علمی و فناوری

بررسی Yamaha YAS-207 Soundbar: طعم و مزه صدای همهجانبه در رد پای دوستانه

در طول فروش نخستین روز آمازون شما می توانید این نوار صدای عالی را برای 205 دلار و 25 دلار صرفه جویی کنید. تمام موارد دیگر ما از معاملات روز نخست روز را ببینید.

صدای بوق یاماها ما را وادار کرده است، با بسیاری از توصیه های بالا ما در مقوله های مختلف دریافت می کنیم . آخرین ورودی Yamaha، YAS-207، یک قدم بزرگ به جلو است. اولین نوار صوتی برای اضافه کردن DTS Virtual: X technology است. DTS Virtual: X یکی از ویژگی های قابل توجه و قابل توجهی است که صاحبان نسل قبلی از Soundbars Yamaha می خواهند آن را ارتقا دهند.

پروفایل لاغر با یک زیرساخت بی سیم

YASHA-207 Yamaha یک نوار صاف و بسته ساب ووفر بی سیم. در حالی که طراحی مستطیلی YAS-207 هیچ جایزه ای به دست نمی آورد، مطمئنا به مشتریانی می آید که می خواهند یک نوار صوتی با رد پای کوچک و گزینه دیواری داشته باشند. یاماها شامل یک قالب است، بنابراین شما دقیقا می دانید که حفره های حفاری چیست. هیچ YAS-207 سخت افزاری برای نصب بر روی دیوار نیاز نیست، هر چند شما نیاز به ارائه پیچ های مناسب دارید. شما همچنین می توانید YAS-207 را در بالای کابینه یا داخل آن قرار دهید.

 Yamaha YAS-207 نوار صوتی با ساب ووفر بی سیم Yamaha

نوار صوتی Yamaha YAS-207 با ساب ووفر بی سیم

شامل ساب ووفر بی سیم، طراحی جعبه مربع اکثر موارد را از بین می برد. در عوض، بی سیم یاماها عمودی بلند و نازک است. زیر فرمان جلو به نظر می رسد مانند یک کامپیوتر برج، و آن را مناسب برای جا در نزدیکی نیمکت یا فضای تنگ. حجم ساب ووفر را می توان مستقل از نوار اصلی اصلی کنترل کرد، بنابراین شما می توانید آن را به سلیقه خود نیشگون گرفتن. یکی از ویژگی های تقویت باس اختیاری در راه دور است که بیشتر به پایان کم پایان می دهد. من اثر نفخ را که از این ویژگی های گرانقیمت حاصل می شود دوست ندارم، گرچه برخی از مصرف کنندگان را دوست دارم. این در صورتی است که شما به آن نیاز دارید.

هنگامی که نوار منو و زیرساخت های بی سیم را بازپرداخت کردم، دو زوج قبل از زوج و آماده رفتن بودند. من عمدا زیربنای بی سیم را از بین بردم تا ببینید که چقدر دشوار است که کاربر یک مشکل جفت کردن داشته باشد. دوباره جفت کردن زیر آسان بود. من به سادگی هشدار می دهم که باید به روش خاص ذکر شده در کتابچه راهنمای توجه داشته باشید یا جفت سازی کار نخواهد کرد.

یک برنامه از راه دور و تلفن همراه با کیفیت

کنترل از راه دور یاماها بسیار بیشتر از این است که بیشتر از این قیمت باشد نقطه. دکمه ها منطقی با نوع نسبتا بزرگ قرار می گیرند. از راه دور نور پس زمینه روشن نیست، اما دکمه ها اشکال و رنگ های مختلفی دارند، به طوری که شما به راحتی می توانید آنها را در شرایط نور کم نور و یا بدون نگاه کردن. یاماها یکی از چند صدای باریک در این قیمت است که با یک برنامه تلفن همراه تکمیل می شود که از تمام نیازهای کنترل شما مراقبت می کند. همه چیزهایی که باید انجام دادم این بود که YAS-207 را از طریق بلوتوث وصل کنم، برنامه Yamaha Home Theatre بر روی دستگاه iOS من را دانلود کنید، و من در تجارت بودم.

