علمی و فناوری

بهترین گزینه های آمازون برای خرید فناوری در حال حاضر

در حالی که آمازون به طور سنتی یک فروشگاه یک طرفه برای تجهیزات فنی بوده است ، با تاخیر در اواسط ماه آوریل ، خرده فروشان دیگر گزینه های قابل قبولی برای به دست آوردن آنچه می خواهید با زمان سرب کوتاه تر داشته باشند. فروشگاه های آنلاین مانند Newegg و B&H در حال پیشرفت هستند ، در کنار فروشگاه های آجر و ملات مانند Best Buy و Office Depot.

افسوس که روش قدیمی خرید فناوری – به دنبال مطلقترین قیمت! کنار بگذارید ، زیرا مصرف کنندگان مایل هستند مبلغ بیشتری را برای هر کالایی که در انبار موجود است بپردازند. در حالی که ما نمی توانیم تضمین کنیم که یک خرده فروش خاص کالایی خاص مورد نظر شما را داشته باشد ، به نظر می رسد همه مواردی که بررسی کردیم دارای مجموعه ای مناسب از کالاهای موجود در انبار است که ما نتوانسته ایم از طریق آمازون بدست آوریم. [19659003] چرا شما نمی توانید چیزی در آمازون پیدا کنید

کلمه کلیدی در حال حاضر به اندازه قیمت موجود نیست. به گفته تحلیلگر خرده‌فروشی NPD ، سخت افزار بهره‌وری باعث افزایش فروش «تاریخی» طی دو هفته اول مارس شد ، زیرا مناطق یا کل ایالت‌ها تعداد بیشتری دستور صادرات را در محل صادر کردند. معاون رئیس جمهور و تحلیلگر فناوری NPD ، استفان بیکر ، خاطرنشان کرد: فروش مانیتور رایانه به مصرف کنندگان تقریبا در دو هفته اول مارس ، در مقابل یک سال پیش ، دو برابر شده است. فروش موش ، صفحه کلید و رایانه های شخصی نوت بوک 10 درصد افزایش یافته است. مشاغل نیز خرید می کنند: فروش نوت بوک های شرکتی در هفته آخر ماه فوریه 30 درصد و سپس برای دو هفته اول مارس 50 درصد 50 درصد افزایش یافته است.

ولگردی و قانونی شکنی خرید یک دلال شدید و غیر منتظره را در زنجیره تأمین فناوری قرار داده است. . نوت بوک ها و مانیتورها هنوز از آمازون در حال ارسال هستند ، اگرچه این شرکت گفته است که اولویت کالاهای خانگی را دارد. یک بررسی از محصولات آمازون که PCWorld اخیراً انجام داده است ، نشان می دهد که دامنه گسترده محصولات فناوری تا اواخر آوریل به تاخیر افتاده است ، و به طور کلی هنوز هم اینگونه است. ما در دسترس بودن کوتاه مدت کالاهای فنی نسبت به گذشته هستیم ، هرچند که از نظر عملکرد معمولی آمازون به طور همزمان نیست.

 amazon usb c hub edited Mark Hachman / IDG

در حال حاضر ، حتی محصولاتی که از Amazon Prime در دسترس هستند به طور معمول یک هفته از نظر در دسترس بودن هستند.

Newegg: مکان خوبی برای start

Newegg در حال جبهه تهاجمی برای جایگزینی آمازون است زیرا یک مرحله ای از فروشگاه تجهیزات دزدگیر فناوری در حین کار از خانه. آنتونی چو ، رئیس اجرایی جهانی نیوگگ ، در هنگام اظهار نظر در این باره گفت: "نیوگ برای تجارت بسیار باز است و هیچ وقفه ای ندارد." "فروش در سراسر صفحه – خصوصاً محصولات فنی" در هفته های اخیر قابل ملاحظه ای است. با توجه به آن ، ما در تلاشیم تا موجودی بیشتری برای تأمین نیاز خود داشته باشیم ، که بخش عمده ای از آن ناشی از کسانی است که برای کار از خانه نیاز به سخت افزار و سایر محصولات دارند. ”

همچنین بخوانید:  دو گوشی هوشمند Reno توسط Oppo توسط 3C تایید شده است
 صفحه معاملات Newegg هاچمن / IDG

Newegg بیشتر از علاقه مندان به خانه سخت به علاقه مندان سخت می کشد ، اما هنوز معاملات زیادی وجود دارد.

