علمی و فناوری

"حالت کم داده" برای پخش دستگاههای تلویزیونی کجاست؟

در دنیایی کامل و عادلانه ، برش دهنده های بند ناف مجبور نیستند با سرویس داده های خانگی خود با کلاه های داده سروکار داشته باشند.

از آنجا که خود ارائه دهندگان اینترنت پذیرفته شده هستند ، این کلاه های داده هیچ واقعیت ندارند. توجیه فنی ، آنها در درجه اول وسیله ای برای جذب پول بیشتر از مشتری با رشد مصرف اینترنت آنها هستند. آنها همچنین می توانند با آن کنار بیایند ، زیرا اکثر ساکنان ایالات متحده هیچ انتخاب و رقابت معنی داری بین ارائه دهندگان اینترنت ندارند.

تا این که یا این تغییر نکرد ، بهترین کاری است که ما می توانیم انجام دهیم. مقابله است اما در حالی که مراحلی وجود دارد که می توانید با استفاده از استفاده از داده های جریانی خود را به حداقل برسانید ، دستگاه های پخش ما می توانند کارهای بیشتری انجام دهند. آنچه ما نیاز داریم یک "حالت داده کم" برای پخش تلویزیون است ، مشابه آنچه در حال حاضر در دستگاه های تلفن همراه مشاهده می کنیم ، بنابراین می توانید در ازای ساعات پخش بیشتر ، کیفیت فیلم را قربانی کنید.

در جستجوی کنترل داده ها [19659006] امروز ، برخی از سرویس های پخش مستقیم به شما امکان می دهند تا داده های استفاده از آنها را کاهش دهید:

  • در Netflix ، می توانید از طریق صفحه تنظیمات پخش حساب کاربری خود ، استفاده از داده ها را برای هر پروفایل کاهش دهید.
  • دستگاه های تلویزیون آتش ، می توانید با رفتن به تنظیمات> تنظیمات برگزیده> نظارت بر داده ها ، روشن کردن نظارت بر داده ها ، و سپس انتخاب "تنظیم کیفیت فیلم." کیفیت YouTube Video Video را کاهش دهید.
  • در YouTube و YouTube TV می توانید کیفیت ویدیو را کاهش دهید. در هنگام پخش با حرکت به دکمه عمودی سه نقطه ای ، و سپس پیمایش به "کیفیت فیلم".
  • منوی تنظیمات تلویزیون Sling دارای زبانه "اتصال" است که می توانید میزان نرخ بیت فیلم را پایین بیاورید.
  • دستگاه های تلویزیونی ، PlayStation Vue دارای گزینه "High Frame Rate" است می توانید در زیر تنظیمات> تنظیمات برنامه غیرفعال کنید.
  • Hulu به شما امکان می دهد کیفیت ویدیو را در پخش کننده وب خود کاهش دهید ، اما برنامه های تلفن همراه و تلویزیون این گزینه را ارائه نمی دهند.
 slingdata "width =" 1200 "height =" 675 "data-imageid =" 100813378 "data-licence =" IDG "data-original =" https://images.idgesg.net/images/article/2019/10/slingdata-100813378-large.jpg "class =" lazy "loading =" lazy "/> </a> <small class= Jared Newman / IDG

Sling TV یکی از چندین برنامه است که تنظیمات صرفه جویی در داده را ارائه می دهد.

در برخی موارد ، شما همچنین می توانید پخش خودکار ویدیو پس از یک قطع خاص را متوقف کنید. دوره زمانی برای جلوگیری از سرقت از طریق داده های خود به طور تصادفی:

  • Netflix به طور دوره ای از شما می خواهد که آیا هنوز در حال تماشای هستید ، یا این نمی تواند غیرفعال شود.
  • PlayStation Vue یک گزینه قابل تنظیم "عدم تحرک" را در زیر تنظیمات دارد. > تنظیمات برنامه.
  • در سیستم عامل Roku 9.2 ، شما می توانید پس از چهار ساعت عدم فعالیت با گزینه جدید "Saver Bandwidth" ، که در قسمت تنظیمات> شبکه ظاهر می شود ، جریان را متوقف کنید.
  • Hul u گزینه "Stop Live TV When Inactive" را در زیر نام شما> تنظیمات وجود دارد.

اگرچه این گزینه ها بسیار خوب هستند ، مشکل این است که آنها متناقض هستند. بسته به نوع سرویس استریم که شما از آن استفاده می کنید ، و در بعضی موارد ، از دستگاهی که از آن استفاده می کنید ، توانایی شما در استفاده از داده ها به طرز چشمگیری متفاوت است و نیاز به فعال کردن دسته ای از گزینه های مختلف کار سختی است. این امر تنها نیاز به گزینه های صرفه جویی در ذخیره سازی داده های گسترده در سیستم را تأکید می کند که می تواند کیفیت ویدیو را در کلیه برنامه ها کاهش دهد و پخش را پس از یک دوره عدم فعالیت قطع کند.