همچنین بخوانید:  مایکروسافت این کار را کرد: ویندوز 10 اکنون بیش از نیمی از رایانه های شخصی جهان را قدرت دارد
 از راه دور به روشنی سازماندهی شده و شما می توانید به راحتی دکمه ها را در اتاق های کم نور یا بدون کشف Theo Nicolakis

راه دور به وضوح سازماندهی شده است و شما به راحتی می توانید دکمه ها را در اتاق های کم نور یا حتی بدون نگاه کردن پیدا کنید.

همه ورودی هایی که لازم دارید

YAS-207 شما را با HDMI، Toslink نوری، بلوتوث و ورودی های آنالوگ. بسیار غیر معمول است که هر دو ورودی HDMI و خروجی HDMI را با این قیمت دریافت کنید. خروجی HDMI از کانال بازپخش صوتی HDMI (ARC) پشتیبانی می کند، بنابراین یک کابل HDMI تنها می تواند برای ارسال سیگنال های AV به تلویزیون و همچنین دریافت صدا از تلویزیون بر روی همان کابل استفاده شود. HDMI ARC یک ویژگی شسته و رفته است، هرچند شما باید مطمئن شوید که گزینه CEC تلویزیون شما برای کار با ARC فعال است. اکثر تلویزیون ها با پیش فرض HDMI CEC خاموش می شوند.

نسخه پشتیبانی شده HDMI به صراحت اعلام نشده است، اما احتمالا HDMI 2.0a از آنجایی که یاماها اعلام کرده است، YAS-207 پشتیبانی از سیگنال های 4K UHD با HDR (دامنه دینامیکی بالا ) پشتیبانی از سیگنال های ویدئویی به طور معمول بی اهمیت است، زیرا اکثر مردم از یک نوار صوت برای پردازش تنها صدا استفاده می کنند. با این حال، موقعیت هایی وجود دارد که در آن برای ورودی HDMI در نوار صوتی مفید و کاربردی است.

 کنترل های لمسی در امتداد نوار بالای نوار صوتی دسترسی به قابلیت های اولیه را فراهم می کنند. Theo Nicolakis

کنترل های لمسی در بالای نوار صاف دسترسی به توابع اساسی آن را فراهم می کند.

اگر شما یک منبع 4K UHD را به یاماها وصل کنید، توجه داشته باشید که احتمالا فقط HDR10 (استاندارد HDR غالب امروز) و هیچ یک از استانداردهای HDR یا جایگزین به عنوان HDR10 +، Dolby Vision یا HLG HDR . HLG HDR برای پخش تلویزیونی آینده استفاده می شود، هنگامی که ATSC 3.0 پخش استاندارد به مصرف کنندگان منتقل می شود.

صدای خوب برای یک نوار صدای بودجه

YAS-207 یک نوار صوتی سطح صدا خوب است که به مراتب بهتر از صدای وحشتناکی که از بلندگوهای تلویزیون شما پخش می شود بسیار بهتر است. یاماها محاوره ای قابل فهم ارائه می دهد و فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را افزایش می دهد. به نظر میرسد متوسط ​​به نظر میرسد که به طور خاص برای تأکید بر گفتگو ابراز شده است. این بسیار موثر است، اما برای طعم و مزه من کمی نازک است. در مقایسه با Yamaha نمیتواند همان رضایت صوتی را از Q Acoustics M3 کمی گرانقیمت به دست آورد که اخیرا آن را مرور کردم.

همچنین بخوانید:  کارآفرین داخل سازمانی؛ نیرویی مهم برای هر کسب‌وکار

معرفی DTS Virtual: X

اگر YAS-207 را در نظر بگیرید، شما احتمالا قرار نیست به حالت استریو قدیمی تبدیل شود اجازه دهید توضیح کنم که چرا.

نقطه فروش بزرگ YAS-207 DTS Virtual: X است. یاماها YAS-207 اولین نوار صدای موجود برای ارائه این پیشرفت تکنولوژیکی است. DTS Virtual: X یک تکنولوژی توسط DTS است (بله همان DTS که لوگوی آن را روی دیسک های Blu-ray گسسته شده است) که سیگنال صوتی ورودی را تجزیه و تحلیل می کند و از بلندگوهای Yamaha برای شبیه سازی یک صحنه صدا 3D استفاده می کند، از جمله ایجاد بلندگو های مجازی که در آن هیچ کدام وجود ندارد در حال حاضر، تنها تعداد انگشت شماری از محصولات DTS Virtual: X دارند. این امر در سال جدید تغییر خواهد کرد، زیرا شرکت های بیشتری اعلام پشتیبانی می کنند.

