علمی و فناوری

دریافت تخفیف های بزرگ در محصولات BlitzWolf مارک در Banggood

با پنج محصول جدید که در ماه جاری وارد این ماه شده اند، BlitzWolf برپایه ترویج BlitzWolf Home Light در Banggood راه اندازی کرده است. به عنوان بخشی از تبلیغات، شرکت فناوری، انتخاب گسترده ای از محصولات خوب خود را با قیمت های پایین ارائه می دهد.

محصولاتی با نام تجاری BlitzWolf حاوی برچسب های با تخفیف بسیار با تخفیف به چهار دسته تقسیم می شوند: New Arrival in May، Combination بزرگ ذخیره، ممکن است دوست داشته باشید و انتخاب دیگر.

علاوه بر شمار زیادی از موارد دیگر، می توانید دست خود را بر روی حسگر نور LED BW-LT14، نور شب حسگر مادون قرمز BW-LT15، چراغ دودکش LED LED BW-LT16 ، BW-LT17 لامپ میز میز و BW-LT18 نور سنج حسگری بدون تمیز کردن جیب شما.

همچنین بخوانید:  Maximus Answer DualCam Video Doorbell review: دوربین دوم این است که به دنبال بسته های بسته باشید

به عنوان مثال، سنسور نور هوشمند نورپردازی BlitzWolf BW-LT14 به شما نور معمولی را تنظیم می کند قیمت 9.99 دلار، اما در حال حاضر برای قیمت پایین تنها 8.19 دلار در صفحه ارتقاء در دسترس است. این یک کاهش 18 درصدی در قیمت درخواست اولیه دستگاه است.

دسته «ترکیب بزرگ ذخیره» به شما امکان می دهد که دو محصول خوب BlitzWolf را با قیمت های بی نظیر خریداری کنید. برای به دست آوردن تخفیف، همه شما باید انجام دهید این است که محصولات را به سبد خرید خود اضافه کنید. از طرف دیگر، ویژگی دسته بندی مختلفی مانند گوشی هوشمند Gome U7، قاتل مشتق از یو اس بی USB ML-MK1، و غیره، از موارد مهم دیگر برخی از اقلام موجود در بخش قیمت ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابند.

همچنین بخوانید:  بهترین تجهیزات رفاهی و جانبی مدرن برای خودروهای قدیمی

به عنوان مثال، می توانید 45 درصد از گوشی هوشمند GOME U7 را که معمولا برای 159.99 دلار می فروشید، استفاده کنید. با تشکر از تخفیف فوق، اکنون می توانید گوشی را فقط برای 87.99 دلار خریداری کنید. علاوه بر این، شما می توانید نسخه های رنگ سیاه و سفید را انتخاب کنید.

شما می توانید اینجا را کلیک کنید برای بازدید از صفحه ارتقاء و بررسی بقیه تخفیف های موجود در برخی از محبوب ترین محصولات BlitzWolf. 19659009] بررسی BlitzWolf صفحه اصلی نور ارتقاء

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image