علمی و فناوری

حالت مهمان از دستگاه های Google Nest و Home ناپدید می شود

Google به دلیل nixing برنامه ها ، خدمات و ویژگی هایی با هشدار کم یا ناخوشایند مشهور است ، و به نظر می رسد که حالت مهمان برای دستگاه های Home و Nest آخرین قربانی است.

پلیس اندیشه اخیراً متوجه شده است که تنظیمات حالت مهمان ، که به شما امکان می دهد رسانه ها را بدون اتصال به شبکه Wi-Fi خود به رسانه های Google پشتیبانی شده خود منتقل کنید ، بی سر و صدا از منوی تنظیمات دستگاه در برنامه Google Home برای دستگاههای متصل به خانه و لانه ناپدید کرد.

این خبر بد است. خبر خوب: حالت مهمان هنوز روی دستگاههای Chromecast کار می کند ، به این معنی که میهمانان شما هنوز هم می توانند صوتی و تصویری را به تلویزیون متصل شده Chromecast خود بدون نیاز به اشتراک گذرواژه Wi-Fi خود به اشتراک بگذارند.

همچنین بخوانید:  اولین نمونه از دوربین 5MP کوچک Nubia Alpha، ناامید کننده نیست

Google هنوز هیچ تصمیمی را ایجاد نکرده است. اطلاعیه های رسمی درباره سرنوشت مهمان حالت در بلندگوهای هوشمند Home و Nest خود ، اما شایان ذکر است که [صفحه1934پشتیبانیمهمانحالتبرایدستگاههایHomeوNest ناپدید شده اند ، که نشانه خوبی نیست. [19659006] برنامه خانه حالت google guest ” width=”300″ height=”491″ data-imageid=”100826887″ data-license=”IDG” data-original=”https://images.idgesg.net/images/article/2020/01/google_guest_mode_home_app-100826887-medium.jpg” class=”lazy” loading=”lazy”/> Ben Patterson / IDG

در حالی که حالت مهمان برای بلندگوها و نمایشگرهای Google Nest و Home ناپدید شده است ، هنوز هم گزینه ای برای دستگاه های Chromecast است.

حالا این را هم بخاطر بسپار از بین رفتن ظاهری حالت مهمان برای بلندگوها و نمایشگرهای هوشمند Google ، هنوز هم ممکن است برای بازدید کنندگان شما موسیقی خود را به دستگاه های Google Nest و Home خود پخش کند ، اگرچه آنها باید به Wi-Fi شما متصل شوند.

همچنین بخوانید:  سرویس ذخیره‌سازی مبتنی بر بلاک‌چین، ادعای رقابت با آمازون را دارد

اگر هفتم را فعال کنید e "به دیگران اجازه دهید رسانه های بازیگران شما را کنترل کنند" در برنامه Google Home برای بلندگوهای Nest و Home شما ، آنها به عنوان گزینه های ریخته گری در هر برنامه دارای قابلیت Chromecast متصل به شبکه Wi-Fi شما ، از جمله برنامه مهمانان شما ، ظاهر می شوند. البته این نکته ضروری است که باید گذرواژه Wi-Fi خود را به اشتراک بگذارید.

حالت مهمان با فعال کردن چراغ های Wi-Fi و بلوتوث در Chromecast شما که می توانید توسط Chromecast در نزدیکی آن کار کنید ، کار می کند. برنامه های فعال شده حتی در دستگاه هایی که به شبکه Wi-Fi شما متصل نیستند.

برای جفت شدن با دستگاه مهمان ، Chromecast یک پین چهار رقمی تولید می کند و آن را از طریق یک سری کوتاه کوتاه پمپ می کند. ، صدای نامفهوم. اگر دستگاه بازدید کننده شما در محدوده باشد و سیگنال صوتی را به درستی رمزگشایی کند ، به طور خودکار با Chromecast جفت می شود. در غیر این صورت ، میهمان شما می تواند به طور دستی وارد پین شود ، که در برنامه Home و همچنین در صفحه نمایش Chromecast ظاهر می شود.

همچنین بخوانید:  گروه PSA (پژو سیتروئن) و فیات کرایسلر در هم ادغام شدند

در ابتدا یک ویژگی فقط Chromecast ، مهمان حالت در نهایت راه خود را به دستگاه های صفحه اصلی و لانه زد ، گرچه (به عنوان یادداشت پلیس آندروید ) هرگز برای بلندگوهای شخص ثالث یا تلویزیون اندرویدی هرگز در دسترس نبود.

توجه: هنگامی که بعد از کلیک کردن روی پیوندها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image