برای استفاده از DTS Virtual: X، نمونه ی بررسی YAS-207 من باید به آخرین سیستم عامل به روز شود. شما می توانید آخرین سیستم عامل برای YAS-207 را از وب سایت یاماها دانلود کنید . بسته به زمانی که نوار صوتی YAS-207 شما تولید شد، ممکن است یا ممکن است با آخرین سیستم عامل نباشد.

انجام این به روز رسانی ساده بود. من سیستم عامل را به یک فلش USB دانلود کردم، به دنبال دستورالعمل های آنلاین برای نصب سیستم عامل، و در حدود یک دقیقه آپارتمان من آماده بودم. بعد از DTS Virtual: X بروزرسانی، فشار دادن دکمه "surround" به من دو حالت فراگیر داد. حالت اول صدای فراگیر شبیه سازی شده، سنتی، 2D است. هنگام فراگیر شدن سنتی، یک نور سبز در جلوی نوار صحیح مشاهده خواهید کرد. با فشار دادن دکمه فراگیر برای دومین بار نور نور محیط را روشن کرد و DTS مجازی: X را فعال کرد

 واحد بازرسی من برای ارتقاء عملکرد DTS Virutal: X فعال بود. یاماها

واحد بررسی من نیاز به به روز رسانی سیستم عامل برای فعال کردن عملیات DTS Virutal: X

شما نیاز به برنامه نویسی با DTS: X (فن آوری صوتی 3D شرکت) برای مجازی: X برای کار جادوی خود ندارید. این واقعا جالب است در مورد تکنولوژی. این کار تقریبا می تواند هر گونه منبع صوتی که شما آن را تغذیه می کنید. با این وجود، من نمیتوانستم از تست بهتر DTS Virtual: X از فیلمهای هری پاتر بازسازی شده فکر کنم.

برادران Warner بر خلاف فیلمهای هری پاتر که اولین بار در هر دو نسخه 4K UHD منتشر شد، Blu-ray و Blu-ray با یک DTS: X رشته صوتی فراگیر. اگر طرفدار حق رای دادن هری پاتر بودید که فیلم های قابل بازیابی را دیده و شنیده اید، شما باید

همچنین بخوانید:  بهترین قاتلان پرچمدار سال 2019

من هرگز طرفدار 2d surround simulated از soundbars بوده ام. فکر نمیکنم بعد از نمونه برداری از YAS-207 تغییر کند. ویژگی شبیه سازی صدای فراگیر آن به سادگی خوب است. DTS Virtual: X، با این حال، کاملا بازی توپ متفاوت است.

 من DTS مجازی: X را با BluRays هری پاتر UltraHD دوباره با DTS: X 3D-audio آزمایش کردم. Theo Nicolakis

DTS Virtual: X را با دیسک های Blu-ray هری پاتر که به تازگی مجددا بازی شده اند را با DTS: X 3D-audio امتحان کردم.

حسگر سینما مانند DTS Virtual: X ارائه می دهد چیزی کم از شگفت انگیز است . این بهترین تکنولوژی صدای فراگیر شبیه سازی شده است که در یک نوار صوتی شنیده ام. هنگامی که ابتدا DTS Virtual: X را درگیر کنید، باید توجه داشته باشید که کمی فریب خورده است. حجم صدای بلندتر می شود گوش دادن به انسان ما بلند تر حجم را به عنوان بهتر درک خواهد کرد. اما در مورد آنچه مجازی: X می تواند انجام دهد هیچ حقه ای وجود ندارد.

مرحله صدا صوتی به طور قابل توجهی در ارتفاع، عرض و عمق گسترش یافته است. دینامیک به زندگی منجر شد. اگر بخواهید یک احساس صوتی فراگیر داشته باشید، اما نمی توانید از فضای یا هزینه های مرتبط با DTS: X یا Dolby Atmos، و سپس DTS Virtual: X یک جایگزین شگفت انگیز باشد. این یک مؤمن از این شک و تردید ساخته شده است.

