علمی و فناوری

تولید BOE AMOLED با رشد 200٪ و رسیدن به 70 میلیون دستگاه در سال 2020

در سال های اخیر ، AMOLED و نمایشگرهای OLED نشان داده اند که محبوبیت آنها به طرز چشمگیری افزایش یافته است. بیشتر تلفن های هوشمند رده بالا در مارک های مختلف اکنون دارای این نوع نمایشگرها در [پانلهایIPSLCDIPS هستند. اکنون ، BOE در حال برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت تولید خود به میزان 200٪ است که شاهد افزایش محموله ها به 70 میلیون واحد برای پاسخگویی به افزایش تقاضا خواهد بود.

BOE یکی از مهمترین تأمین کنندگان پانل های AMOLED است. در حال حاضر ، افزایش تقاضا برای این نوع صفحه نمایش وجود دارد. تعدادی از تولید کنندگان تلفن های هوشمند همچنین از جمله نمایشگرهای AMOLED در ارائه گوشی های میان رده خود نیز شروع به کار کرده اند. از این رو ، افزایش ظرفیت تولید از BOE. علاوه بر این ، این شرکت همچنین در آینده نزدیک روی نمایشگرهای LCD سرمایه گذاری نخواهد کرد.

همچنین بخوانید:  اوراکل دیتابیس‌های خودکار را انقلابی در صنعت می‌داند
 نمایش BOE
BOE Panel

در حال حاضر ، BOE دارای سه کارخانه تولید انعطاف پذیر AMOLED از نسل ششم است. یکی گیاه چنگدو است که از سال 2017 تولید انبوه و حمل می کند. دوم کارخانه میانیانگ است که حمل و نقل را در ماه ژوئیه آغاز می کند در حالی که سوم کارخانه چونگ کینگ است که سال گذشته ساخت آن را آغاز کرد (کمیسیون در سال 2020).

پانل های AMOLED کارخانه چنگدو حداقل در 10 تلفن هوشمند استفاده شده است که شامل مارک هایی مانند هواوی ، Oppo ، Vivo و موارد دیگر است. BOE پیش بینی می کند که تقاضا برای صفحه نمایش های انعطاف پذیر AMOLED در سال 2020 افزایش یابد و همچنین شاهد افزایش ظرفیت تولید آنها به 20 میلیون واحد خواهیم بود.

همچنین بخوانید:  اختراعات ایرانی که در اصل نمی‌دانستید ایرانی هستند
 Samsung & BOE Market Share
IHR Markit: Smartphone Display به اشتراک گذاشتن بازار

قابل توجه ، سامسونگ که پیشرو در صفحه نمایش تلفن های هوشمند در بازار است ، همچنین برترین تولید کننده پنل AMOLED در جهان است. این شرکت که در بازار نمایشگر صدرنشینی را به عهده دارد همچنین اولین بار است که نمایشگرهای OLED در مقابل کل کالاهای LCD به همتایان LCD خود پیشی می گیرند. از سوی دیگر ، BOE به یک رده دوم نزدیک به غول فناوری کره جنوبی در همان مقوله و فناوری می رسد.

[19659002] ( از طریق )

همچنین بخوانید:  TotalAV Essential AntiVirus را برای $ 19.99 دریافت کنید (80٪ تخفیف)

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image