علمی و فناوری

جزئیات OnePlus 7 و OnePlus 7 Pro و جزئیات دوربین مشخص شد

OnePlus 7 سری که به صورت رسمی در 14 ماه مه برگزار خواهد شد، شامل OnePlus 7، OnePlus 7 Pro و OnePlus 7 Pro 5G هستند. ارائه دهندگان OnePlus 7 Pro توسط OnLeaks که در ابتدای سال جاری ظاهر شدند، نشان می دهد که با صفحه نمایش کوچکتر، یک دوربین سه گانه و یک دوربین پویا به نمایش در می آید. ارائه دهندگان OnePlus 7 توسط انتشارات هندی در همکاری با OnLeaks منتشر شد تا نشان دهد که با یک نمایشگر بذرهای آبدار مانند OnePlus 6T همراه با دوربین های عقب دوگانه . چند روز پیش OnLeaks برای به اشتراک گذاشتن تفاوت های اولیه بین دو دستگاه از نظر صفحه نمایش و دوربین، OnLeaks را به اشتراک گذاشت.

همچنین بخوانید:  Huawei P40 Pro با ویژگی 10 برابر بزرگنمایی نوری ادعا می کند تحلیلگر مینگ چی گو

OnePlus 7

همانطور که گزارش های اخیر نیز نشان داده شده است، خبرنگار همچنین ادعا کرده است که OnePlus برگزار می شود رویداد در روز 14 مه برای اعلام سری 7 OnePlus. تلفن OnePlus 7 با یک صفحه نمایش تخت 6.4 اینچ با ریزش آب به دست می آید و از یک دوربین عقب عمودی دوگانه با سنسور اولیه 48 مگاپیکسل برخوردار است. ارائه دهندگان OnePlus 7 نشان دادند که با یک اثر انگشت روی صفحه نمایش مجهز خواهد شد.

OnePlus 7 Pro

از طرف دیگر، OnePlus 7 Pro یک دستگاه پیشرفته تر با 6.64 اینچ صفحه نمایش منحنی با طراحی بدون قطعه و یک دوربین فیلم برداری پاپ آپ. تنظیم دوربین سه گانه گوشی شامل سنسور اولیه 48 مگاپیکسلی، لنز تله ای و یک لنز فوق العاده با لنز است. همچنین OnePlus 7 Pro 5G

همچنین بخوانید:  جی ام سی آکادیا ۲۰۲۰ رونمایی شد

یکی از اسکنر اثر انگشت در نمایش است.

OnePlus 7 Pro 5G احتمالا شبیه گوشی هوشمند OnePlus 7 Pro از نظر طراحی و مشخصات است. همانطور که می توان حدس زد، تنها تفاوت عمده بین دو دستگاه می تواند حضور مودم X50 5G در نسخه OnePlus 7 Pro 5G باشد.

انواع OnePlus 7 ممکن است در حدود 549 دلار و 599 دلار هزینه داشته باشد در حالی که OnePlus 7 Pro می تواند بین 699 دلار و 749 دلار. نسخه OnePlus 7 Pro 5G ممکن است به قیمت 899 دلار برسد. جزئیات دیگر در مورد مشخصات OnePlus 7 در هفته های آینده انتظار می رود.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image