مجازی: X در مقایسه با 7.1.4 DTS: X setup audio

اکنون، به طوری که شما به اشتباه درک نمی کنید، من Yamaha YAS-207 را در DTS آزمایش کردم: X 7.1.4 فضای تئاتر. در حالی که YAS-207 کار یوهمن را انجام داد، هنوز هم به ارائه پویایی فوق العاده ای نرسیده بود که یک راه حل صوتی اختصاصی برای آن فراهم شده است. این نیز به رندر کردن اثرات ارتفاع گسسته شما از سخنرانان اختصاص داده شده در سقف نزدیک نمی شود. برای مثال، در قسمت 14 از جام آتش ، هنگامی که هری اولین بار با اژدها مواجه می شود، در تنظیم صحیح DTS: X همهجانبه صوتی، اشیاء اژدها بالای شما را می شنوید و هنگامی که آتش می گیرد در هری، شما به طرز شگفت انگیزی از آتش سوزانده می شوید، زیرا در پشت و بالای آن ناپدید می شود. من هیچ تاثیری در نزدیکی این اثر از یاماها نداشتم، هرچند من حساسیت بالایی را که من از یاماها در حالت استریوی قدیمی استفاده نکردم، دریافت کردم.

 DTS Virtual: X یک پیکربندی صوتی همهجانبه را شبیه سازی می کند از تنظیمات 2.1، 5.1، یا 7.1. DTS

DTS Virtual: X یک تنظیمات صوتی فراگیر را از تنظیمات 2.1، 5.1 یا 7.1 شبیه سازی می کند.

یکی از ویژگی های شگفت انگیز DTS Virtual: X چگونه است آن را افزایش یافته است بر روی صفحه نمایش گفت و گو. همانطور که Yamaha YAS-207 ارزش دارد، هنوز دارای صدای جعبه ای و کیفیت صدای نازکی است. روشن کردن DTS مجازی: X به شدت آنها را کمبود صدا کاهش می دهد. حتی با استفاده از مجازی: X، صدای کلی YAS-207 همچنان دارای کیفیت نازکی است.

اشکالات مجازی: X

همانطور که DTS مجازی: X، این بدان معنا نیست بدون حوادث گاه به گاه آن نیست. من متوجه شدم که فعال کردن DTS مجازی: X موجب شد که برخی از سختافزارهای صوتی مانند برخی از لکه ها به وجود آیند. DTS Virtual: X بعضی اوقات تمایل داشت جلسات گوش دادن خسته کننده داشته باشد، به طور مداوم صدای اشیاء صوتی پس زمینه را افزایش دهد. در برخی موارد، گفت و گو در واقع fuzzier شد.

 چراغ به شما نشان می دهد تنظیمات نوار صدا. چراغ نشانگر را می توان خاموش کرد اگر منحرف شود. Theo Nicolakis

چراغ ها تنظیمات نوار کناری را نشان می دهد. برای مثال، ساعت هری پاتر و جام آتش در حالی که تماشای فصل 10 ، روزنامه نگار جادوگر، ریتا اسکاتر، هری پاتر را به یک گنجه جاروب می کند، چراغ نشانگر را می توان خاموش کرد.

برای مصاحبه برای مسابقات Triwizard، صدای ریتا کیفیتی شادابانه داشت، همانطور که آن را با صداهای پسزمینه ترکیب می کرد که در بخش پردازش سیگنال دیجیتال X بود. من نمی توانم بگویم که آیا این موارد مصنوعات و سختی های قابل شنیدن یک محصول جانبی DTS مجازی است: X، راه YAS-207 تکنولوژی را ارائه می دهد یا به سادگی این واقعیت که این نوار صوتی با قیمت مناسب دارای راننده های بهتر نیست. 19659009] تغییر تمام تنظیمات صوتی جذاب DTS: X اختصاصی 7.1.4 من، تمام این عناصر صوتی خشن را ناپدید شد. من فکر می کنم که با استفاده از DTS مجازی: X

نتیجه گیری

صدای باری یاماها همواره ستاره های ستاره ای در مقوله های مربوط به قیمت خود بوده اند. اینجا اینجا درست است یاماها YAS-207 با DTS مجازی: X یک برنده است. ورودی DTS Virtual: X YAS-207 را از همتایان خود جدا می کند. در حالی که نوار صوتی Yamaha کامل نیست، آن را ارائه می دهد بسیاری از پانچ و هیجان برای لذت بردن کسانی که می خواهند یک تجربه بهتر فیلم در خانه است. YAS-207 همچنین به عنوان یک سازش خوب برای همسران است که می خواهند تجهیزات صوتی در خانه را شنیده و دیده نشوند.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image