علمی و فناوری

تماشای بزرگترین نشان از بازی PC Gaming E3 2019 است

آه، وقت آن است که تا کنون بخش غافلگیرانه ای از E3 2019 نباشد. نمایش PC Gaming برای پنجمین تکرار سالانه خود، و با آن باز می شود؟ بسیاری از عجیب بازی. به طور معمول، PC Gaming Show همه چیز در مورد بازیهایی است که دیگر در مراحل دیگر کنفرانس مطبوعاتی E3 مشاهده نکرده اید، به علاوه چند شگفتی بزرگتر از جمله اولین گیم پلی بازی خون آشام: Masquerade – Bloodlines 2

این همان غول غول پیکری است که PC را از پلتفرم بازی مورد علاقه ما می سازد و ما تمام بزرگترین اعلانات را در اینجا بازتاب می دهیم، بنابراین می توانید زمان اجرا دو ساعته خود را از دست بدهید. PC Gaming Show ممکن است هیجان انگیز باشد، اما لعنت طولانی است.

Evil Genius 2

15 سال از ژنوس آری بوده است، اما عاقبت در نهایت اتفاق می افتد Rebellion اولین تریلر خود را امروز صبح نشان داد، که پر از جاسوسی جیمز باندین hijinks و تله های طراحی شده برای جلوگیری از آنها. هنوز هیچ بازی واقعی وجود ندارد، اما فقط می گویم " Evil Genius 2 " به اندازه کافی به من علاقه مند است.

خون آشام: The Masquerade – Bloodlines 2

اوه، بازی دیگری که در 15 سال یک عاقبت داشت. ما در اولین نگاهی به Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در طول GDC داشتیم، اما Paradox تا کنون هنوز فیلم های بازی را نشان نداده است. این در طی نمایش PC Gaming تغییر کرد، با یک تریلر کوتاه که بین دسته کلیپ ها پرش کرد – به علاوه فیلم های کمی بیشتر بر روی کارا الیسون و بران میتسادو درباره داستان صحبت می کردند، برای افرادی که می خواستند.

ما باید حتی بیشتر فیلم در اواخر این هفته، یک بار E3 و … "شروع می شود." چشم را نگه دارید.

چاقو II

برخی ممکن است استدلال ما در حال حاضر چاقو II ، در پوشش برش ضربه موردائو . اگر شما ترجیح می دهید یک عاقبت رسمی تر باشد، Tripwire و Torn Banner برای سال 1920 برای Chivalry II همکاری می کنند و در سال 2020 وارد می شوند. در بعضی موارد با کمی اهمیت مصنوعی یا بازی-Y مواجه می شوند، خانه ها و کشتار دهقانان به جای گرفتن نقاط. ما می بینیم که آیا این به اندازه کافی برای ایستادگی کردن هر چند است.

همچنین بخوانید:  بررسی حافظه‌ SSD اینترنال XPG GAMMIX S11 Pro

نیمه شب خنده هانت

کار قهوه Stain در رضایتبخش و من فهمیدم که تنها پروژه آنها بود، اما نه. ما در طول نمایش یک تریلر اولیه برای Midnight Ghost Hunt داشتیم که بسیار شبیه شکار Typhoon Prey است و خود را در " Prop Hunt. "شما به عنوان ارواح یا شکارچیان شبح بازی می کنید، این دومین چیزهایی است که افراد کلاهبردار را می توانید انجام دهید که می توانند اشیا را در محیط بیرون آورند و آنها را در بازیکنان پرتاب کنند. پیچ و تاب؟ اگر ساعت به نیمه شب برسد، ارواح قدرتمندتر میشوند و شروع به کشتن شکارچیان می کنند.

به نظر می رسد یک تکامل شسته ای از یک ایده قدیمی است، هرچند مانند هر بازی چند نفره محور، باید ببینیم جامعه چه کافی رشد می کند برای حمایت از آن.

The Oasis Last

The Worlds Adrift خاموش است، اما به نظر می رسد یک بازی ساخت کشتی دیگر وجود دارد که جای خود را پیدا کند، هرچند که بسیار خشک و خشن است. آخرین واحه به نظر می رسد مانند نوعی بازی رزمی با قرون وسطی با قلعه های کویری و اسکله است، و در حالی که من مطمئن نیستم که چگونه این بازی را بازی خواهم کرد، حداقل کنجکاو هستم

سن عجایب III: Planetfall

ما چند بار دیده ایم Age Of Wonders III: Planetfall ، بنابراین در تریلر امروز چیزهای جدیدی دیده نمی شود. آنها برای آزادی 6 آگوست مجددا تلاش کردند، لیزر دایناسورها و زامبی های سایبورگ همچنان مانند یک پیچ و تاب و سرگرم کننده در ایده های معمول و جدی Civilization به نظر می رسد.

