علمی و فناوری

تلویزیون OnePlus تمرکز بعدی ما برای هند است: Vikas Agarwal

OnePlus در حال حاضر همه چیز در مورد گوشی های هوشمند است، اما این شرکت در ماه های آینده تغییراتی را به دنبال خواهد داشت. مدیر عامل شرکت پیت لائو قبلا تایید کرده بود که این شرکت قصد دارد تا سال 2020 تا سال 2020 تلویزیون OnePlus را منتشر کند. در حال حاضر، ویکس آگاروال، رئیس OnePlus هند، تایید کرده است که تلویزیون OnePlus بعدی برای بازار هند خواهد بود.

 OnePlus 7 Pro Almond hands on 06
OP7Pro Almond hands on

در حاشیه OnePlus 7 Pro رویداد راه اندازی در روز گذشته در بنگالورو Vikas، در حالی که با 91Mobiles صحبت در مورد تنوع آن نمونه کارها از محصولات گفت، "OnePlus تلویزیون تمرکز بعدی ما برای بازار هند است." شرکت در حال حاضر برنامه های خود را برای تلویزیون هوشمند 19459004 نشان داد که کاملا متفاوت از تلویزیون موجود در بازار امروز است. OnePlus به دنبال معرفی یک تلویزیون هوشمند است که در موتور AI آن اجرا خواهد شد. تلویزیون به راحتی با یک گوشی هوشمند ارتباط برقرار می کند و با درک یکپارچگی AI هوشمندانه تر با زمان می شود.

همچنین بخوانید:  ویژگی نوکیا 105 (2019) در هند برای Rs راه اندازی شد. 1،199 (18 پوند)

چشم انداز تلویزیون هوشمند OnePlus بسیار شبیه مدل تلویزیون هوآوی است که انتظار می رود برای آزادی در اواخر امسال. همانند برنامه تلویزیونی OnePlus، تلویزیون هوشمند نسل بعدی Huawei بر روی اساسا نمایشگر هوشمند با صفحه نمایش بسیار بزرگ است که به عنوان یک تلویزیون عمل میکند. گزارش های قبلی گفت که تلویزیون Huawei همچنین یک دستیار هوشمند در کنار آن دارد، چیزی شبیه آمازون الکسا و از AI برای یادگیری عادت های کاربر استفاده خواهد کرد.

 Xiaomi Mural TV 01
Mi TV های Xiaomi's are very popular in هند نیز هست!

به نظر میرسد که هر دو Huawei و OnePlus یک چشم انداز را برای نسل بعدی تلویزیونهای هوشمند نسازند. همانطور که ما وارد سن 5G میشویم، هرچیزی هوشمندانهتر و سریعتر میشود، بنابراین صنعت تلویزیون نیز تغییرات جامد را میبیند.

همچنین بخوانید:  نسخه‌ی به‌روزرسانی‌شده واتساپ، از فیس آیدی و تاچ آیدی پشتیبانی می‌‌کند

متأسفانه، ما یک جدول زمانی برای راهاندازی تلویزیون OnePlus نداریم. همه ما می دانیم این است که از سال گذشته توسعه یافته است و تا سال 2020 ما را برآورده می کند. بیانیه ویکاس امروز فقط تایید می کند که در حال حاضر در هند نیز یکی از مهمترین بازارهای OnePlus قرار دارد.

((19459020) منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image