مانند آمازون ، Newegg برای بسیاری از فروشندگان یک فروشگاه اینترنتی است ، و به همین دلیل موجودی نیوگگ است. در حال حاضر گسترده تر و در دسترس تر است و در دسترس است در انواع مختلفی از سایر خرده فروشان. نیوگ در اتاق کاملاً جادوگری ساخته است.

برخلاف آمازون ، نیوگ تاریخ حمل و نقل آن را تضمین نمی کند. این تنها پنجره ای را ارائه می دهد که در آن "بیشتر مشتریان" احتمالاً محصولات خود را دریافت می کنند. به عنوان مثال ، در مثال زیر نیوج فقط می گوید که "بیشتر مشتریان" ظرف مدت 6 تا 16 روز محموله وب کارت خود را دریافت می کنند.

 وب سایت وب Neitgg logitech 2 Mark Hachman / IDG

Newegg به نظر می رسد در دسترس خوبی دارد. و قیمت مناسب ، اما این به نظر می رسد مشتریان "اکثر" در 6 تا 16 روز بسیار مایل به خسته کننده باشند؟

پس از شروع خواندن چاپ خوب و تحقق حمل و نقل محصول از استرالیا ، کشش تاریخ کشتی شروع می شود. حس خیلی بیشتر این کار مشابه با دوربین Razer Kiyo 1080p با چراغ حلقه بود: در زمان مطبوعات ، آمازون به طور کامل فروخته شد ، اما از طریق Newegg ، Razer قول تحویل داد از هنگ کنگ Kong در مدت زمان حداقل 4 روز … یا به همان اندازه 17.

حداقل قول Newegg شما واقعاً می توانید بخرید سخت برای یافتن محصولاتی مانند وب کم ، که بیشتر از آن است که برخی اوقات در آمازون یا از طریق خرده فروشان دیگری مانند Office Depot دریافت کنید. Newowg's Chow گفت که شرکت وی برای تأمین نیاز خود از منابع خوبی برخوردار است.

"زنجیره تأمین ما توزیع و بادوام است ، این بدان معنی است که ما می توانیم محصولات فنی را که مشتریان به دنبال آن هستند تهیه کنیم و به موقع ارسال کنیم." چو توضیح داد و افزود که نیوگ منبع دیگری برای کانالهای دیگر نیز هست. چو گفت ، "در بسیاری موارد ، مارک هایی که در فروش از طریق کانال های توزیع دیگر مشکل دارند ، به ما کمک می کنند تا آنها را در رفع این تقاضای رو به رشد کمک کنیم ، با دانستن اینکه ما می توانیم سفارشات را طبق معمول انجام دهیم ، حتی در مواجهه با بی سابقه ای. شرایط پیرامون بحران COVID-19. "

همچنین بخوانید:  مک لارن 720S اسپایدر با تیونینگ نوویتک رونمایی شد

بهترین خرید: وانت کناری به معنای دستیابی سریع

از نظر تاریخی ، ویترین فناوری درون فروشگاهی بهترین خرید بوده است و مکانهای فیزیکی آن همچنان نقش محوری را ایفا می کنند. این شرکت یا وانت کناری (به جای ورود به فروشگاه) یا تحویل خانه های شما از انبارهای محلی را ارائه می دهد.

 بهترین هارد اکسترنال را بخرید Mark Hachman / IDG

Best Buy احتمالاً در حال حاضر گزینه های حمل و نقل خود را برجسته تر برجسته می کند ، اما از لحاظ جوراب زنانه کردن لوازم فنی موردنیاز خود را به درستی انجام می دهد.

