علمی و فناوری

تیمهای مایکروسافت سرانجام مانند زوم ، پشتیبانی از پس زمینه سفارشی را اضافه می کنند

اگر شما یک کاربر تیم مایکروسافت هستید که به طرز حیرت انگیزی تماشا می کنید ، کاربران بزرگنمایی را برای سرگرمی با همکاران خود ، زمینه های مجازی سرگرم کننده و احمقانه نصب می کنند ، انتظار شما تمام شده است. این شرکت گفت مایکروسافت تیم های Microsoft پس زمینه های سفارشی را پشتیبانی می کند ، بعد از ظهر پنجشنبه.

مایکروسافت توانایی اضافه کردن پیش زمینه های شخصی شما را بیش از یک سال پیش اعلام کرد ، اما شرکت هنوز به قول خود عمل نکرده است. حتی سومین سالگرد تیم آمد و بدون پشتیبانی رفت. با این حال ، مایکروسافت اواخر روز پنجشنبه ، را توییت اعلام کرد و به خشکسالی پایان داد. هنوز مشخص نیست که متأسفانه از چه بسترهای نرم افزاری پشتیبانی خواهد شد یا اینکه همه کاربران بلافاصله این ویژگی جدید را دریافت می کنند.

همچنین بخوانید:  نسخه کامل Nerd 100: تالار سخت افزار PC Hall of Fame، Best Nerd بهترین خاطرات و چیزهای بی اهمیت

بزرگنمایی برای پس زمینه های سفارشی که درون برنامه نصب شده است ، پشتیبانی می کند. — تصاویر استاتیک و حلقه های ویدئویی ، که می توانند به عنوان زمینه های حرکتی استفاده شوند. (ما یک راهنمای در مورد نحوه ایجاد زمینه های بزرگنمایی دلخواه خود ارائه داده ایم.) تیم ها ، مانند Zoom ، می توانند وب کم خود را با هوش مصنوعی ترکیب کنند تا شما را ببینند و شما را از پیشینه خود متمایز کنند. هر دو برنامه اکنون می توانند آن پس زمینه را با تصویر استاتیک انتخاب شده خود جایگزین کنند.

متأسفانه ، هنوز مشخص نیست که آیا بروزرسانی جدید تیم ها می تواند زمینه های ویدیویی را فراهم کند یا خیر. اعلامیه اصلی مایکروسافت فقط تصاویر استاتیک را توصیف می کند ، "مانند یک آرم شرکت یا محیط دفتر." به جای گزینه پیش پا افتاده و محو کردن محیط پس زمینه ، می توانید آن را از بین ببرید. اگر تجهیزات منزل داشته باشید ، مانند تجهیزات من ، با تجهیزات ورزش ، جعبه های بسته بندی و سایر موارد تصادفی که در آن پراکنده است ، این یک مزیت تصمیم گیری است. از بین بردن این درهم و برهمی مجازی برای کارمندان مجبور به کار در آپارتمانهای کوچک یا به سادگی کسانی که از ظلم و شرط خود خجالت می کشند بسیار مفید خواهد بود.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image