علمی و فناوری

دریافت تخفیف های سنگین بر محصولات BlitzWolf مارک در Banggood

با استفاده از اقلام الکترونیکی تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از جامعه پهناور ما، مارک های بیشتر و بیشتر در حال ظهور با محصول نهایی با توجه به فانتزی از طرفداران فن آوری است.

BlitzWolf به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو که مجموعه گسترده ای از محصولات مانند شارژر سریع، بانک قدرت نوع C، ربات های تمیز، عینک های VR و غیره را ارائه می دهد. اگر شما بی سر و صدا انتظار داشته باشید دست خود را بر روی محصولات BlitzWolf مارک بدون صرف مقدار زیادی از پول، در حال حاضر زمان است.

فروشگاه رسمی BlitzWolf در Banggood به شما فرصتی unmissable برای خرید اقلام بالا پایان از نام تجاری محبوب بدون تخلیه جیب شما. صفحه ی رسمی فروشگاه به سه دسته تقسیم می شود که ساده و سریع هستند.

همچنین بخوانید:  گرپولیس - استراتژیک Grepolis - Divine Strategy MMO v2.180.0

به غیر از استفاده کامل از تخفیف های موجود در محصولات موجود در فروشگاه رسمی BlitzWolf در Banggood، شما می توانید تخفیف های اضافی را به سادگی دریافت کنید با پیگیری رسمی صفحه فیس بوک BlitzWolf.

برخی از محصولات که در صفحه ارتقاء یافته قرار دارند، کوپن های خاصی را اعطا کرده اند که می توانید آن را در طول فرآیند چک کردن صرفه جویی کنید. به عنوان مثال، BlitzWolf BW-FYE3 واقعی بی سیم بلوتوث 5.0 گوشی که معمولا برای 45.99 دلار فروخته می شود در حال حاضر برای قیمت پایین فقط 39.99 دلار در دسترس است.

شما می توانید این تخفیف 13 درصد را با استفاده از کوپن کد 15fye3 . کوپن فوق الذکر به شما کمک می کند قیمت تقاضای بلوتوث واقعی بلوتوث BlitzWolf BW-FYE3 True Wireless بلوتوث 5.0 به قیمت 34.99 دلار را حتی قبل از اینکه سفارش خود را بفروشید کمک کنید.

همچنین بخوانید:  نمایشگر خودگرما، راهکاری برای استفاده از آیفون تاشدنی در هوای خیلی سرد

توجه داشته باشید که کوپن ها برای محصولات محدود عرضه نمی شود. 19659003] شما می توانید از تخفیف 34 درصد در BlitzWolf® BW-LT17 2.8W استفاده کنید. Clip-on میز قابل انعطاف جدول لامپ سنسور لمسی قابل خواندن نور و قابل توجه 38 درصد در BW-BS8L طولانی قابل شستشو چند جهته چرخش بلوتوث خودپرداز Selfie Stick، تحت عنوان "Brand New".

به همین ترتیب، تعداد زیادی از محصولات دیگر با شدت تخفیف از BlitzWolf در بقیه دسته ها مانند 100 کوپن محدود، صوتی، موبایل، خانه، لوازم جانبی کامپیوتر و غیره گنجانده شده است. برای بررسی همه آنها، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که از صفحه ی تبلیغ بر روی کلیک کنید را ببینید.

همچنین بخوانید:  برنامه چین برای رقابت با سیلیکون‌ولی

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image