بهترین خرید نقاط قوت آن را دارد. اگر شما مایل به خرید یکی از قطب های نام تجاری Insignia USB-C را حذف کنید ، برای مثال ، آن مارک تجاری در دسترس بودن بیشتر از مارک های نام را نشان می دهد. این مارک های نام در آن جایی است که Best Buy رنج می برد: خواه فقط تقاضا باشد و یا کرایه ای در زنجیره تأمین آن (یا هر دو) باشد ، من تعدادی از محصولات موجود در منطقه Bay Best Best Buy را پیدا کردم که به سادگی فروخته شدند. (بهترین خرید گاهی اوقات توجه داشته باشید که محصول در فاصله معینی از مایل از مکان شما در دسترس نیست.)

به طور کلی ، هرچند که در زمان مطبوعات Best Buy تعدادی از قطب های USB-C را با در دسترس بودن فوری حمل می کرد. رایانه های شخصی نوت بوک بسیار فراوان بودند ، در صورت فروخته شدن در این فروشگاه یا در عرض سه روز ، در فروشگاه یا در عرض سه روز. (گاهی اوقات ، لپ تاپ ها در حدود 10 مایل دورتر در یک فروشگاه دیگر موجود بودند.) بهترین خرید مانیتور های بی شماری را ذکر کرد ، اگرچه زمان سرب ارسال حدود یک هفته بود. و اگر به کابل HDMI احتیاج دارید – نوع ضروری کم ارزش آمازون در حال حاضر از بین می رود seems به نظر می رسد بهترین خرید مقدار زیادی دارد ، مانند این دو عدد کابل کابل HDMI Ultra HD شش پا با قیمت 40 دلار [19659035] پیوند غیرمحصولی را حذف کنید ، یا در حال حاضر یا طی چند روز داخل فروشگاه باشید.

جعبه های بزرگ: Target ، Walmart

در مورد Target و Walmart را فراموش نکنید. گرچه بخش الکترونیکی فروشگاه فیزیکی Target فقط نوعی منطقه قفسه است ، صفحه صفحه رایانه ها و دفتر صفحه آرایی محصولات ساده و پیشرفته را ارائه می دهد.

 لپ تاپ های هدف Mark Hachman / IDG

به نظر می رسد سهام خود شرکت Target از بسیاری موارد حذف شده است. اما اگر به آنتونین تکیه کند ، به نظر می رسد که مجبور به داشتن آن است.

تاریخ تخمین زده شده تحویل جزء اطلاعات هدف Target در شبکه محصولات آن نیست ، متاسفانه. Antonline کاملاً از تحقق Target بهره می برد ، اما هر لیست هدف با "antonline" به نظر می رسد که شریک زندگی شانس خوبی برای در دسترس بودن دارد. ما طیف گسترده ای از مانیتورهای موجود ، مانند یک Dell UltraSharp 24 اینچی ، 1920×1200 پیکسل LCD را با قیمت 189 دلار پیدا کردیم ، همه برنامه ریزی شده برای رسیدن به 7-10

همچنین بخوانید:  ۹ اپلیکیشن کاربردی برای ایجاد ارتباط بهتر بین ویندوز 10 و اندروید

Target یک انتخاب مناسب و مناسب از لپ تاپ ها یا Chromebook ها (حدود 100) ارائه می دهد و بیشتر آنها را در انبار قرار می دهد ، از جمله گزینه های اصلی جریان اصلی مانند HP Pavilion x360 14 اینچی 2 اینچ با 745 دلار [19659046] لینک غیر کالایی را حذف کنید . هدف هیچ یک از وب کم های مقرون به صرفه را نشان نمی دهد ، ظاهراً فقط 400 تا 600 دلار از مدل اکثر مصرف کنندگان را ذخیره می کند. کابل ها و کابل ها ، مانند HDMI 6 فوت فیلیپس ، به نظر می رسید موجود است ، یا در یک فروشگاه نزدیک یا حمل و نقل در عرض یک هفته موجود است.

به نظر می رسد والمارت با استفاده از گزینه های حمل و نقل مستقیم یا حمل و نقل کالا به فروشگاه ، از زنجیره تأمین خود استفاده کند. متأسفانه ، در دسترس بودن حمل و نقل بر روی اولین شبکه از محصولاتی که مشاهده خواهید کرد برجسته نشده است و شما را مجبور می کند تا در هر محصول شیرجه بزنید تا بررسی کنید که آیا موجودی آن است.

