علمی و فناوری

بررسی TotalAV آنتی ویروس Pro: نوید و ارزش زیادی با نقاط ضعف دارد

دنیای آنتی ویروس صنعتی کاملاً مستقر است که از بازیکنان بزرگی تشکیل شده است و در حال حاضر کاملاً شناخته شده است. هر چند وقت یک بار ، تازه وارد یک تکه از پای را نشان می دهد. یکی از تازه های مبتدی ها ، TotalAV از Protected است ، یک شرکت مستقر در انگلستان که در سال 2016 تأسیس شده است.

TotalAV سه سطح مختلف حفاظت را ارائه می دهد: آنتی ویروس نرم افزار ، امنیت اینترنتی ، و امنیت کامل. هر لایه چند ویژگی اضافی دیگر را اضافه می کند ، اگرچه مقدار ضد تعجب خوبی را با سطح پایه آنتی ویروس Pro دریافت می کنید.

توجه: این بررسی بخشی از گردهمائی های بهترین آنتی ویروس ما است. برای جزئیات بیشتر در مورد محصولات رقیب و نحوه آزمایش آنها ، به آنجا بروید.

ویژگی ها و خدمات

 totalavdashboard "width =" 300 "height =" 208 "data-imageid =" 100836465 "data-licence =" IDG "data- original = "https://images.idgesg.net/images/article/2020/03/totalavdashboard-100836465-medium.jpg" class = "تنبل" loading = "تنبل" /> </a> <small class= IDG

TotalAV آنتی ویروس داشبورد Pro.

داشبورد Antivirus Pro یک امر ساده است. در بالای صفحه یک پیام وضعیت وجود دارد که نشان می دهد این سیستم بر اساس نقشه معمول رمزگذاری رنگ قرمز ، زرد ، سبز رنگ محافظت می شود یا خیر. این شرکت "اسکن هوشمند" نامیده می شود.

همچنین بخوانید:  سونی از 4000 بانک قدرت در چین یاد می کند، جایگزین های رایگان را فراهم می کند

اسکن هوشمند TotalAV یادآور رویکرد PC Matic است. علاوه بر جستجوی مسائل امنیتی ، این اسکن همچنین به دنبال پرونده های ناخواسته و کپی ، تاریخچه مرورگر و کوکی ها و همچنین مشکلات مربوط به عملکرد. پس از اتمام اسکن ، TotalAV گزینه ای را برای انجام هر کاری که اسکن پیدا کند فراهم می کند. [19659002] برای دسترسی به یک اسکن امنیتی استاندارد ، بر روی نماد سپر در راه آهن سمت چپ کلیک کنید تا گزینه های اسکن کامل سیستم ، اسکن سریع و اسکن سفارشی را ببینید.

اسکن هوشمند لمس خوبی برای فراتر از اسکن نرم افزارهای مخرب معمولی است ، به خصوص یاب کپی. در آزمایشات ما ، تجزیه و تحلیل پرونده های تکراری بر اساس محتویات آنها کار بسیار خوبی انجام داد. ویژگی هایی مانند این در برنامه های آنتی ویروس سطح پایه بسیار نادر است. به طور معمول ، این نوع از ویژگی های حق بیمه برای سوئیت های گران تر محفوظ است.

همچنین بخوانید:  تغییر نحوه شناسایی افراد مبتلا به ویروس کرونا، دلیل بالابودن آمار مبتلایان است
 totalavduplicatefilefinder "width =" 300 "height =" 206 "data-imageid =" 100836466 "data-licence =" IDG "data-original =" https : //images.idgesg.net/images/article/2020/03/totalavduplicatefilefinder-100836466-medium.jpg "class =" تنبل "loading =" تنبلی "/> </a> <small class= IDG

یاب پرونده های کپی شده TotalAV. [19659010] با کلیک بر روی نماد سرعت سنج در راه آهن سمت چپ ، همه گزینه های مختلف تنظیم صدا در دسترس از جمله حذف برنامه ، مدیر راه اندازی و پاکسازی مرورگر را نشان می دهد .ما طرفداران عظیمی از این برنامه های کاربردی نداریم زیرا ویژگی هایی مانند این قبلاً وجود دارد ساخته شده در ویندوز 10 یا هزینه ای در دسترس است. هنوز هم ، دیدن این در مجموعه اصلی جای تعجب دارد.

بخش امنیتی اینترنت آنتی ویروس پرو (نماد اثر انگشت) محافظت در برابر وب سایت های مخرب و همچنین بررسی نقض اطلاعات با ارتقاء به رده های بالاتر ، یک VPN با 32 کشور کشور و یک سینه بند اضافه می شود افزودنی Wser برای مسدود کردن تبلیغات و ردیابها.

