علمی و فناوری

جورج ژائو گوشی هوشمند Honor 5G خود را در Q4 2019 تأیید می کند

از سوی دیگر، Huawei در گوشی هوشمند 5G با قابلیت همپوشانی را راه اندازی کرده است – Huawei Mate X در ماه جاری در چین. در حالی که از طرف دیگر، نام تجاری زیر، Honor یک گوشی هوشمند 5G را در Q4 2019 عرضه خواهد کرد، جورج ژائو، رئیس جمهور هونور، در مصاحبه ای در شانگهای تأیید می کند. نام تجاری که به دنبال جذب مشتریان جوان است به زودی دیر به پیوستن به انقلاب 5G خواهد شد.

 Honor 20 Pro

باید بررسی شود: رئیس جمهور هونور تایید می کند اولین گوشی هوشمند 5G خود را در سال 2019 راه اندازی خواهد شد

همچنین بخوانید:  گزارش مالی اینتل در فصل اول ۲۰۱۹: درآمد ثابت، افزایش درآمد بخش PC و افت درآمد بخش سرور

جورج ژائو دیده شد با اطمینان گفت که در مورد "ذخایر تکنولوژی غنی" که شرکت در زمینه های مختلف مانند 5G، عکاسی، AI و دیگر جنبه ها قرار دارد صحبت کرد. این شرکت با اعتماد به نفس برای استفاده از این فناوری ها تا پایان سال جاری یک دستگاه کامل 5G را تولید خواهد کرد. توسعه جدید تایید ادعای اخیر جورج ژائو در مصاحبه ای دیگر درباره راه اندازی گوشی هوشمند 5G در نیمه دوم سال 2019 را تایید می کند.

او حتی درباره برنامه شرکت برای بهبود درآمد خارج از کشور بیش از 50 درصد کل درآمد. Huawei و Honor در حال حاضر در حال رشد در بازار گوشی های هوشمند با کاهش 47.3 درصد رشد داشته است. افتخار برتری از مارک های دیگر با کمک نوآوری های اخیر مانند Ark Compiler برای بهبود بهره وری آندروید، راه اندازی دوربین چهارگانه برای عکاسی بهتر و افزایش عملکرد بلوتوث با محدوده و کارایی بهتر است.

همچنین بخوانید:  نارضایتی مبتکر «ری‌توییت» از ابداع این قابلیت

هوآوی و افتخار هر دو در حال تلاش برای رشد و شکوفایی بازار با ارائه انواع وسیعی از محصولات هستند. Huawei در حال توسعه یک اکوسیستم کاملا جدید با محصولات مانند بلندگوهای هوشمند، پوشیدنی، IoT، گوشی های هوشمند و غیره می باشد.

Up Next: Honor توسعه دوربین های تحت تکنولوژی دوربین های تحت نمایش، جورج ژائو

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image