 روترهای نوکیا والمارت Mark Hachman / IDG

Walmart معمولاً وقتی محصول در ماتریس محصول خود ارسال می کند ، به وضوح ارتباط برقرار نمی کند. اما حداقل این نکته را گوشزد می کند که می توانید در موارد خاصی از آن استفاده کنید و آن را انتخاب کنید.

خوشبختانه ، معمولاً در جایی که به لپ تاپ ها و کروم بوک ها مربوط می شد – البته ، عجیب و غریب ، برخی از لپ تاپ های شگفت آور خوب آنها تاریخ حمل و نقل پیوست نشده است. این سایت انتخاب گسترده ای از مراکز USB-C موجود را ارائه داده است ، مانند این [آداپتورUSBهابUSB7-1در1 را حذف کنید ، حتی اگر آن دسته بندی در آمازون کمیاب بنظر برسد. من همچنین در فروشگاه محلی خود یک مانیتور مناسب پیدا کردم. هر هارد اکسترنال که من بررسی کردم در دسترس نیست و در عرض یک هفته ارسال می شود ، اگر زودتر باشد.

Staples، Office Depot، OfficeMax: روی این غول ها خواب نباشید

اگرچه خرده فروشان عرضه کننده لوازم اداری سنتی نیازهای فنی خود را حمل می کنند ، بیشتر علاقه مندان در جاهای دیگر خرید می کنند مگر اینکه به چاپگر یا صندلی اداری احتیاج داشته باشند. آن نگرش را تنظیم کنید. دقیقاً مانند یک بودگا یا یک بازار روستایی ممکن است یک کاغذ توالت کشف نشده را کشف کند ، این فروشگاه ها ممکن است یک انبار از ملزومات فنی را پنهان کنند.

همچنین به یاد داشته باشید که این خرده فروشان غالباً وانت های جانبی را ارائه می دهند: قبل از زمان پرداخت ، صندوق عقب را پر کنید. ، و برخی از دستکش ها را بیاورید. (یک کارمند خوب Office Depot سفارش یک دوست را در پشت صندوق عقب خود قرار داده است ، بنابراین آنها حتی نیازی به بیرون آمدن از ماشین را ندارند.) استپلز بدون حداقل هزینه ارسال می شود ، و همچنین در بیشتر مکان ها وانت را در کنار هم پیشنهاد می دهد. . Office Max / Office Depot (Office Depot در سال 2013 OfficeMax را خریداری کرد ، بنابراین آنها همان فروشگاه هستند) شما می خواهید حداقل 45 دلار برای حمل و نقل روز بعدی بپردازید.

 مسائل مربوط به در دسترس بودن انبار دفاتر اداری Mark Hachman / IDG [19659008] این یک تجربه بسیار رایج در Office Depot / Office Max است: کالایی فقط در فروشگاه موجود است و موجودی آن موجود نیست. چرا فقط به مشتریان نگوییم و ناامیدی را در آنها نجات دهیم؟

Office Depot / Office Max برای کار کردن از بانک اطلاعاتی خود ، یک کلید بزرگ را دارد ، اگرچه: آنچه در صفحه محصول قول می دهند از موجودی آنها پشتیبانی نمی شود. نگاهی به Dell Inspiron l پیدا کردم. آه ، وانت فروشگاه موجود است؟ و امروز میتونم بدم؟ جواب منفی. از طریق صفحه به صفحه محصول کلیک کنید ، و Office Depot یک طعمه و طعمه می گیرد: Inspiron فقط برای وانت درون فروشگاه در دسترس است … اما برای وانت در طی 100 مایل در دسترس نیست.

در نمونه های دیگر ، من چند وانت "فروشگاه" را پیدا کردم که برای خرید به ویژه در لپ تاپ ها به یک درایو 20 دقیقه ای نیاز دارند. موجودی عمومی فن آوری در منزل مانند دیسک های سخت خارجی ، موش ها ، صفحه کلید بسیار زیاد بود. حداقل ، در بین پنج گزینه ای که من انتخاب کردم ، مانیتورها ظاهراً وجود ندارند. چاپگرها و به خصوص جوهر موجود بودند.

