علمی و فناوری

داستان طاعون: بررسی بی قید و شرط: یک سفر غم انگیز، داستان محور از طریق قرون وسطی فرانسه

فرانسه، 1348. بارها دشوار است. طغرل سیاه وارد شده است – همانطور که جنگ سالها جنگ و تفتیش عقاید را تجربه کرده است. ظرف یک دهه حداقل یک سوم جمعیت از بین خواهند رفت. برخی از برآورد ها این رقم را به اندازه دو سوم افزایش می دهد.

در داستان طاعون: ظلم نزدیکتر به آن می شود. هیچ پایانی در بدن وجود ندارد که در خیابان ها پوسیدگی داشته باشد، در خانه هایی که با "X" گچکاری شده اند، رها شده اند. و جایی که بدن وجود دارد، بدتر از آن است که پیروی کند.

" دز رت ." حتی با سکوت "T"، فرانسوی بی اعتبار است: موش. رودخانه های آنها، خز سیاه و سفید با چشم های قرمز پر زرق و برق، انتظار در لبه های نور. گرسنگی

صدف بر شما

داستان طاعون یک ناهنجاری است. قبل از اینکه ما به بازی خود برسیم، من فکر می کنم ارزش صحبت کردن در زمینه بازی منتشر شده را داشته باشد. این یک بازی تک نفره، داستان محور است که زمانی که حدود 10 ساعت طول می کشد، اگر شما آن را در یک سرعت نسبتا پر سر و صدا. استودیوها بازی هایی مانند داستان طاعون را توسعه نمی دهند. ناشران دیگر از بازی هایی مانند داستان طاعون هزینه نمی کنند.

 داستان طاعون: Innocence IDG / Hayden Dingman

و در اینجا این است. داستان طاعون ظاهرا یک بازی خفا است، هرچند حتی این تعریف بسیار شل است. شما زیر جدول ها، پشت قفسه های کتاب، از طریق چادر ها و غیره دزدکی می کنید. گاهی اوقات عوامل فشرده ای را به کار می اندازد – سنگ به سر برای پاک کردن و یا شاید یک سنگ به یک فانوس برای کشتن به شیوه ای ترسناک، به عنوان موش ها از سایه ها برای خوردن یک مرد زنده است. [1965،9002] این غم انگیز است. 19659002] شما به عنوان Amicia de Rune بازی می کنید، دختر نوجوان یک خانواده شریف. زندگی عجیب و غریب Amicia توسط Inquisition تقویت شده است، که خانه خود را نابود می کند و بیشترین کسی را که می شناسد می کشد. او و برادر بیمار او، هوگو تنها بازماندگان هستند، فرار می کنند و به حومه می روند.

مشکل این است که هوگو یکی از انزوای خواهان است. Amicia مطمئن نیست که چرا او فقط شش یا هفت ساله است – اما او هدف از تعقیب آنها است و از او می افتد که به معنای واقعی کلمه Hugo را از طریق قرون وسطی فرانسه در جستجوی پناهگاه امن رهبری می کند. بله، گاهی اوقات این بدان معنی است که "زیر میزها، پشت قفسههای کتاب و از طریق چادرها" دور از چشمهای محکم درگیر است.

همچنین بخوانید:  مادربردهای سازگار با پردازنده های سری 3000 رایزن AMD و نحوه به‌روزرسانی بایوس
 داستان طاعون: Innocence IDG / Hayden Dingman

جنبه پنهانی عمومی است مشغول به کار است هر چند. این سازمان را به اندازه کافی ارائه می دهد، بنابراین هیچ کس نمی تواند به صورت خلافانه داستان طاعون را به عنوان یک شبیه ساز قدم زدن یا هر چیز دیگری متهم کند. جهنم، شاید این قصد داشت، برای کنار گذاشتن انتقادات.

اگر چنین است، شرم آور است. پنهانی به داستان نمی افزاید و مبارزه حتی کمتر می کند. سه گانه مبارزه با گروه ها ضعیف ترین بخش بازی است، داستان این بازی به دلیل توقف بازی شما در مراحل قدیمی است که البته برخی از آن ها با سنگ ها مواجه شده اند. البته، این یک بازی ویدیویی است.

موش ها کمی جالب تر هستند. این قلاب برای داستان طاعون ، انبوهی از موش های حاوی طاعون که در تاریکی فرو می ریزند، تشکیل یک دیوار حرکتی از گوشت درست در لبه مشعل خود را دارد. به همین ترتیب، در اینجا بسیاری از "پازل" وجود دارد که شامل روشن شدن آتش، یا قرار دادن یک یا گردش یک منبع نور در اطراف تا زمانی که شما می توانید موش ها را از مسیر خود پاک کنید و به منطقه بعدی برسید. هیچ چیز دشوار نیست، اما این حداقل منحصر به فرد از برخورد با کسی است که سنگ دارد. این نیز موضوع تفاوتی دارد، موشها مکانیک بازی و بخش مهمی از داستان است داستان طاعون بافی است

 داستان طاعون: بی گناهی IDG / Hayden Dingman

من نمی توانم کمک کنم اما آرزو می کنم داستان طاعون هر چند در یک طرف سخت تر فرود آمد، یا مکانیک مکانیک خود را به یک بازی ترسناک ترغیب کننده تر تبدیل کرد یا آنها را برای داستان های دیگر ترجیح داد. ماجراجویی رانده شده. در عوض آن را در وسط تمساح و قطعات شما بازی در پایان احساس مانند موانع شما قرار داده تا برای رسیدن به قطعات شما لذت بردن – که من منظور داستان و رابطه بین دو خواهر و برادر دو راونه.

