علمی و فناوری

بهترین دستگاههای سازگار با Google Home 2019

صفحه اصلی گوگل، مجموعه ای از سخنرانان هوشمند که توسط گوگل دستیار ساخته شده اند، بسیار جذاب دستیار دست آزاد است. شما می توانید آن را در هنگام جلسه بعدی خود بپرسید، آن را به اضافه کردن یک مورد به لیست خرید خواروبار خود را، آن را با تلفن همسر خود تماس بگیرید و کارهای بی شماری دیگر انجام کارهای روزانه است.

اما این محصولات شخص ثالث است که "خانه "در Google Home. این دستگاه با هزاران دستگاه خانگی هوشمند کار می کند که می توانند به شما در همه چیز کمک کنند از کنترل سیستم سرگرمی شما برای مدیریت مصرف انرژی شما برای بهبود امنیت خانه شما.

بهترین لامپ هوشمند سازگار با Google Home

فیلیپس بیش از هر شرکت دیگری برای ارائه چراغ های هوشمند به خانه های ما انجام داده است و دستیار گوگل به شما دست می دهد کنترل آزاد بر روی لامپ های بی نظیر آنها. نه تنها می توانید از دستورات صوتی برای روشن کردن و خاموش کردن چراغ ها استفاده کنید، همچنین می توانید از چراغ گوگل در هر اتاق خبری بپرسید، نور کم نور را تنظیم کنید، رنگ ها را تنظیم کرده و تغییر دهید و تایمر ها را تنظیم کنید. این کیت شروع می کند همه چیزهایی را که شما نیاز دارید که فرماندهی نورپردازی در محیط داخلی خود را انجام دهید.

دوچرخه

ما دوست داریم که، بر خلاف Philips Hue، لامپ LIFX نیازی به یک پل برای کار ندارد – آنها به طور مستقیم به شبکه Wi-Fi شما. آنها همچنین توانایی 1،055 لومن را تولید می کنند که بیشتر آن از طریق بالای لامپ به جای دو طرف هدایت می شود و این امر برای لامپهای سربار یا کانتور ایده آل است. گوگل دستیار به شما می دهد کنترل صدا را بر روی قدرت، رنگ و سطح روشنایی چراغ ها

سوپر هوشمند سازگار با بهترین صفحه اصلی گوگل

اگر چه آنها نیاز به زمان و برق هوشمند برای نصب، سوئیچ های هوشمند را هوشمند قابلیت های خانه به لامپ های معمولی و وسایل. ما دوست داریم Wemo Wi-Fi Smart Dimmer با Wi-Fi کار می کند، بنابراین برای استفاده از یک هاب جداگانه هوشمند خانه نیاز نیست. همچنین دارای ویژگی های بارز، از جمله یک تایمر خواب، یک سیستم برای اتوماتیک چراغ ها با زمان روز و یک حالت شبانه است که به طور خودکار روشنایی را به روشنایی سفارشی که برای ساعت های شبانه مشخص می کند کاهش می دهد. این کار با مدارهای 3 یا 4 راه یا بدون سیم خنثی (معمولا مسئله ای با خانه های قدیمی تر) انجام نمی شود، پس قبل از خرید، سیم کشی خود را برای سازگاری بررسی کنید.

همچنین بخوانید:  Realme 5 Pro vs Realme X2 vs Realme XT: مشخصات مقایسه

دونده

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image