ارتش زامبی 4: مرده جنگ

جایی که نخبه اسنیپیر وجود دارد، ارتش زامبی مطمئنا پیروی می کند. با Sniper Elite IV چند ساله است، جای تعجب نیست که در این افق Armies of Zombie 4: Dead War در افق، هر چند کمی تعجب آور با توجه به همان

باقی مانده: از خاکستر

همچنین بخوانید:  فروش نسخه کمیاب مرسدس بنز E60 AMG مدل ۱۹۹۵

نگاهی گسترده به باقی مانده: از خاکستر در اوایل امسال. Gunfire مخفی کردن Dark Souls را در کوچکترین حالت مخفی نمیکند، اما بیشتر بر سطوح تولید مجدد بازی، ترسهای اسرارآمیز، تعداد زیادی از کارفرمایان مختلف و دشمنان برای پرورش جهان تمرکز دارد. این تئوری به نظر می رسد درست است، هرچند مانند هر بازی تولید شده توسط رویه ای، ما باید ببینیم که چقدر با هم همراه است.

Zoo Planet

پس از فتح پارک های تفریحی با عالی سیاره ی کوستر ، پیشرفت های مرزی، دیدگاه های خود را در محیط های طبیعی تر تنظیم می کند. باغ وحش سیاره کارهای خارق العاده مدیریت استودیویی را به خوبی، باغ وحش ها به ارمغان می آورد. پس از چندین ساعت غرق شدن در Planet Coaster ، من در مورد این هیجان هستم. برای اولین بار در تاریخ 5 نوامبر با بتا در تابستان به زمین می روم.

Shenmue III

سازنده افسانه ای یو سوزوکی در نمایش بازی PC Gaming در مورد Shenmue III سوزوکی یک تریلر جدید را نشان داد که برخی از جزئیات داستان را به نمایش گذاشت تا مطمئن شوید که طرفداران Shenmue طرفداران گرسنه برای اطلاعات پخت و پز اطلاعات در مورد هر چیزی برای انجام این بازی

Vermintide II

Warhammer: Vermündde II لگد الاغ، و هنوز مرده نیست. Vermintide II: Versus یک تیر اقدام علیه بازیکن به بازیکن را به تیرانداز همکاری می افزاید.

Cris Tales

Cris Tales یک چرخش منحصر به فرد در JRPG توسط با گذشت زمان، این به شما امکان می دهد به طور همزمان چندین جدول زمانی را تجربه کنید، به شما فرصتی داده می شود تا "برای گذشته یاد بگیرید و در حال حاضر در مورد آینده تجدید نظر عمل کنید". در سال 2020 آن را دنبال کنید.

Valfaris

Valfaris به نظر می رسد یکی دیگر از Metroidvania، اما یکی با تمرکز بر سلاح های سنگین و زیبایی شناسی فلزات سنگین است. این به اندازه کافی برای کنجکاوی من است.

Maneater

"خوردن، کاوش، تکامل". این تگناک برای Maneater ، یک بازی است که شما اساسا به عنوان جوجه ها بازی می کنید. بله لطفا. Tripwire یک تریلر جدید را نشان می دهد که Scaley Pete، تبه کار ماهیگیر بازی، و همچنین حس شوخ طبعی بازی … و مقدار زیادی قتل عام را نشان می دهد. گفته Tripwire این "shaRkPG" اساسا مانند Grand Theft Auto است اما با کوسه ها و یک سیستم پیشرفت تکاملی است.

همچنین بخوانید:  Microsoft Teams یا Slack، برنده کدام است؟

گفتن دروغ

پیگیری به داستان او ، گفتن دروغ به نظر می رسد یک ترکیب مشابه از FMV و رابط کامپیوتر جعلی، یک داستان کارآگاه دیگر شما ' با تماشای یک دسته کلیپ های ویدئویی عجیب و غریب، باید حلش کنید. این بار چندین شخصیت وجود دارد، نه فقط "دو"، و داستان از طریق روزنامه های ویدئویی به جای مصاحبه های پلیس انجام شده است. این نیز به نظر می رسد تجربه بسیار طولانی تر، با بیش از 10 ساعت فیلم برای تله است.

Warframe

Warframe نشان داد برای گسترش سالانه خود را نشان می دهد، و اجازه دهید به شما بگویم، Warframe مطمئنا تریلر بزرگ را می سازد. یک تظاهرات کامل برای TennoCon در تاریخ 6 ژوئیه انجام شده است، اما Empyrean برای مبارزه فضایی به بازی اضافه شده است و به بازیکنان اجازه می دهد تا سیستم خورشیدی را بررسی کنند، از جمله یک منطقه جدید تنظیم کننده زهره. به نظر می رسد جاه طلبانه ، حداقل می گویند

ال Hijo

حداقل یک بار در سال، یک بازی در PC Gaming Show وجود دارد که من هرگز از آن خبر ندارم اما قلاب من با سبک هنری خودم. این سال El Hijo ، یا "پسر" است که به نظر می رسد یک بازی خفا در مکزیک است، با لمس شخصیت های قدیمی غرب و برخی از راهبان به دنبال ترسناک است. همچنین این نمایش فوق العاده عالی است.

این نمایش همچنین مصاحبه هایی با طراحان Borderlands 3 و دروازه بلدور II I داشت، اما هیچ بحثی شامل فیلم جدید نبود. در این هفته بیشتر به این موضوع نگاه کنیم که عمیق تر به اعلام می کنیم E3 . ما برای پوشش دادن همه رویدادهای مهم مطبوعاتی و بازی ها اینجا را در PCWorld می آوریم.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه Facebook یا ما توییتر خوراک.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image