Groundwork گذاشته شده

اجرای اجرای کنترل های گسترده سیستم بر استفاده از داده ها نخواهد بود. لزوما آسان است ، هر چند. در دستگاههای پخش کننده ، هر برنامه روش ارائه ویدئو خود را دارد ، در حالی که برخی از برنامه ها از قالب های مختلف ویدیویی نسبت به سایرین استفاده می کنند ، و برخی حتی در ساخت دستگاه پخش کننده های ویدیویی دلخواه خود. اگر دستگاههای استریم می توانند یک حالت داده کم را ارائه دهند ، احتمالاً به پشتیبانی برنامه نویسان برای پشتیبانی از این برنامه احتیاج دارند.

این ممکن است توضیح دهد که چرا Roku اخیراً یک ویژگی مخفی "بیت امتیاز نادیده گرفتن" را حذف کرده است. که می تواند کیفیت ویدیو را در برنامه ها کاهش دهد. سخنگوی روکو گفت این شرکت ویژگی را به دلیل کار درست کار نکرد ، و با این که شرکت امیدوار است روزی آن را بازگرداند ، اما یک بازه زمانی برای اشتراک گذاری ندارد.

خبر خوب این است که برخی سیستم عامل ها هستند.

Google ، به عنوان مثال ، حالت "محافظ داده" را در دستگاه های Android ارائه می دهد ، که می تواند باعث کاهش استفاده از داده های پس زمینه و کاهش کیفیت جریان شود. نسخه برای Android TV هم اکنون برای دستگاه های انتخابی در هند موجود است ، اما هیچ بازه زمانی برای پخش گسترده تر وجود ندارد. با مشاهده Android TV و Fire TV بسیاری از همان کد مشترک وجود دارد – TV TV Fire که مبتنی بر سیستم عامل اندرویدی است – دستگاه های آمازون همچنین می توانند از بهینه سازی Data Saver که برنامه نویسان برنامه برای دستگاه های Android می سازند ، بهره ببرند.

 datasaverandroidtv "width =" 1200 "height =" 675 "data-imageid =" 100813379 "data-licens =" ​​هنر تحویل داده "data-original =" https://images.idgesg.net/images/article/2019/10/datasaverandroidtv -100813379-large.jpg "class =" lazy "loading =" lazy "/> </a> <small class= Google

Google ویژگی Data Saver خود را به تلویزیون اندرویدی می آورد ، اما فعلاً فقط در هند است.

iOS 13 اپل. به روزرسانی برای iPhone و iPad همچنین شامل "حالت کم داده" است که به روزرسانی های پس زمینه را محدود می کند و می تواند کیفیت پخش رسانه را در برنامه های خاصی کاهش دهد. این برای شبکه های تلفن همراه و شبکه های Wi-Fi کار می کند (به عنوان مثال ، هنگام استفاده از تلفن همراه hotspot) ، و می توان این ویژگی را که دستگاه های تلویزیون اپل پخش می شود یک بار تعداد کافی از برنامه ها از آن پشتیبانی کرد تصور کرد. [19659002] باز هم ، این شرم آور است که برخی از قطع کننده های بند ناف حتی مجبورند در مورد هر یک از این موارد فکر کنند ، اما واقعیت تأسف آور این است که ISP ها حتی با افزایش استفاده از اینترنت خانگی ، از بودجه روی داده های خودداری کردند. در سه ماه گذشته ، Comcast گزارش داد که خانه متوسط ​​اکنون از 200 گیگابایت داده در ماه استفاده می کند ، نسبت به سال گذشته 34 درصد رشد داشته است و تحقیقات توسط OpenVault نشان داد که اکنون 4.1 درصد از خانه ها فراتر رفته است. حد 1TB را که Comcast و دیگران تعیین کرده اند قبل از این که مشتریان خود را با هزینه های اضافی بیش از حد مورد هدف قرار دهند.

اگر عادت دارید از تلویزیون به عنوان سر و صدای پس زمینه استفاده کنید ، یا افراد زیادی در تلویزیون های مختلف اطراف خانه تماشا می کنید ، این محدودیت ها یک مشکل خواهد بود اما اگر شرکتی مانند Roku یا Amazon هستید ، نمی خواهید مردم بخاطر درپوش داده های مجازاتی شروع به مهار زمان تلویزیون خود کنند. زمان آن فرا رسیده است که این شرکت ها اقدامات متقابل ساده و مؤثر را شروع کنند.

ثبت نام در خبرنامه هفتگی Cord Cutter Jared's برای دریافت این ستون و اخبار جدیدتر ، بینش ها و معاملات تحویل داده شده به صندوق ورودی خود

توجه: هنگامی که پس از کلیک کردن روی پیوندها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کوچکی کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

همچنین بخوانید:  Xiaomi Mi Steam Iron Cordless در چین برای 199 یوان (~ 30 دلار) راه اندازی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image