علمی و فناوری

برنامه «گذرنامه فیلم Anywhere» به شما امکان می دهد خرید فیلم را به دوستان خود وام دهید

فیلم های هرکجا ، قفل فیلم دیجیتال متعلق به دیزنی ، در حال آزمایش یک ویژگی جذاب جدید است که به شما امکان می دهد خرید فیلم خود را به دوستان ، عزیزان یا هر شخصی که می خواهید قرض دهید.

The Verge گزارش می دهد برنامه فیلم Anywhere's Screen Pass به کاربران خود اجازه می دهد تا را برای ثبت نام در بتا باز که به تازگی آغاز شده است ثبت نام کنند.

در اینجا نحوه عملکرد ویژگی [Pass Screen Pass آورده شده است. ابتدا عنوانی را از بخش "فیلمهای واجد شرایط دریافت من صفحه نمایش" از کتابخانه فیلمهای هرجای خود انتخاب می کنید ، سپس "یک پاس صفحه" را به گیرنده خوش شانس ارسال می کنید (شما محدود به ارسال سه ماه هر ماه هستید). وقتی دوست شما Screen Pass را دریافت می کند ، آنها باید 14 روز دسترسی داشته باشند (مطابق با The Verge) به فیلم ، و یک بار بازی را فشار می دهند تا 72 ساعت تماشا کنند.

همچنین بخوانید:  کوالکام فناوری شارژ سریع را بی‌سیم می‌کند

بنابراین ، چه فایده دارد. گرفتار ، در این مورد؟ برای مبتدیان (و همانطور که احتمالاً حدس زده اید) ، همه عناوین موجود در کاتالوگ فیلم های Anywhere "واجد شرایط بودن صفحه نمایش" نیستند ، و Verge خاطرنشان می کند که برخی از استثنا ها – هیچ دیزنی ، مارول یا جنگ ستارگان نیست. به عنوان مثال فیلم های دردناک هستند. البته همیشه این امکان وجود دارد که فیلم های بعدی (از جمله جواهرات تاج دیزنی) پس از خارج شدن ویژگی از بتا ، برای Screen Pass واجد شرایط شوند.

شرط اصلی دیگر این است که شما باید در هر مکانی کاربر فیلم های "فعال" باشید. بدان معنی است که هر شش ماه یکبار ، باید فیلم "Anywhere واجد شرایط دریافت فیلم" را از "خرده فروش دیجیتالی شرکت کننده" خریداری کنید (مانند iTunes ، Amazon Prime Video یا Vudu) ، یا باید یک کد دیجیتال "غیر تبلیغی" که آمده با یک دی وی دی فیزیکی یا دیسک Blu-ray.

همچنین بخوانید:  ارز دیجیتال فیسبوک شاید عملکردی شبیه به امتیاز وفاداری داشته باشد

برای کسانی که با خدمات شش ساله آشنا نیستند ، فیلم Anywhere اساساً به شما امکان می دهد مجموعه فیلم های دیجیتالی خود را بگیرید (یا بیشتر آن به هر حال – نه Paramount و نه Lionsgate). شرکت در Movies Anywhere) به خدماتی مانند iTunes ، Amazon Prime Video و Vudu به همراه هر DVD خریداری شده یا Blu-ray فیلم خریداری شده که شامل کدهای دیجیتالی است. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که برای یک حساب کاربری Movies Anywhere ثبت نام کنید و آن را به خرده فروشان ویدیوی دیجیتالی مورد علاقه خود (و شرکت کننده) متصل کنید.

همچنین بخوانید:  طراح اصلی هسته‌ پردازنده‌های سری A7 تا‌ A12X، اپل را ترک کرد

به طور کلی ، Screen Pass یک نمایش جالب را از قسمت فیلم های Anywhere ایجاد می کند ، اما آیا این ویژگی از بین می رود. (به ویژه با توجه به محدودیت های آن) سوال دیگری است. در حال حاضر ، من برای دعوت نامه به صندوق ورودی خود توجه خواهم کرد.

توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی پیوندها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image