(توجه داشته باشید که Office Max / Office Depot و Staples همچنین محصولات و مواد تمیز کردن کاغذ ، مشابه راهروهای تمیز کردن در فروشگاه های مواد غذایی شما را می فروشند. بله ، آنها دستمال توالت را می فروشند ؛ فروشگاههای محلی من بودند. کاملاً فروخته شده است ، اما شاید شما شانس بهتری داشته باشید.)

شما به همان اندازه وقت خرید در استیپل هدر نمی دهید. Staples به وضوح به شما می گوید آیا کالایی موجود نیست ، اگرچه باعث می شود قبل از اینکه موجودی را بررسی کند ، روی دکمه "انتخاب یک ساعت" کلیک کنید. اگر Staples سپس شما را به بررسی سایر فروشگاه ها تبدیل کند ، فقط مکانهایی را که کالا در دسترس است باز می گرداند. Office Depot / OfficeMax باعث می شود بعد از خرید از طریق فروشگاه بروید ، حتی اگر هیچ کالای موجود در آن موجود نباشد.

 سهام مانیتور اصلی Mark Hachman / IDG

Staples مناسب نیست ، زیرا حتی گاهی اوقات شما را به سمت اعتقاد دارید محصولی در انبار موجود است ، و سپس شما را مجبور می کند تا در جای دیگر بررسی کنید اگرچه این روند ساده تر از برخی رقابت ها است.

Staples در حال حاضر بصورت رایگان و بدون حداقل هزینه ارائه می شود. متأسفانه ، اغلب یک سلب مسئولیت وجود دارد که همراه با استاندارد "تحویل رایگان در 3-5 روز کاری" باشد: "" به دلیل تقاضای زیاد ، تحویل ممکن است بیشتر از حد انتظار باشد. " چه مدت؟ استپلز حداقل به صفحه محصول به شما نمی گوید.

من در دسترس بودن مناسب کامپیوترهای نوت بوک را برای تحویل (در حدود 3-4 روز) و وانت درون فروشگاه دیدم. هرچند موجود باشد ، ناظران تا حدودی دشوار بودند. استپلز تحویل یک روزه موشها و صفحه کلیدهای رایانه ای را ارائه می داد ، حتی یک دسته کوچک موسیقی جوی موس و صفحه کلید ضد میکروبی من قسم خورده می شد موجودی آن نیست. تحویل یک روزه برای هارد اکسترنال ها معمولی بود. به نظر می رسد قطب های USB-C حدود یک هفته برای حمل و نقل نیاز دارند ، از طریق آنها در دسترس هستند.

B&H: موجودی کریستال پاک و داده های حمل و نقل

ما به طور معمول در معاملات روزانه ما از خرده فروش لوازم الکترونیکی مصرفی B&H استفاده می کنیم ، اما شرکت (که خصوصی است و یک فروشگاه در نیویورک دارد ، همراه با یک فروشگاه آنلاین شلوغ) احتمالاً نامی را که شایسته آن است ، ندارد. شایسته است بررسی کنید ، به خصوص در این مواقع کمبود ، زیرا به نظر می رسد این شرکت از لحاظ موجودی و داده های تحویل خود دارای دسته خوبی است.

شما تاریخ های کشتی را به طور واضح ذکر شده ، با اطلاع دقیق از زمان ارسال کالا و زمان انتظار می توانید آن را پیدا کنید ، خوب ، به جز محصولات برجسته در بالای صفحه. ما تعداد مناسبی از موجودی را در بین چندین خط مختلف محصول پیدا کردیم ، و اعلان های "درخواست هشدار سهام" را که می توانید برای آنها ثبت نام کنید ، پیدا کردیم. و اگر با پیمایش لیست های اعلان های "فروخته شده" (به دنبال شما ، بهترین خرید) هستید ، B&H یکی از خرده فروشان است که به نظر می رسد اولویت های خود را نشان می دهد که آنچه را دارد ، در مقابل آنچه در آن است این کار را نمی کند.

 bh usb c hub Mark Hachman / IDG

پس از خرید در جای دیگر ، اظهارات واضح B&H را در مورد اینکه چه موقع انتظار محصولات خود را دارید ، و همچنین موجودی نسبتاً کافی را درک خواهید کرد.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image