علمی و فناوری

تماشای 20 دقیقه از خون آشام: The Masquerade – Bloodlines 2 gameplay on PC

بازگشت به GDC من نیاز به توصیف من برداشت از خون آشام: Masquerade – Bloodlines 2 . Paradox مایل بود که این بازی را در آن زمان به طور عمومی تأیید کند، اما تمام نمایشهای نسخه ی نمایشی ما به شدت پشت درهای بسته بود.

پس از آن، به لطف E3، به طوری که در نهایت تغییر یافت. براون میتسادا از مراحل اولیه Bloodlines 2 من سه شنبه صحبت کرد و ما توانستیم فیلم بعدی را ضبط کنیم. توجه داشته باشید که این نسخه آزمایشی خاموش بود، که یک عضو تیم کنترل از راه دور بود، اما از لحظه های محوری خواستم که در مورد چگونگی برخورد با یک ساختمان پر از دشمنان و اینکه آیا ما را می کشیم یا خیر هدف ما.

در این ویدئو نیز مبارزه بسیار زیادی وجود دارد، هر دو نفاق و محدوده، و همچنین تعداد انگشت شماری از قدرت های خون آشام اولیه. این ماموریت (ما گفته شد) تقریبا یک سوم از طریق Bloodlines 2 ، و شما هنوز Thinblood – یک خون آشام بدون قبیله است. یک عامل آزاد، اگر شما بخواهید، برای انجام کارهای کثیف برای جناح های دیگر انجام دهید.

همچنین بخوانید:  Xiaomi Mi 6 می شود Android پای جهانی به روز رسانی پایدار است

بازیکن خواسته است که یک Nosferatu را به نام Slugg، که اطلاعات خاصی دارد، نگه دارد. جناح های چندگانه این اطلاعات را می پسندند، و برخی احساسات قوی در مورد اینکه آیا Slugg نیز زندگی می کنند یا می میرد.

Standard The Vampire: The Masquerade واقعا کار می کند و بخش بزرگی این فیلم صرفا ویدئو است Bloodlines 2 وجود دارد من فکر نمی کنم چیزی در این نسخه ی نمایشی بیش از حد ذهنی است. این یک تلاش ساده ساده است، اگر چه به خوبی نوشته شده است که شما را از طریق هر دو Pioneer میدان و جنگل، دو مکان واقعی در جهان است که ممکن است قابل تشخیص برای ساکنان سیاتل است. صدای بازی در سراسر جامد است و کاراکترهایی که شما آنها را ملاقات می کنید هم اکنون به یاد ماندنی هستند.

همچنین بخوانید:  دوره کوتاه‌تر پرتودرمانی در مبتلایان به سرطان پروستات روشی مؤثرتر است
 خون آشام: Masquerade - Bloodlines 2 Paradox

اما تلاش برای خود بیش از حد قدرتمند نیست. ببینید چه اتفاقی می افتد، چه تأثیراتی از ذخیره یا قتل اسل جی، از کمک کردن یا خیانت به مخاطب الفی، این است که چه چیزی ساخته شده است Bloodlines جالب است و من علاقه ای به دنباله ای دارم. این فیلم تمام راه اندازی برای بازپرداخت است که ممکن است تا 10 یا 15 ساعت در خط نباشد، و من نمی توانم منتظر بمانم تا آنچه را که بازپرداخت را شامل می شود منتظر بمانید.

خوشبختانه ما نباید بیش از حد صبر کنیم. خون آشام: Masquerade – Bloodlines 2 هنوز تاریخ انتشار رسمی ندارد، اما برای آن پنجره Q1 2020 همانند Cyberpunk 2077 ، Dying Light 2 ، و Watch Dogs Legion . با توجه به آنچه که تاکنون در E3 2019 دیده ایم، ما یک هک از یک سال حتی قبل از نسل کنسول منتشر خواهد شد. تقویم خود را بهتر کنید

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image