علمی و فناوری

بچه هایتان را در جاوااسکریپت با 50٪ تخفیف در جعبه اشتراک کدگذاری Bitsbox آغاز کنید

بچه های شما ممکن است برای تعطیلات تابستانی آماده شوند اما این بدان معنا نیست که آنها باید از یادگیری متوقف شوند. فقط در زمان طولانی مدت، آمازون قیمت جعبه اشتراک گذاری جعبه بیتس بس برای بچه ها را کاهش داده است، جعبه ی اول ماه را تا 15 دلار کاهش داده است. از قیمت یورو 30 دلار .

این جعبه اشتراک برای بچه ها بین شش تا 12 ساله، با پروژه هایی است که حتی برای تازه ترین مبتدی ها قابل دسترسی است. کودکان قادر خواهند بود تا انواع برنامه های کد گذاری جاوا اسکریپت را از طریق ساخت بازی های ویدئویی برای ساخت برنامه های کاربردی خودشان، امتحان کنند. راهنمای Grownup و پشتیبانی ایمیل می تواند به بچه ها کمی کمک اضافی در صورت نیاز، و به خصوص مفید است اگر پدر و مادر جدید برای برنامه نویسی بیش از حد. جعبه ها به صورت ماهانه تحویل داده می شوند و هر کدام از آنها به منظور پیشبرد آموزش مداوم و ایجاد پیچیده برنامه نویسی و برنامه سازی طراحی شده است. این بسته دارای امتیاز های بالا از والدین است که میانگین امتیاز 4.5 ستاره دارد.

توجه داشته باشید که این قیمت تبلیغاتی فقط برای یک ماه اول است. پس از آن، هزینه ماهانه به مبلغ 30 دلار برمیگردد، بنابراین اگر میخواهید قیمت کامل را پرداخت کنید، باید اشتراک خود را لغو کنید.

همچنین بخوانید:  استارتاپ‌های پیشرو در کاربرد بلاک‌ چین در انرژی‌های تجدیدپذیر

[ معامله امروز: 50 درصد تخفیف اولین ماه جعبه اشتراک گذاری جعبه بیتس بس در آمازون ]

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه فیس بوک یا ما ] توییتر خوراک

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image