با فرو رفتن در تنظیمات ، تعدادی از موارد وجود دارد که می توانند در اینجا بکشند. به طور پیش فرض ، درایوها و بایگانی های قابل جابجایی را اسکن می کند ، اما می تواند غیرفعال شود. برنامه ریزی اسکن در تنظیمات نیز اتفاق می افتد. اگر TotalAV خیلی تهاجمی شود ، گزینه های WebShield در لیست سفید دامنه ها قرار می گیرند ، و گزینه ای برای حذف پرونده ها و پوشه ها از اسکن های تکراری وجود دارد.

آنتی ویروس TotalAV هزینه کل برای پوشش دادن سه دستگاه برای سال اول 29 دلار هزینه دارد. قیمت پس از آن به 99 دلار می رسد.

عملکرد

 totalavsmartscan "width =" 300 "height =" 209 "data-imageid =" 100836467 "data-licence =" IDG "data-original =" https: // images.idgesg.net/images/article/2020/03/totalavsmartscan-100836467-medium.jpg "class =" تنبل "loading =" تنبل "/> </a> <small class= IDG

اسکن هوشمند توتال فعال.

در حال حاضر ، AV-Test تنها خانه آزمایشی است که ما در TAVAV مورد بررسی قرار می دهیم. نتایج آن مخلوط شده است.در تست حملات بدافزار صفر با 331 نمونه ، TotalAV در ماه نوامبر 91.5 درصد و 97.4 درصد در دسامبر. میانگین صنعت 99.1 درصد است و توتال را به میزان قابل توجهی پایین تر از حد معمول قرار می دهد.

نتایج با آزمایش گسترده و شیوع تشخیص بدافزارها کمی بهتر بود.در هر دو ماه نوامبر و دسامبر ، TotalAV 99.8 درصد از میانگین صنعت را نشان داد. 100 درصد ، اما این تقریباً نزدیک است و نامهای آنتی ویروس بزرگتر غالباً هر از گاهی به این اندازه کوتاه می شوند. مسئله بزرگتر وضعیت ضعیف در تست حملات بدافزار صفر روزه است.

برای تست عملکرد داخل خانه ما ، TotalAV در تست PCMark 10 تحت تأثیر قرار نگرفت. بدون توتال ، PC تست 1665 به دست آمد. با نصب آنتی ویروس TotalAV TotalAV ، و پس از اجرای اسکن کامل سیستم ، PCMark 10 موفق به کسب امتیاز 1،602 ، افت 63 امتیاز شد. قطره TotalAV در بخش بازی این تست به طرز چشمگیری نبود ، و همچنین قطره در هنگام ارائه و تجسم بخش آزمایشی ایجاد محتوای دیجیتال خیلی بد نبود.

عملکرد تست انتقال فایل ما کمی بهتر بود. انتقال تعداد زیادی از پرونده ها در حدود 50 گیگابایت با اجرای TotalAV حدود یک دقیقه سریعتر بود. TotalAV همچنین حدود 8 ثانیه از آزمایش بایگانی تراشیده است. زمان غیر رسمی با اجرای TotalAV حدود یک دقیقه سریعتر بود ، و رمزگذاری یک فایل ویدئویی بزرگ با Handbrake تقریباً پنج دقیقه با نصب TotalAV سریع تر بود.

اینها نتایج جدی باهم دارند. شما را از TotalAV به دلیل رایج ترین انواع بدافزار تحت پوشش قرار داده است ، اما ریزه کاری های روز صفر آن نگران کننده است. عملکرد در تعدادی از زمینه ها خوب است ، اما در کل پیشرفت هایی دارد که باید انجام شود.

انتظار نمی رود شاهد عملکرد بسیار خوبی برای دسک تاپ و لپ تاپ های گوشتی باشیم ، اما ماشین های بودجه تحت فشار ممکن است از این امر خوشحال نباشند. مجموعه

نتیجه گیری

بسیاری از ویژگی های امیدوارکننده در اینجا وجود دارد ، از جمله یک رابط کاربری بسیار خوب و یک مجموعه ابزار خوب. کاربران قدرتمند با رایانه های پرقدرت که ایده داشتن تمام ابزارهای تنظیم صدا اضافی را دوست دارند و به هیچ وجه از اجرای Malwarebytes Free برای شناسایی تهدیدات روز صفر استفاده نمی کنند ، ممکن است از آنتی ویروس نرم افزار TotalAV خوشحال باشند.

به طور کلی ، با این حال ، قبل از اینکه بتوانیم آن را از صمیم قلب توصیه کنیم ، TotalAV پیشرفت هایی در عملکرد و ردیابی داشته است.

توجه: هنگامی که بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image