علمی و فناوری

تلفن ضروری "بسیار متفاوت متفاوت" در راه است ، اما چرا؟

بیش از دو سال طول کشیده است ، از زمان ریختن اساسی و اندی روبین با [نوعجدیدیازتلفن از صحنه اصلی اندی روبین به صحنه رفته است. مورد انتقاد منتقدین قرار گرفت و فوراً چیز بزرگ بعدی را اعلام کرد ، این اولین تلفن اندرویدی با شکاف ، بدون جک هدفون ، سیستم مغناطیسی مدولار و یک حس پرتحرک هدف بود.

، تلفن ضروری یک فاجعه زیبا بود. ارقام اولیه فروش را در سال 19459007 در جنوب 100،000 قرار داده است ، حالت های شارژ شده و صوتی وعده داده شده اواخر یا اصلاً وارد نشده اند ، و مرکز خانگی AI با قدرت تبدیل به بخار خالص شده است.

اما اکنون روبین انتظار دارد که همه این موارد را فراموش کنیم – همراه با یک سری از ادعاهای سوء رفتار جنسی که گفته می شود او را در سال 2014 از Google بیرون کشید – و به چشم انداز تلفن هوشمند جدید خود اعتماد کنید. روبین با تشریحی کاملاً محکم از تلفن ضروری بعدی ، مجموعه ای از عکس هایی را که او "UI جدید برای یک شکل دهنده کاملاً متفاوت متفاوت" نامیده می شود ، توئیت کرد. "چند ساعت بعد ، کمپانی وی تصاویر را تأیید کرد که نشان دهنده" a دستگاه جدید برای تغییر مجدد چشم انداز شما ، "ادعا می کند که" اکنون در حال آزمایش سریع با تیم ما در خارج از آزمایشگاه هستیم. "

همچنین بخوانید:  میانبرهای Siri باعث افزایش روالهای سلامت و تناسب اندام می شود

و بسیار رادیکال است. به نظر می رسد این گوشی دارای یک "Colorshift" براق با یک دوربین واحد لامپ ، یک دوربین سلفی سوراخ دار ، حفره های یکنواخت و یک صفحه نمایش فوق العاده بلند است که نسبت ابعاد Note 5 + 19.5: 9 را به شرم می بخشد. با تمام صداقت ، بیشتر به نظر می رسد یک تلویزیون اپل از راه دور بیشتر از تلفن است و بیشتر سؤال می کند تا پاسخ ها.

بگذارید با واضح ترین آن شروع کنیم: این سیستم عامل چیست؟ روبین از UI منحصر به فرد دستگاه جدید استفاده کرد ، اما این دو عکس شبیه به نسخه Android نیست که من تا به حال دیده ام. بنابراین به راحتی می توان گفت که این یک سیستم عامل اختصاصی است که برای یک نسبت مسخره طراحی شده است. Rubin ممکن است شجره نامه اندرویدی داشته باشد تا یکی بماند ، اما آخرین موردی که ما نیاز داریم سیستم عامل هوشمند جدیدی در سال 2019 است.

 2 توییت ضروری Andy Rubin / Essential

Andy Rubin در حال گریه کردن یک تلفن جدید ضروری است اما من سؤالات زیادی دارید.

همچنین ، در مورد دیدگاه ما نیاز به تغییر مجدد چیست؟ اولین تلفن ضروری ممکن است بنای یادبود نفس روبین باشد ، آنچه با عدم وجود یک آرم ، "اشتیاق واقعی و کاردستی" و تمایل به "تغییر چگونگی ساخت شرکتهای موفق فناوری برای همیشه" ، اما حداقل به یک فرمول اساسی تلفن هوشمند گیر کرده است. تصاویر Essential Phone 2 نمایشگرهایی با کاشی های بیشمار برای زمان ، موسیقی ، عکس ها و برنامه هایی دارد که همه به یکباره نشان داده می شوند ، اما این مزیت چگونه است؟ برای انجام هر کاری با تلفنی که باید به هر حال برنامه ای را راه اندازی کنیم ، که به سؤالات من منجر می شود:

 • چگونه آن را تایپ می کنید؟
 • چگونه می توانید یک ویدئو را روی آن تماشا کنید؟ [
 • آیا برنامه های Google را اجرا می کند؟
 • آیا می توانید کاری غیر از استفاده از برنامه های سهام Essential انجام دهید؟
 • چگونه آن را نگه دارید؟
 • چگونه از آن استفاده می کنید؟
 • چقدر امن است؟
 • ] و اگر من زودتر مشخص نبودم: نکته چیست؟ تا آنجا که می توانم بگویم ، طراحی Essential Phone 2 کمی بیشتر از تمایل Rubin برای متفاوت بودن است در حالی که بار دیگر به خاطر اینکه زودتر شاهد دیدن آن نیستید ، سایر صنعت را ترغیب می کنیم.

  تنها کاری که تلفن ضروری انجام داد بهتر از سایرین بود. تلفن های اندرویدی حتی تا امروز به روزرسانی های به موقع و منظم و اغلب با سرعتی مانند تلفن های پیکسل خود گوگل را ارائه می کردند. اما با فرض اینکه Essential Phone 2 دارای یک سیستم عامل داخلی است ، چه تضمینی خواهیم داشت که از امنیت ، امنیت و خصوصی برخوردار باشد؟ پس از سقوط و سوزاندن تلفن ضروری و نتوانسته به بزرگترین وعده های خود عمل کند ، حالا ما باید باور داشته باشیم که روبین تجربیات هوشمند گوشی هوشمند را ایجاد کرده است که به اندازه کافی بالغ برای به چالش کشیدن اندروید و iOS است؟ به من شک و تردید کنید.

  بیایید با آن روبرو شویم ، بدون دخالت روبین ، ضروری نمی خواهد تقریباً به همان اندازه توجه خود را جلب کند. شاید این بار دیگر نباید آن اشتباه را تکرار کنیم.

  توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image