علمی و فناوری

تست C3 برای شناسایی COVID-19 قبل از بروز علائم برای بودجه در ایندیگوگو

یکی از دلایلی که coronavirus توانست به راحتی گسترش یابد عدم توانایی تشخیص ویروس در مرحله بدون علامت است. این داستان از شهرت در واشنگتن دی سی می گوید که با بیماری آنفولانزا کاهش یافته و فکر کرده بود که بهبود یافته است. وی سپس به تقدیس مقدس ادامه داد و با صدها مشایخ دست به هم زد. متأسفانه ، وی بعداً برای COVID-19 مثبت آزمایش کرد ، اما در آن زمان او چندین نفر دیگر را آلوده کرده بود. یک نفر دیگر ، سه شرکت کننده در یک کنفرانس Bigen در شرکت کننده در بوستون که هیچ علائمی در طول جلسه نشان نداد بعداً برای COVID-19 مثبت ارزیابی کردند. بوستون در حال حاضر 284 پرونده تأیید شده از 25 مارس دارد و 104 نفر به این کنفرانس مرتبط بودند.

به منظور خنثی کردن موج ، New York Community Trust یک تمرین شلوغ سازی را در Indiegogo برای آزمایش انجام داده است که می تواند به تشخیص موارد Coronavirus و COVID-19 کمک کند ، قبل از شروع علائم. این بودجه می تواند آزمایش برای تعداد زیادی از افرادی که ممکن است آلوده شده اند به منظور شناسایی سریع آنها قبل از اینکه دیگران را در معرض دید آنها قرار دهند ، باشد. چنین بیمارانی معمولاً علائمی مانند تب ، سرفه یا دشواری در تنفس را نشان نمی دهند.

همچنین بخوانید:  دلیل کاهش ۷۲ درصدی تولید خودرو در کشور و راه خروج از آن

یک تحقیق اخیر توسط تیمی به سرپرستی دکتر جفری شامان ، دکترا در دانشکده پستی دانشگاه کلمبیا انجام شد ، کشف کرد که دو سوم از تمام عفونت های مستند در چین وجود دارد. در اثر عفونت های بدون سندرم با علائم خفیف ، محدود یا فاقد علائم ایجاد شده اند. به گفته دکتر شمن: "بسته به نوع مسری و تعداد آنها ، موارد غیرمستقیم می توانند بخش بزرگی از جمعیت را در مقایسه با آنچه در غیر این صورت رخ می دهد ، در معرض ویروس قرار دهند."

آزمایش C3 ، همانطور که گفته می شود ، یک روش چند برابر است. با دقت بالا ، بسیار حساس و سریع است. نمونه ها را می توان در مقادیر زیادی پردازش کرد ، بنابراین سرعت انتظار برای افرادی که ممکن است در صف تست شوند سرعت می گیرد. این آزمایش توسط دکتر یان لیپکین ، یک متخصص مشهور بین المللی در زمینه کشف پاتوژن ، و تیم وی در مرکز ایمنی و عفونت (CII) دانشکده Mailman University Columbia ساخته شده است.

همچنین بخوانید:  کانادایی‌ها نگران انتقام‌جویی چینی‌ها در جریان دستگیری مدیر مالی هواوی هستند

از همه مهمتر ، آزمایش C3 می تواند به طور دقیق عفونت کرو ویروسی را حتی در بین بیماران با بارهای ویروسی کم تشخیص دهد ، بنابراین هیچ علائمی را نشان نمی دهد ، و نتایج آن آماده در چهار ساعت است. این آزمایش همچنین می تواند در خارج از بیمارستان انجام شود.

نکته مهم این که ، این آزمایش جدید C3 می تواند هم منفی کاذب و هم مثبت کاذب را کاهش دهد ، نه تنها تعداد افرادی که ناخودآگاه ویروس را گسترش می دهند ، بلکه باعث کاهش منابع هزینه شده برای قرنطینه می شود. یا معالجه افرادی که به دلیل چیز دیگری بیمار هستند.  Indiegogo C3 Test

همچنین بخوانید:  اگر به Microsoft Surface علاقه دارید ، اکنون زمان خرید آن است

علاوه بر این ، تیم لیپکین در حال کار بر روی چندین استراتژی برای پیشگیری و درمان است و این قابلیت تشخیصی پایه و اساس این موارد را فراهم می کند تلاشهای موازی بنابراین اگر از این پروژه عقب باشید ، به غیر از ارائه آزمایش های سریع برای تعداد زیادی از افراد ، در یافتن یک درمان احتمالی برای این بیماری نیز کمک می کنید.

هر دو انجمن نیویورک تراست و ایندیگوگو بزرگوار بودند که از پرداخت هزینه ها و هزینه های دیگر چشم پوشی کنند. ارتباط با کمک های صندوق. اگر می خواهید از این پروژه حمایت کنید ، این لینک را دنبال کنید .

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image