علمی و فناوری

درخشان در حال اضافه کردن پشتیبانی لامپ هوشمند بومی LIFX به کنترلر خانه هوشمند خود است

درخشان امروز اعلام کرد که به لامپ های هوشمند LIFX ادغام بومی را به خط کنترل های روشنایی هوشمند خود اضافه کرده است. شما می توانید لامپ های LIFX را بر روی شبکه Wi-Fi خود و با بلندگو هوشمند کنترل کنید ، اما کاربران Brilliant از این امکان برخوردار هستند که می توانند با کنترل کننده های دیواری حساس به لمس Brilliant و با برنامه Brilliant برای دستگاه های Android و iOS ، لامپ ها را کنترل کنند. [19659002] ذکر شده در این مقاله

پانل سوئیچ هوشمند Brilliant Control در تنظیمات یک ، دو و سه سوئیچ در دسترس است و دارای صفحه نمایش لمسی بزرگ (مدل های با بیش از یک سوئیچ شامل کشویی حساس به لمس در سمت راست) صفحه لمسی). این کشویی ها برای هر یک از مدارهایی که به کنترلر متصل هستند به عنوان دیمر کار می کنند.

همچنین بخوانید:  هفتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور IT WEEKEND 7

صاحبان خانه که لامپ های LIFX را نصب می کنند قادر خواهند بود نه تنها لامپ ها را روشن و خاموش کرده و روشنایی آنها را از برنامه و سوئیچ های Brilliant کنترل کنند. قادر به تغییر رنگ ها (با لامپهای تغییر رنگ) و دمای رنگ (از سفید گرم تا سفید خنک) خواهید بود.

کاربران LIFX همچنین قادر خواهند بود با استفاده از لامپ های مختلف صحنه های روشنایی ایجاد کنند و آنها را با سوئیچ یا برنامه شروع کنند. Brilliant Smart Home Control همچنین از پشتیبانی داخلی Amazon Alexa برخوردار است ، بنابراین کاربران قادر خواهند بود لامپ های LIFX را روشن یا خاموش کرده و صحنه های روشنایی را با استفاده از دستورات صوتی شروع کنند.

همچنین بخوانید:  فناوری جدید جگوار لندرور برای کشتن باکتر‌های داخل خودرو

کریستوفر نول از Brilliant Control بخاطر ویژگی های ابتکاری آن هنگام ستایش ستایش کرد. دستگاه TechHive را بررسی کرد ، اگرچه نصب آن را تا حدودی دشوار نیز یافت.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image