علمی و فناوری

تصاویر زنده گفته OnePlus 7T Pro به بیرون درز کردند؛ هیچ تغییر مهمی

OnePlus 7 Pro فقط دو ماه است اما یک جانشین در حال توسعه است. طی چند سال گذشته طبق این سنت ، انتظار می رود این جانشین یک پسوند "T" را به نام خود بیفزاید و به عنوان OnePlus 7T Pro راه اندازی کند. اکنون عکس های زنده تلفنی تلفن به صورت آنلاین ظاهر شده اند.

عکس ها OnePlus 7T Pro را در موردی نشان می دهند که طراحی آن پنهان است. یکی از این دو تصویر واضح تر نشان می دهد که تلفن دارای سوراخ شکاف و پانچ نیست. صفحه نمایش نیز مانند طرف OnePlus 7 Pro در طرفین کمی خمیده است. با این حال ، بلندگو بالاتر از صفحه نمایش نسبت به OnePlus 7 Pro قابل مشاهده است. این تصویر همچنین نشان می دهد که تلفن نسخه بتا از Android Q را اجرا می کند.

همچنین بخوانید:  لینوکس خودمختار اوراکل، اولین سیستم عامل جهان با قابلیت رفع ایراد و بهبود خودکار

اگر OnePlus تغییر طراحی ندهد ، می توانیم انتظار داشته باشیم که این گوشی دارای یک دوربین سلفی پاپ آپ نیز باشد. تغییرات اساسی در زیر کاپوت مانند دوربین جدید ارتقا یافته Snapdragon 855 Plus ، احتمالاً ظرفیت باتری بزرگتر و شاید ، شاید شاید شارژ بی سیم باشد. همچنین می توان انتظار داشت که OnePlus 7T Pro انواع مختلفی از رنگ را به دست آورد.

انتظار نمی رود که این تلفن تا ماه نوامبر برسد ، و تاریخ های انتشار OnePlus 3T ، OnePlus 5T ، و OnePlus 6T . بنابراین ما هنوز سه ماه انتظار داریم. با این حال ، قبل از اعلام رسمی ، می توانیم اطمینان داشته باشیم که جزئیات بیشتری در مورد تلفن وجود دارد.

همچنین بخوانید:  گزارش مالی آلفابت در سه‌ماهه نخست ۲۰۲۰ منتشر شد

(منابع: 1 ، 2 )

UP بعدی: OnePlus 7 Pro پیش از تلفن های پیکسل وصله امنیتی می گیرد

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image