علمی و فناوری

حلقه امنیت خود را با 2FA اجباری تقویت می کند ، ردیاب های شخص ثالث را در برنامه تلفن همراه به حالت تعلیق در می آورد

حلقه آمازون حدود 2 ماه است که به حریم شخصی و امنیت می آید ، اما ممکن است همه ما در نتیجه بهتر باشیم. از امروز ، رینگ دو قدم بزرگ را برای اطمینان به مشتریان درمورد اطمینان از عدم اطمینان از حساب هکرها و چشم کنجکاو در پیش گرفته است. این بدان معناست که کاربران هنگام ورود به حساب کاربری خود در دستگاه جدید ، باید حساب خود را با یک کد شش رقمی تأیید کنند. با ارسال کد به یکی از دستگاه های مورد اعتماد خود ، می دانید آیا شخصی غیر از شما سعی دارد از راه دور به حساب کاربری شما دسترسی داشته باشد و می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

همچنین بخوانید:  پژوهشگران نوکلئوتیدهای مصنوعی جدیدی را به ساختار طبیعی DNA اضافه کردند
 با ایمیل 2fa iDG

زنگ بزنید شخص دیگری با استفاده از 2fA به حساب حلقه شما وارد شود ، ایمیلی را دریافت خواهید کرد که به این صورت است.

کدها می توانند از طریق متن (پیام کوتاه) یا از طریق ایمیل ارسال شوند. امیدوارم رینگ برنامه های تأیید کننده و کلیدهای امنیتی را در به روزرسانی آینده اضافه کند.

Ring همچنین از طریق مرکز کنترل جدید خود باعث افزایش حریم خصوصی آن می شود. کاربران اکنون می توانند از اشتراک اطلاعات با تبلیغ کنندگان شخص ثالث خودداری کنند. گزینه های جدید از ابتدای این هفته برای همه کاربران در دسترس خواهد بود.

در اوایل سال جاری ، بنیاد الکترونیکی Frontier دریافت که برنامه اندرویدی حلقه "با ردیاب های شخص ثالث بسته شده است و تعداد زیادی مشتری را ارسال می کنند. "اطلاعات شخصی شناسایی شده." در پاسخ ، رینگ اعلام کرده است که "به طور موقت متوقف خواهد شد استفاده از بسیاری از خدمات تحلیلی شخص ثالث در برنامه ها و وب سایت حلقه" در حالی که کار می کند کنترل بیشتری بر روی گزینه های انتخاب کردن ندارد.

همچنین بخوانید:  Oculus هدست Rift S VR را با صفحه نمایش OLED با رزولوشن بالا معرفی می کند

Ring ارائه می دهد بسیار محدود و کنترل عدم امتناع تا حدودی پنهان از طریق وب سایت خود اما می گوید که این گزینه در اوایل بهار "گزینه های اضافی برای محدود کردن اشتراک اطلاعات با ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث" را فراهم می کند.

توجه: وقتی چیزی را پس از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما خریداری می کنید ، ما ممکن است یک کمیسیون کوچک درآمد کسب کند. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image