علمی و فناوری

بهترین کیت های روشنایی تعصب برای تلویزیون و مانیتور

اگر می خواهید کنتراست تلویزیون خود را بدون به اشتراک گذاشتن مجموعه کاملاً جدید بهبود بخشید ، روشنایی تعصب راهی آسان و نسبتاً ارزان را برای انجام آن فراهم می کند. تعصب ، در این زمینه ، بدان معنی است که نور با زاویه ای از تلویزیون شما پیش بینی می شود. به طور خاص ، روی پشت تلویزیون یا دیوار پشت آن ، به طوری که یک هاله کم نور را در اطراف صفحه نمایش به وجود می آورد.

پس از نصب ، یک چراغ تعصب می تواند تضاد ظاهری تلویزیون شما را تقویت کند و باعث ایجاد سیاه و مناطق تاریک شود. از تصویر عمیق تر از گذشته به نظر می رسد. روشنایی تعصب همچنین می تواند به سهولت در تماشای یک صفحه تلویزیون روشن در یک اتاق تاریک کمک کند.

نورپردازی تعصب برای تلویزیون و مانیتور رایانه اشکال مختلفی می گیرد. متداول ترین نوارهای LED و پوست است که به پشت صفحه می چسبند ، یا به صورت یک نوار یا در چند طرف صفحه نمایش شما. همچنین چراغهای تعصبی وجود دارد که در کنار یا پشت مجموعه شما قرار دارد و یک نور کم نور (یا در بعضی موارد ، نه چندان کم نور) بر روی دیوار می گذارد.

علاوه بر فاکتورهای شکل آنها ، برخی از چراغ های تعصب عملکرد متفاوتی نسبت به دیگران دارند. اثرات سیستم های روشنایی تعصب خیابانی می توانند با تصویر موجود در صفحه شما همگام شوند و همین امر باعث می شود رنگ های تلویزیون شما روی دیوار خونریزی می کنند. سایر چراغ های تعصب بیشتر از نور استاتیک ، گاهی اوقات فقط سفید اما اغلب با رنگ استفاده می کنند. نیازی به گفتن نیست ، بسیاری از مکاتب فکری در مورد بهترین نوع روشنایی تعصب برای تلویزیون ها وجود دارد.

در اینجا مجموعه های برتر ما در کیت های روشنایی تعصب برای تلویزیون ها است ، به علاوه راهنمایی برای اینکه در هنگام خرید یکی از مواردی را جستجو کنید. . لیستی از جدیدترین بررسی های ما را در انتهای این صفحه مشاهده خواهید کرد.

بهترین نور تعصب برای تلویزیون

ایجاد شده توسط ناشران چنین دیسک های کالیبراسیون ویدیویی که اغلب مورد استفاده قرار می گیرند مانند جو کین Essentials Digital Video ، نوار روشنایی تعصب تلویزیون MediaLight برای مأمورینی است که می خواهند روشنایی تعصب را به تنظیمات سینمای خانگی خود اضافه کنند در حالی که حفظ یکپارچگی تصویر در صفحه نمایش آنها. رعایت آن به استاندارد دمای رنگ 6500K و همچنین درخشندگی 50 پلاس آن ، این جایزه را برای ویراستاران انتخاب ما به ارمغان می آورد.

بهترین نورپردازی تعصب برای مانیتور رایانه

فیلیپس تخصص خود را در بلک های هوشمند به دست آورد و آن را با استفاده از نتایج قابل پیش بینی ، در روشنایی تعصب به کار برد. اما به همان اندازه که دوست داشتیم از لامپ های تعصب Hue Play با تلویزیون خود استفاده کنیم ، ترجیح می دادیم از میله های چراغ دوقلوی پشت مانیتور رایانه خود استفاده کنیم ، جایی که توانایی همگام سازی آنها با صفحه نمایش به آنها امکان می داد تا کاملاً به معنای واقعی کلمه بدرخشند.

چگونه نور تعصب کنتراست تلویزیون شما را افزایش می دهد

هنگامی که چراغ تعصب خود را بر روی روشنایی صحیح تنظیم کردید ، می توانند کنتراست را روی صفحه تلویزیون شما بهبود بخشند. به طور دقیق تر ، آنها می توانند تضاد درک شده را بر روی تلویزیون شما تقویت کنند.

این مقاله جالب را در این مقاله جالب در مورد چگونگی عملکرد این توهم ، بررسی کنید. به طور خلاصه ، اگر یک سایه ی خاکستری را بردارید ، چشمان شما آن را به صورت تیره تر بر روی یک زمینه سبک تر و روشن تر بر روی یک پس زمینه تیره می بینند. همین اصل در مورد رنگها روی صفحه تلویزیون کار می کند: در یک اتاق روشن و روشن ، مناطق تاریک در تصویر یک تلویزیون تاریک تر از آنچه در یک اتاق سیاه و سفید انجام می شود ، ظاهر می شوند.

