علمی و فناوری

به روزرسانی بعدی ویژگی ویندوز 10 مایکروسافت نامی پیدا می کند: به روزرسانی Windows 10 November 2019

مایکروسافت این را رسمی کرد: نسخه "19H2" ویندوز 10 اکنون به طور رسمی با عنوان به روزرسانی ویندوز 10 نوامبر 2019 شناخته می شود.

مایکروسافت خود را با باند زیادی با نسخه 1909 شناخته می شود. به طور معمول ، شماره نسخه ماه و سال را در بر می گیرد ، به طوری که فرض می شود "1909" در ماه سپتامبر ارسال شود. این برنامه مایکروسافت است که به هر حال متعهد شد. مایکروسافت شماره نسخه بروزرسانی نوامبر 2019 را برای تغییر تاریخ حمل و نقل تغییر نکرده است.

مایکروسافت متعهد نشده است که تاریخ رسمی رسمی را برای ارسال ویندوز 10 نوامبر 2019 به روز کند تا میلیون ها رایانه شخصی "پایدار" را که نمی توانند به روز کنند. در برنامه آزمایش خودی ، هر چند ، در ماه نوامبر شرط بندی بی خطر است.

براندون ل لانک ، مدیر ارشد برنامه مسئول برنامه Windows Insider ، نوشت که ویندوز 10 ساخته 18363.418 است. در حال حاضر در حلقه پیش نمایش انتشار نسخه نهایی پیش بینی شده است. این فقط یک درجه بالاتر از نسخه فعلی بروزرسانی Windows 10 May 2019 است که رسماً 18362.418 است. ("از آنجا که آنها از همان محتوای سرویس دهنده استفاده می کنند ، تعداد نسخه تجدید نظر در ساخت و سازه (شماره ای که بعد از نقطه به دست می آید) همیشه بین به روز رسانی ماه مه 2019 و به روزرسانی نوامبر 2019 مطابقت خواهد داشت." LeBlanc توضیح داد.)

همچنین بخوانید:  Redmi Note 6 Pro پایدار پایدار Android Pie به روز می شود

در بخشی ، دلیل این است که ماه نوامبر به روزرسانی 2019 اصلاح شد تا چیزی شبیه به یک سرویس خدماتی باشد تا یک بروزرسانی کامل با ویژگی. ما در اینجا ویژگی های بروزرسانی 19H2 یا نوامبر 2019 را در اینجا ذکر کرده ایم ، و آنها را در برابر به اصطلاح به روزرسانی 20H1 ، در اوایل سال 2020 ، مقایسه کردیم. با توجه به لیست ویژگی هایی که در بتا Insider ایجاد می شود ، slating 20H1 مایکروسافت نسخه "ویژگی" سنتی تر است. مایکروسافت همچنین نگفته است که چه موقع انتظار 20H1 را دارد ، یا این که حتی در ماه مارس معمول ، 2020 یا تاریخ بعدی اتفاق می افتد. LeBlanc گفت ، به روز رسانی ساخت 2019 ، حلقه Insider Slow در هفته های آینده به ساخت ویندوز 10 نوامبر 2019 منتقل خواهد شد. طبق آنچه معمولاً انجام می شود ، خودی ها باید انتخاب کنند که آیا در حلقه های آهسته یا انتشار پیش نمایش بمانند – که در نهایت به مسیر 19H2 مهاجرت می کنند.

همچنین بخوانید:  Redmi K30 دو صفحه سوراخ جداگانه دارد

اگر در برنامه Insider نیستید و می خواهید به روزرسانی 19H2 / November 2019 را آزمایش کنید ، باید به برنامه Windows 10 Insider ( تنظیمات> صفحه اصلی> بروزرسانی و امنیت> برنامه Windows Insider بپیوندید). ) و دستورالعمل ها را دنبال کنید ، که شامل ورود به سیستم با یک حساب کاربری مایکروسافت و راه اندازی مجدد دستگاه شما برای بارگیری و نصب به روزرسانی است. خودی های موجود می توانند حلقه ها را تغییر دهند تا به نسخه پیش نمایش بپیوندند. به یاد داشته باشید ، هنگامی که پرواز رسمی "انتشار" به رایانه شخصی شما ارسال شد ، گزینه ای برای انصراف از پیش نمایش های خودی وجود دارد.

همچنین بخوانید:  آئودی ای‌ ترون اسپرت‌ بک معرفی شد
 تنظیمات برنامه خودی ویندوز ویرایش شده Mark Hachman / IDG

پیوستن به برنامه خودی همیشه. با این وجود پتانسیل نرم افزارهای حشره دار فقط برای کسانی است که خطرات را درک می کنند. به یاد داشته باشید که هر رایانه در طی چند هفته این بروزرسانی را دریافت می کند.

اکنون ، مایکروسافت باید امیدوار باشد که روند موفقیت آن در ماه نوامبر 2019 به راحتی پیش برود. قرار بود مایکروسافت بروزرسانی ویندوز 10 اکتبر 2019 را بطور خودکار از 9 اکتبر 2018 شروع کند. چند روز بعد ، به روزرسانی (که به عنوان "نسخه 1809" نیز شناخته می شود) پس از پاک شدن گزارش ها از پرونده های کاربر حذف شد. در طی مراحل نصب اگرچه مایکروسافت بعداً گفت گفت که فقط 1 درصد یا بیشتر کاربران متأثر شده اند ، این تعداد به صدها هزار کاربر می رسد.

توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ما ممکن است یک کمیسیون کوچک درآمد کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image