علمی و فناوری

جاروبرقی ربات هوشمند Xiaomi MIJIA با سیستم های تشخیص لیزر (LDS) با قیمت 1799 یوان (254 دلار) راه اندازی شد

جاروبرقی ربات هوشمند MIJIA یکی از محصولات محبوب تا به امروز Xiaomi است. غول فناوری چینی نسخه بهبود یافته ای از جاروبرقی را راه اندازی کرده است. این نسخه دارای سیستم های تشخیص لیزر است و همچنین از تخلیه مستقل و همچنین جارو کشیدن تک و تک پشتیبانی می کند ، انتظار می رود این محصول در تاریخ 16 اوت به بازار عرضه شود. این قیمتی با قیمت 1799 یوان (254 دلار) قیمت دارد.  نسخه جدید پیمایش لیزر لیزری Robot Vacuum

نسخه جدید از سه حالت جارو پشتیبانی می کند ، اما برای استفاده از هر سه حالت ، ممکن است مجبور شوید لوازم جانبی دیگری را خریداری کنید. این سه حالت عبارتند از حالت Sweeping و Mopping ، حالت فقط Sweeping و حالت فقط Mping.

همچنین بخوانید:  ساخت کامپیوترهای کوانتومی با الهام از قوانین گرانش

حالت Mapping به یک مخزن آب 550 میلی لیتری نیاز دارد که لوازم جانبی آن جداگانه خریداری شود. نسخه استاندارد دارای یک ظرفشویی 55 میلی لیتر و همچنین یک مخزن آب 2 در 1 است.

جاروبرقی ربات برای طراحی شبیه سازی تمیز کردن دستی و جابجایی مکرر دو طرفه از یک طراحی مسیریابی حرفه ای استفاده می کند. مجهز به مخزن هوشمند هوشمند ، دقیق و الکترونیکی و پمپ آب میکرو کنترل شده است. چرخ دنده 3 خروجی آب را به طور دقیق کنترل می کند و به آن فشار کافی می دهد تا از انسداد جلوگیری شود. دستگاه همچنین می تواند سطح آب را حس کند. این تراشه به صورت هوشمند کنترل می شود و به منظور محافظت از کف چوبی بدون آب حرکت نمی کند.

همچنین بخوانید:  تویوتا سوپرا جدید با تیونینگ HKS مخصوص دریفت و پیشرانه 2JZ معرفی شد

جاروبرقی ربات MIJiA ربات مجهز به موتور ژاپنی بدون برس ، طراحی مجرای هوا قابل تنظیم و مکش عظیم 2100Pa است. همچنین از سیستم تشخیص لیزر (LDS) پشتیبانی می کند. دامنه ای که می تواند از آن بالا رود نیز به 8 متر افزایش یافته است. این دستگاه همچنین از کنترل برنامه پشتیبانی می کند. با پشتیبانی برنامه ، می توانید وضعیت تمیز کردن و مسیر را در زمان واقعی مشاهده کنید. همچنین می توانید برنامه تمیز کردن را تنظیم کرده و یک مسیر تمیز کردن را از طریق برنامه تنظیم کنید.  جاروبرقی خلاء ربات خلاق MIJIA MIJIA به طور خودکار اتاق را شناسایی می کند و به طور خودکار پارتیشن را ذخیره می کند. می توانید نقشه پارتیشن را ادغام ، تقسیم کرده و نامگذاری کنید. در زمان های بعدی ، تمیز کردن مطابق با پارتیشن اتاق انجام خواهد شد. </p>
<div style=

از نظر ماندگاری باتری ، اندازه باتری آشکار نشده است اما باتری تا 110 دقیقه دوام می آورد. این تقریباً به معنای تمیز کردن یک اتاق 180m2 یک بار است. پس از تخلیه باتری ، خلاء ربات به طور خودکار به حوض شارژ باز می گردد.

UP NEXT: DxOMark: Galaxy Note10 + 5G بهترین تلفن دوربین است

(منبع)

Source link