همچنین بخوانید:  Xiaomi Redmi Note 7 Pro ممکن است دارای اسکنر اثر انگشت روی صفحه نمایش باشد

گاهی اوقات لحظه ای نادر از زیبایی در میان غم انگیز است. هوگو به ویژه در زمینه های دلگرم کننده (به ویژه اگر شما به بازی اکشن فرانسوی بسیار پیشرفته تبدیل شوید)، با یک نادری جذاب که از زندگی اش در کلانشهر محافظت می شود، بسیار متخصص است. او در مورد les grenouilles یا قورباغه بسیار هیجان زده است. گلها، همچنین. و یکی از صحنه های مورد علاقه من به زودی به پایان رسید، همانطور که هوگو یک سپر را به عنوان قد بلند به عنوان کل بدنش شبیه سازی کرد و وانمود کرد که یک شوالیه است، آمبولیز زدن.

داستان طاعون معمولا تیره تر است. سپر هوگو به طور طبیعی یک سوال از Amicia را مطرح کرد: «از کجا پیدا شد؟» جواب این سوال را دریافت کرد که ما ریشۀ بعدی را برای دیدن یک میدان جنگ با صدها تن از فرقه های فرانسوی و انگلیسی دیدیم. "هیات، آیا ما باید … بر روی آنها قدم برداریم؟" هوگو گفت، و سپس با بی گناهی بچه گانه، "آیا شما فکر می کنید ما به آنها آسیب می رسانیم؟"

 داستان طاعون: Innocence IDG / Hayden Dingman

این شگفت آور موثر است، این پویا است. سناریوها به طرز وحشیانه ای هستند، اما تجربه آن از طریق هوگو و Amicia در پشت و جلو تزریق اشاره به بشریت به فاجعه غیر قابل درک، جلوگیری از آن را از احساس استثمعی. این عصبانیت، کاملا، اما نه شکنجه پورنو. این احساس به دست آورده است.

همان چیزی را می توان از عناصر فراموشی دیگر نیز بیان کرد. همانطور که ممکن است پس از دیدن موش های موش صحبتی کنید، یک داستان طاعون دقیق ترین تفسیر از طاعون سیاه نیست. گفته می شود، این امر نسبت به همکاری با واقعیت های تاریخی و فانتزی، با مفاهیم قرون وسطی مانند کیمیاگری و نقش کلیسای کاتولیک به منظور افشای داستان هایش در دوران معاصر، یادآور یادآور اومبرتو اکو نام رز است.

یکی دیگر از آنالوگ نزدیک، این است که فیلم شان باین مرگ سیاه ، که همانند "اگر طغرۀ سیاه لعنت بود، همانطور که بعضی متکلمان قرون وسطایی فکر می کرد؟" داستان طاعون آن را بهتر می کند. مبارزه نهایی رئیس به طور گسترده ای در سطح بالا قرار دارد، اما داستان دقیق و دقیق است، قوانینی که تا آن حد مشخص شده است، هنوز معتبر است. احمقانه اما معتبر است (برای یک بازی ویدیویی با لحن مشابه، نگاه کنید به Hellblade .)

 داستان طاعون: Innocence IDG / Hayden Dingman

من آرزو می کنم که اخلاق کمی بیشتر به پرونده تبدیل شود دلایل مذهبی نکاتی وجود دارد که ممکن است در طول راه باشد. هر زمانی که شما اولین دشمن را در یک منطقه قتل عام می کنید، یک خشونت ویولون خشونت آمیز بازی می کند، که به ناچار من احساس می کنم که من اشتباه کرده ام. داستان طاعون حتی دستاوردهای متعددی را برای دست زدن به رویکرد غیر لاتینی به دست می آورد، و هوگو و دیگر شخصیت های دوستانه در مورد آن اظهار نظر می کنند و از شما میخواهند به جای حمله به گذشته دزدکی کنید. هیچکدام از آن اهمیتی ندارد، تا آنجا که می توانم بگویم. پایان برای همه یکسان است، که باعث تعجب من شد که اگر پایانهای خوبی / بد برای مقاصد زمان یا بودجه کاهش پیدا کند.

همچنین بخوانید:  بیوگرافی کرنلیوس وندربیلت؛ پیش‌گام صنعت حمل و نقل آمریکا

خط پایین

با این وجود از آن لذت بردم. داستان طاعون: Innocence احساس می کند که آنچارنیستی، مانند یک بازی THQ که حدودا سال 2010 منتشر شد، یا یک THQ ممکن است مجدد باشد، حدود 2019 است. این بی قید و بند ساده است، و من شوخی نمی کنم زمانی که گفتم توسعه دهندگان don ' این بازی ها را مثل این بازی کنید. مطمئنا بازی هایی که شبیه به داستان طاعون است .

من آرزو می کنم آنها هر چند. داستان طاعون یکی از تجربیات مورد علاقه من تا کنون در سال جاری است، زیرا این دوران است. این داستان داستان را می خواهد که می خواهد بگوید و آن را به شیوه ای تنگ و آرام بگوید و سپس آن را به پایان می رساند. با توجه به داستان های پرشور و نهایتا بی معنی ما از کرایه های معمول جهان آزاد دریافت می کنیم، داستان طاعون مانند یک جایگزین طراوت است. من شگفت زده شدم (و سپاسگزارم) در تمام این موارد ساخته شده و امیدوارم Asobo Studio یک تجربه دیگر مانند این را در آینده به دست آورد.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از فیس بوک صفحه یا ما توییتر خوراک.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image