علمی و فناوری

ثبت اختراع Vivo دو گوشی هوشمند Reverse Notch را نشان می دهد

تولید کنندگان گوشی های هوشمند در تلاش هستند تا راه حل های بسیاری را برای خلاص شدن از قاب در اطراف صفحه نمایش، تا آنجا که هر یک از آنها را به یاد می آورد سخت است. Vivo راه حل جالب را ایجاد کرده است که اجازه می دهد خلاص شدن از نقاط و سایر وقفه ها در صفحه نمایش در حالی که رسیدن به یک نسبت بالا به صفحه نمایش به بدن: دوربین جلو جلو پنجره که در سری Vivo NEX . اما این شرکت همچنین آزمایشات دیگری را انجام می دهد، به عنوان یک ثبت اختراع جدید. غول چینی متعلق به BBK Electronics تنها دو طرح جدید با نام تجاری جدید را اختراع کرد.

همچنین بخوانید:  سایت تکنولوژی نیوز ۶ ساله شد

این اختراع در اواسط سال 2018 در WIPO (سازمان مالکیت معنوی جهانی) ثبت شده است و چند روز پیش در روز 14 مه به طور عمومی منتشر شد. بازخوانی برداشت، اما نه به همان اندازه که ما آن را می دانیم. تصاویر متصل نشان می دهد اولین "حفره های معکوس" در جهان است. هر دو گوشی های هوشمند نشان داده شده در تصاویر دارای پره ها هستند، اما نمایشگر را قطع نمی کنند. در عوض، آنها خارج از محدوده تلفن ها قرار می گیرند. در اولین مورد، ما شاهد یک نیم ماه از گوشی در قسمت بالای آن هستیم که حاوی دو دوربین جلو و یک گوشی در وسط است.

همچنین بخوانید:  دنبال هتل آپارتمان در تبریز هستید؟

در مورد دوم، دو حفره جدا شده مانند waterdrop وجود دارد و هر یک از آنها شامل یک دوربین جلو است. به نظر می رسد از طراحی کلی، این دو دستگاه به نظر می رسد گوشی های هوشمند مقرون به صرفه یا ارزان قیمت هستند. علاوه بر قطب های معکوس، دو گوشی Vivo نیز دارای قاب های ضخیم تر و یک جک صوتی 3.5 میلی متری هستند. در مرز پایین، آنها فقط یک مشبک تنها برای یک بلندگو mono دارند. در پشت، برای تنظیم دوربین دوگانه یا یک دوربین تنها با یک فلش LED متصل شده است. در حال حاضر معلوم نیست که آیا این اختراعات هرگز تبدیل به یک واقعیت می شوند.

همچنین بخوانید:  نگاهی جامع به معماری RDNA و کارت‌های گرافیک AMD Navi

((19459010) از طریق )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image