علمی و فناوری

خبرهای بد بیشتر برای پشتیبانی Cortana مایکروسافت به عنوان پشتیبانی از ترموستات هوشمند GLAS Johnson Controls

یکی از معدود دستگاه های خانگی هوشمند برای ارائه ادغام کامل کورتانا ، رها کردن آن به نفع آمازون الکسا و دستیار گوگل است.

صاحبان جانسون کنترل ( GLAS هوشمند ترموستات این هفته از طریق نامه الکترونیکی آموخته است که یک به روزرسانی نرم افزاری آینده برای دستگاه براق ، که از سیستم عامل ویندوز 10 IoT مایکروسافت پشتیبانی می شود ، برای غیرفعال کردن پشتیبانی آن از کورتانا استفاده شده است.

این حرکت به معنای افرادی است که از ترموستات شبیه به ظاهر استفاده می کنند اگر بخواهند آن را با دستورات صوتی کنترل کنند ، باید به الکسا یا Google Assistant تغییر دهند.

همچنین بخوانید:  BlitzWolf BW-TH5 7 را در یک مرکز اطلاعات USB-C فقط با 23/99 دلار خریداری کنید

در بررسی ما از ترموستات GLAS Smart ، پاییز گذشته ، جیسون دی آریپل تجربه خود را در استفاده از کورتانا عنوان کرد. برای کنترل دستگاه "کاملاً عجیب و غریب" ، با کورتانا نتوانسته برخی از اساسی ترین درخواستهای خنک کننده ما را درک کند.

"جانسون کنترلی عاقلانه بود که GLAS را با آمازون الکسا و دستیار Google و همچنین سازگار کند. Cortana ، بنابراین شما در نهایت لازم نیست که نگران نباشید اگر Cortana به هم نزدیک باشد ، "D'Aprile نتیجه داد.

 glas drop cortana Jason D'Aprile / IDG

Johnson Controls 'GLAS thermostat هوشمند در حال از دست دادن است. پشتیبانی از کورتانا ، اما به دست آوردن چند ویژگی جدید ، همانطور که در ایمیلی که شرکت برای مشتریان ارسال کرده است ، می باشد.

اگرچه از دست دادن کورتانا ممکن است صاحبان GLAS که بخاطر ادغام کورتانا ، ترموستات را خریداری کرده اند ، مرتب شوند.

همچنین بخوانید:  پیش نمایش بازی Ace Combat 7 Skies Unknown

در واقع ، آینده کورتانا در طی چند ماه گذشته ، به ویژه پس از عزیمت از رهبری محصول مهم Cortana و نظرات مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا نامشخص است. اظهار داشت که کورتانا ممکن است به عنوان یک مهارت "ارزشمند" برای کاربران الکا یا دستیار گوگل "بهتر باشد".

در همین حال ، اخیراً Windows 10 Insider Preview Build به کاربران اجازه داد تا با الکا صحبت کنند در ویندوز 1 آنها 0 صفحه نمایش قفل به جای Cortana.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image