علمی و فناوری

بلندگوهای رایج رایانه 2019: 100 دلار یا کمتر

سخنرانان داخلی لپ تاپ شما هیچ مشکلی برای کنسرت و موسیقی موسیقی و فیلم ها در هارد دیسک شما ندارند. حتی بهترین آن ها صدای صدای شما را نازک و بی حرکت می کند. بلندگوهای خارجی PC همراه با یک مجموعه خوب از هدفون – برای گرفتن بهترین وفاداری از فایل های رسانه ای شما ضروری است.

سفر به صورت آنلاین و یا فروشگاه الکترونیک مورد علاقه شما، گزینه های متنوعی را در این رده نمایش می دهد. با برخی از سیستم های که هزینه های زیادی یا بیشتر از شما برای لپ تاپ شما پرداخت می شود. با این وجود، لازم نیست وام شخصی خود را برای ارتقاء صوتی خود بردارید. بلندگوهای کیفیت را می توان حتی با بودجه حدود 100 دلار پیدا کرد. و در حالی که درجهی خاصی از "شما آنچه را که برای آن میپردازید" در این سطح قیمت وجود دارد، اگر شما مایل به ایجاد یک توافق کمی هستید، با رضایت بخش به شما پاداش داده میشود.

ما به شما یک هدیه دادهایم با تست برخی از مدل های مرسوم ترین مدل های موجود، شروع کنید. همه هزینه های زیر 100 دلار، گاهی اوقات به مراتب کمتر است. ما هر یک را در یک محیط معمولی بر روی یک میز در یک دفتر خانه راه اندازی کردیم و آهنگ های صوتی مختلفی را برای شتاب دادن قابلیت های صوتی آنها پخش کردیم. ما همچنین برخی از توصیه های خرید زیر را برای کمک به مدل مناسب برای نیازهای شما ارائه می دهیم.

همچنین بخوانید:  مشخصات شاسی بلند جدید سیف خودرو SWM G01

بهترین سخنرانان با بودجه عمومی

ما فکر نمیکردیم مجموعه ای از سخنرانان 25 دلار ( موجود در وبگاههای خلاق آزمایشی ) ما را تحت تأثیر قرار دهد، به هرحال به نظر میرسد ما علاقهمندیم. اما سیستم USB 2.0 با سیستم خلاقانه Pebble، همه ی شانس ها را تولید می کند و صدای غنی تر و جذابتری را نسبت به رقبای خود در قیمت دو برابر قیمت پیدا می کند. (دفعات بازدید: کامل بررسی .)

دونده

ما عاشق Edifier R19U. این سیستم 2.0 سیستم ثروتمند ورزشی، ارتفاع ترد و عمیق، باس کنترل شده است. محوطه های چوبی چوب نیز به آنها یک پرتقال کمی وصفی که از بسته پلاستیکی مات می آید، می دهد. ارزش بسیار خوبی در 30 دلار در آمازون . (19459024) .

بهترین سیستم بودجه 2.1

اگرچه Sound BlasterX Kratos S3 برای بازی به بازار عرضه می شود، ما صدای گرم، طبیعی و صدای بادکنکی را که از همه رسانه های ما به ارمغان آورده است، دوست داریم. در فقط 80 دلار در آمازون ، این نقطه ورودی ارزان قیمت به سیستم 2.1 بلندگو است. (19459030) .

همچنین بخوانید:  رئال مادرید: Realme X ممکن است مشخصات متفاوت در هند داشته باشد، قیمت حدود ₹ 18k است

چگونه برای خرید بلندگوهای کامپیوتر

سخنرانان 2.0 در مقابل 2.1 سخنرانان

مطمئنا 5.1 (پنج بلندگو، یک ساب ووفر) چند کاناله بلندگو برای تلفن های موبایل بسیار مورد علاقه است اما حتی اگر شما برای 50 دلار یا 60 دلار فروختید، کیفیت تقریبا قطعا همان ارزان خواهد بود. این پول می تواند سیستم دو بلندگوی با کیفیت بسیار بهتر را خریداری کند. این تنظیمات پایه 2.0 استریو، که شامل فقط یک بلندگو سمت چپ و راست با یک راننده تک (بلندگو واقعی) در هر، در این محدوده قیمت فراوان است. گاهی اوقات شما همچنین می توانید 2.1 سیستم مناسب برای یک جفت بلندگو برای رسیدگی به فرکانس های بالاتر و ساب ووفر جدا برای باس، برای خیلی بیشتر. این ها فضای بیشتری را جذب می کنند اما اغلب صدای متعادل تر را تولید می کنند. بیشتر در مورد بعدی.

کیفیت صدا: از گوش های خود بپرسید، نه مشخصات.

سعی کنید از ویژگی های تولید کننده در کیفیت صدا اغوا نکنید. حتی اگر شما می توانید شماره های پاسخ فرکانسی را تجزیه و تحلیل کنید، آنها اغلب اغراق آمیز هستند. به جای آن، گوشهای خود را راهنمای شما قرار دهید برای تعادل خوب بین فرکانس های بالا (سه گانه)، میانه و پایین (باس) گوش دهید. اغلب سخنرانان یکی را اغلب، معمولا سه برابر یا باس، به هزینه دیگران تحریک می کنند. سخنرانان خوب، صدای کامل و دقیق را تولید خواهند کرد که به نظر می رسد که خالق آن را هدف قرار داده است.

همچنین بخوانید:  دو سوم از کارت‌های گرافیکی فروخته‌شده انویدیا از خانواده RTX هستند

توجه داشته باشید، این که پیدا کردن پاسخ قوی باس در این محدوده قیمت می تواند چالش برانگیز باشد. بدون یک ساب ووفر، سیستم های 2.0 با تولید فرکانس های پایین مشکل دارند. تولید کنندگان اغلب از تغییرات تکنولوژیکی استفاده می کنند تا یادداشت های باس را تقویت کنند، اما این می تواند بومی و مخلوطی از گل ها باشد. اگر یک پایان عمیق، کنترل شده یک اولویت باشد، یک سیستم 2.1 ممکن است سرمایه گذاری بهتر باشد.

AC power vs. USB: tradeoffs

هر دو گزینه در محدوده قیمت زیر 100 دلار رایج هستند. بلندگوهای USB با کاهش ولتاژ سیم، به دلیل عدم نیاز به یک کابل برق جداگانه. با این حال، آنها می توانند آب به همان اندازه به عنوان انواع AC ارائه، بنابراین آنها تمایل به تولید حجم کمتر و باس کمتر است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image