مشکل تماشای تلویزیون در یک اتاق روشن است که نور محیط تمایل به سرقت مناطق تاریک در تصویر جزئیاتی که احتمالاً در یک اتاق کم نور یا کاملاً تاریک مشاهده می کنید ، می باشد. به نظر فیلم های ویدئویی ، این از دست دادن جزئیات در مناطق تاریک تر "خرد سیاه" نامیده می شود.

زیبایی نورپردازی تعصب این است که بهترین ما را در هر دو جهان می بخشد. با ریختن یک هاله کم رنگ در پشت صفحه تلویزیون ، چراغ های تعصب می توانند به اندازه کافی نور را در اطراف تصویر ایجاد کنند تا مناطق تیره یا خاکستری تاریک تر از آنچه که بدون نور تعصب به نظر می رسند باشد. اما از آنجا که چراغ های تعصب به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش نمی درخشند ، آنها جزئیات را در سایه ها پنهان نمی کنند.

کالیبراسیون دقیق چراغ های تعصب شما کلید تقویت کنتراست ظاهری تلویزیون شما بدون خرد کردن مناطق تاریک است. در حالت ایده آل ، چراغ های تعصب فقط به اندازه کافی روشن می شوند تا کنتراست درک شده را بهبود بخشند ، اما قبل از نقطه ای که شروع به از دست دادن جزئیات کنید. به گفته برخی از متخصصان ، چراغ های تعصب شما نباید بیش از 10 درصد از نوری را که صفحه تلویزیون شما انجام می دهد ، پرتاب کند.

نورپردازی تلویزیون Bias می تواند باعث تسکین چشم شما شود

اگر شما چشم خود را کاملاً تمرین کنید. تماشای یک صفحه تلویزیون روشن در یک اتاق سیاه و سفید. باز هم ، How-To Geek به جزئیات بیشتری می پردازد که چرا ، اما برای ساده کردن چیزها ، بگذارید فقط بگوییم که هنگام تماشای یک تلویزیون روشن در یک اتاق تاریک ، دانش آموزان شما گنجانده می شوند تا فضای کلی تاریک شما را در خود جای دهند. محیط اطراف ، با وجود این واقعیت که شما روی یک تصویر روشن تمرکز می کنید. نتیجه: خستگی چشم ، که به صورت سوزش چشم ، آبکی چشم ، تاری دید ، سردرد یا حتی گردن و شانه ها دیده می شود (بنابراین می گوید: کلینیک مایو ).

همچنین بخوانید:  در داخل Snapdragon 865: Qualcomm ویژگی هایی را که در بهترین تلفن های اندرویدی 2020 پیدا خواهید کرد نشان می دهد

با ریختن کمرنگ چراغ های تعصب در اطراف صفحه تلویزیون شما ، چراغ های تعصب قادر به افزایش سطح کلی نور در اتاق هستند بدون اینکه عکس های شما را بیرون بکشد ، به دانش آموزان شما فقط یک استراحت می دهد تا چشم خود را در حالت خاموش نگه دارد.

چراغ تعصب برای مانیتور رایانه عالی است [19659017] صفحه تلویزیون در اتاق نشیمن شما تنها نمایشگری نیست که می تواند از روشنایی تعصب بهره مند شود. اگر تمام روز را به تماشای مانیتور رایانه اختصاص دهید ، چراغ تعصب می تواند شگفتی هایی برای چشم شما ایجاد کند ، به خصوص اگر در یک دفتر تاریک کار می کنید. و اگر یک گیمر رایانه شخصی هستید که به دنبال غوطه وری اضافی هستید ، به دنبال یک سیستم روشنایی تعصب باشید که بتواند با یک سیستم دسک تاپ همگام شود.

6500K شماره جادویی (کلوین) است

روشنایی تنها هنگامی که می آید یک عامل است. به روشنایی تعصب؛ رنگ دیگری است و بسیار مهم است.

اگر به دیدن همان تصویر روی صفحه نمایش خود اهمیت دهید که سازندگان فیلم های مورد علاقه و نمایش های تلویزیونی مورد نظر شما هستند ، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید تحریف رنگها روی صفحه است. اما اگر چراغ تعصب شما علاوه بر سایه دقیق سفید ، قرمز ، زرد ، آبی ، سبز یا رنگ دیگری باشد ، این دقیقاً همان کاری است که شما انجام می دهید. اگر چراغ تعصب شما خیلی گرم است (به رنگ قرمز فکر کنید) ، تصویر را روی صفحه نمایش خود را خنک تر نشان می دهد (آبی روشن تر) از آنچه باید ، و برعکس.

از هر کالیبراسیون حرفه ای تلویزیون بخواهید ، و آنها به شما می گویند. چراغ های تعصب برای تلویزیون ها باید در دمای رنگی در حدود 6500K تنظیم شوند (یا دقیق تر به نقطه رنگ D65) ، که می توان تقریباً به عنوان رنگ نور روز در یک روز مه آلود توصیف کرد.

