هواوی در بازار موبایل ایران

منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image