علمی و فناوری

تلویزیون خود را با بلندگو هوشمند بیدار می کنید؟ این می تواند 200 دلار در سال به صورت حساب انرژی شما اضافه شود

مراقب باشید ، کاربران بلندگو هوشمند: اگر از Amazon Echo یا Google Home برای روشن کردن تلویزیون خود از طریق دستورات صوتی استفاده می کنید ، ممکن است ناخواسته میزان مصرف برق کلی تلویزیون را دو برابر کنید ، که می تواند نزدیک به 200 دلار تا سالانه شما باشد. لایحه انرژی.

بنابراین می گوید شورای دفاع ملی منابع ، یک گروه زیست محیطی غیر انتفاعی که فقط یک مطالعه را منتشر کرد در مورد استفاده از قدرت بلندگوهای هوشمند ، جریان دستگاه های ویدئویی (مانند تلویزیون آمازون آمازون و اپل). دستگاه های تلویزیون) و تلویزیون های هوشمند از تولید کنندگان مانند LG ، سامسونگ و سونی.

گزارش نشان داد که که به تنهایی ، هوشمندترین بلندگوها ، پخش کننده دستگاه های ویدئویی و تلویزیون ها از نظر اقتصادی کارآمد بودند. در حالت آماده به کار به عنوان مثال ، نسل دوم Amazon Echo و Google Home Mini ، به ترتیب قدرت آماده به کار فقط 1.6 و 1.4 وات دارند ، در حالی که چوب تلویزیون آمازون آمازون و اپل تی وی دارای قدرت آماده به کار کمتر از هر وات است. [19659002] گزارش های NRDC می گوید ، تلویزیون های هوشمند اخیر از امثال سامسونگ ، ال جی ، TCL ، وستینگهاوس ، ویزیو و سونی نیز موفق شده اند در حالت آماده به کار استاندارد خود زیر یک وات باقی بمانند.

همچنین بخوانید:  معرفی بزرگ‌ترین استارتاپ‌های شکست‌خورده حوزه پزشکی

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image