چرا 6500K ؟ از آنجا که این درجه حرارت رنگی است که صنعت فیلمبرداری از استاندارد خود برای آنچه "سفید" به نظر می رسد است. با استفاده از استاندارد 6500K ، فیلمبرداران و فیلمسازان می توانند به طور منطقی مطمئن باشند که (به عنوان مثال) رنگ خاص یک ماشین زرد در یک صحنه همان سایه زرد را در تلویزیون شما به نظر می رساند همانطور که در دوربین ها و مانیتورهای آنها انجام می شود.

برای خرید یک چراغ تعصب ، مطمئن شوید که یکی را انتخاب کنید که می گوید یک حالت درجه حرارت رنگ 6500K دارد. این ساده ترین راه برای اطمینان از عدم تعصب بودن رنگ شما روی صفحه نمایش است.

برخی از چراغ های تعصب می توانند با صفحه نمایش شما همگام شوند

اگر به دنبال اثری هستید که باعث شود صفحه تلویزیون شما ظاهر شود مانند آن که به دیوار می روید ، یک سیستم روشنایی تعصب به واکنش پذیری را در نظر بگیرید.

چراغ های تعصب که همگام با تلویزیون شما هستند ، این کار را از طرق مختلف انجام می دهند. برخی از آنها از طریق HDMI متصل می شوند ، در اصل بین یک منبع ویدیویی و تلویزیون شما نشسته اند. این یکی از راه های دقیق تر همگام سازی چراغ های تعصب با تصویر تلویزیون شماست ، اما همچنین می تواند منجر به مشکلات سازگاری با فیلم محافظت شده با HDCP شود ، و ممکن است شما به تعداد ورودی های HDMI محدود شده که چراغ های تعصب شما ارائه می دهد. اگر فقط یک ورودی HDMI داشته باشد ، باید انتخاب کنید که آیا می توانید از آن با پخش کننده Ultra HD Blu-ray ، پخش کننده رسانه خود ، کنسول بازی خود یا جعبه تنظیم بالا استفاده کنید.

روش دیگر همگام سازی چراغ های تعصب با تلویزیون خود این است که از رایانه خود به عنوان مکان استفاده استفاده کنید ، چراغ هایی که با ویدیو در رایانه شخصی یا Mac خود همگام سازی می شوند و سپس در تلویزیون شما آینه می شوند. همگام سازی نور تعصب از طریق رایانه شما می تواند به همان اندازه دقیق HDMI باشد ، اما آینه سازی ویدیو در رایانه یا لپ تاپ شما می تواند یک روند دشوار باشد. و دقیقاً مانند HDMI ، برنامه های محافظت از کپی می توانند هنگام همگام سازی چراغ های تعصب با فیلم بر روی رایانه خود ، کارها را به هم برسانند.

روش سوم همگام سازی تصویر تلویزیون شما با چراغ های تعصب با استفاده از یک دوربین برای اسکن صفحه است. . روی یک میز قهوه بگویید ممکن است این دوربین روی تلویزیون شما نصب شده و زاویه دار باشد تا منظره مناسبی از صفحه نمایش شما ایجاد کند ، یا می تواند جلوی مجموعه شما قرار بگیرد. استفاده از دوربین برای همگام سازی چراغهای تعصب شما ، مسئله محافظت از کپی و ورودی های HDMI را دور می زند ، زیرا این دوربین می تواند هر چیزی را که در صفحه شما ظاهر می شود ، اسکن کند. به گفته این ، شما باید با ناراحتی از نصب دوربین یا در تلویزیون یا جایی در اتاق نشیمن خود سر و کار داشته باشید ، و دقت همگام سازی نور ممکن است در مقایسه با همگام سازی از طریق HDMI یا رایانه پایین باشد.

با کدام روش همگام سازی مجموعه روشنایی تعصب پاسخ پذیر استفاده می شود ، تأخیر تمایل به عاملی دارد ، چراغ تعصب همگام شده اغلب ضرب و شتم یا پشت آنچه در صفحه تلویزیون شما قرار دارد.

همچنین ، به یاد داشته باشید همه چیزهایی را که ما فقط در مورد 6500K گفتیم و حفظ صداقت رنگ ها روی صفحه نمایش شما. نیازی به گفتن نیست ، نورپردازی پاسخگو تعصب ، همه آنچه را که از پنجره بیرون می رود ، پرتاب می کند ، با رنگ های ضربان آور ، انواع و اقسام اغتشاشات را با رنگ هایی که در تصویر وجود دارد ، بازی می کند ، نه اینکه به حواس پرتی هایی که چراغ های پاسخگو ایجاد می کنند ، اشاره نکنیم.

آخرین بررسیهای روشنایی تعصب ما

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image