علمی و فناوری

بهترین ردیاب های بلوتوث: این ابزار کوچک برای پیدا کردن چیزهای از دست رفته شما کمک می کند

به نظر می رسد، Finder Pebblebee سخت به بالا است. با توجه به حلقه بیرونی فلزی آن، Pebblebee Finder احساس راحتی بیشتری نسبت به رقبا مانند Tile Pro یا Chipolo Plus دارد، هرچند که سنگین تر است.

The Finder همچنین یک نمایش قوی در عملکرد ارائه می دهد. آن را در محدوده 200 پایی خود قرار می دهد، که با Chipolo Plus منطبق است و 50 فوت پدری دارد. حجم صدای زنگ آن به اندازه کافی بلند است برای شنیدن در اطراف خانه، هر چند Chipolo Plus و Tile Mate از آن خارج می شوند.

برنامه Pebblebee کامل است، با یک محدوده یاب رنگی برای نشان دادن فاصله یاب شما . مانند Chipolo و کاشی، Pebblebee همچنین دارای یک ویژگی برای پیدا کردن یک ردیاب به عنوان گم شده به نام CrowdGPS نامیده شده است. اگر Pebblebee از دست رفته شما با یکی دیگر از شبکه در ارتباط باشد، شما اطلاعیه ای از آخرین مکان معروف خود را دریافت خواهید کرد.

همچنین بخوانید:  فروش Huawei P30 Lite در هند آغاز می شود؛ قیمت و مشخصات

توجه داشته باشید، با این حال، Pebblebee تقریبا به همان اندازه محبوب به عنوان کاشی نیست، به همین علت احتمال پایین آمدن وجود دارد تماس با یکی دیگر از Pebblebee. هنگامی که در اطراف لندن رفتم با Pebblebee تغییر کرد به "از دست رفته"، من با هیچکس در شبکه ارتباط برقرار نکرده بودم.

تعادل این ویژگی یک قاتل یابنده Pebblebee Finder است: هشدار "چپ پشت". اگر در مدت 10 دقیقه از محدوده Pebblebee خود خارج شوید، آن را به شما یک اطلاع رسانی فشار می دهد و حتی می توانید لرزش و یا پخش آهنگ زنگ است که شما در برنامه انتخاب شده است.

همچنین بخوانید:  با تجهیزات تصویربرداری استودیو زومیت آشنا شوید

به طور کلی، یاب به خوبی در برابر رقبای ارزان تر است ، مانند Chipolo Plus و Tile Mate (30 دلار). اما اگر شما می توانید 5 دلار دیگر را صرف کنید، ممکن است بخواهید یک کاشی طرفدار را در نظر بگیرید که دارای یک ردیف طولانیتر (300 فوت) و یک رینگر بلندتر است. Tile Pro همچنین دارای یک روش ساده تر برای جایگزینی باتری قابل تعویض CR2032 است – عقب فقط اسلاید را خاموش می کند، در حالی که Pebblebee Finder نیاز به یک پیچ گوشتی دارد.

مشخصات

  • قیمت: 29.99 $
  • محدوده: 200 پا
  • ابعاد: 1.1 در x 0.3 در
  • وزن: 17.1 گرم (0.6 اونس)
  • حجم: 85 دسی بل
  • عمر باتری: 1 سال
  • باتری قابل تعویض: بله
  • رنگ: گلوله، گل رز، نقره
همچنین بخوانید:  تصاویر سدان برقی جیلی GE11 منتشر شد

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *