علمی و فناوری

بررسی SmartThings Wifi سامسونگ: یک انتخاب معقول برای خانه های هوشمند اما به دور از بهترین روتر است

فن آوری مش به همان اندازه برای شبکه های خانگی مفید است ، بنابراین به معنای استقرار یک محصول واحد که می تواند هر دو مأموریت را داشته باشد ، منطقی است – به شرط اینکه دستگاه واحد در هر دو زمینه بهترین عملکرد را در کلاس داشته باشد. در حالی که روتر مش سامسونگ نسل دوم SmartThings Wifi یک مرکز بزرگ خانگی هوشمند است ، اما از روترهای مدرن و دور از دسترس نیست. اما اگر به روتر قفسه بالایی احتیاج ندارید ، و همه این کار را نمی کنند ، برچسب قیمت SmartThings Wifi و عملکرد آن به عنوان یک مرکز خانگی هوشمند ، آن را به ارزش کافی خوبی می بخشد.

SmartThings Wifi به عنوان یک مرکز خانگی هوشمند [19659003] از بعضی جنبه ها ، سه بسته Samsung SmartThings Wifi که در اینجا مورد بررسی قرار می گیرد ، یک مرکز خانگی هوشمند حتی بهتر از انتخاب برتر ما در این دسته است – نسل سوم Samsung SmartThings Hub – به این دلیل که سه گره دارد هاب به گفته این ، ما به توصیه ما از SmartThings Hub به عنوان بهترین سیستم خانه هوشمند برای اکثر مردم می چسبیم زیرا روتر SmartThings Wifi به سادگی بهترین روتر مشی نیست که می توانید خریداری کنید. شما نمی خواهید یک روتر برتر را فقط با یک هاب خانگی هوشمند جایگزین این روتر کنید.

مانند هاب SmartThings ، روتر SmartThings Wifi به رادیوهای Z-Wave ، Zigbee و Bluetooth مجهز است ، بنابراین می تواند کنترل کند تقریباً در مورد هر دستگاه خانگی هوشمند موجود در بازار (اگرچه برای کنترل این نام تجاری از روشنایی هنوز به یک پل Philips Hue احتیاج دارید ؛ ایضا برای سخت افزار Lutron). با افزودن Wi-Fi ، دسترسی SmartThings به دستگاه های خانگی هوشمند که به Z-Wave ، Zigbee یا Bluetooth متکی نیستند ، گسترش می دهد (به عنوان مثال ، لامپ های هوشمند LIFX ). اگر خانه یا آپارتمان شما کوچک است و به محدوده ای که این وعده های آن به سه بسته 280 دلار می رسد ، نیاز ندارید ، می توانید یک SmartThings Wifi Single را با قیمت 120 دلار خریداری کنید – این کافی است تا 1.500 فوت مربع را بپوشاند. به همین ترتیب ، اگر خانه شما از 4500 فوت مربع بزرگتر باشد ، می توانید ماهواره های بیشتری خریداری کنید تا دسترسی به شبکه گسترش یابد. من سیستم سه گره را در خانه هوشمند 2،800 فوت مربعی خود آزمایش کردم.

 دستگاه های هوشمند wifi هوشمند Michael Brown / IDG

SmartThings تقریباً از هر دستگاه خانه هوشمندی که احتمالاً می خواهید بخرید پشتیبانی می کند. 19659008] Z-Wave و Zigbee شبکه های مش نیز هستند ، بنابراین هر دستگاه خانه هوشمند که مجهز به یکی از آن رادیوها است ، می تواند به عنوان یک مشتری و یک تکرار کننده عمل کند. به همین ترتیب ، هر چه دستگاههای سازگار تری که در اطراف خانه خود مستقر می کنید ، دامنه این دو شبکه بیشتر است.

با این وجود ، یک رادیو Z-Wave ، نمی تواند ترافیک Zigbee را دریافت و تکرار کند ، و برعکس. سه گره SmartThings Wifi را در اطراف خانه خود پخش کنید ، و به طور موثر آن را با پوشش برای هر سه شبکه می پوشانید: Z-Wave ، Zigbee ، و Wi-Fi.

سه ضلع شما می خواهید. برای آگاهی از: اول ، هر دو SmartThings Wifi و SmartThings Hub بسیار وابسته به ابر هستند. به عنوان مثال ، در صورت قطع برق ، بسیاری از ویژگیهای خانه هوشمند آنها کار نمی کنند. در صورت قطع برق ،

دوم ، SmartThings یک سیستم امنیتی خانگی عالی نیست زیرا سامسونگ ارائه نمی دهد. یک سرویس نظارت حرفه ای اگر در صورت وقوع آتش سوزی یک خراب یا آشکارساز دود خاموش شد ، باید خود را با مقامات تماس بگیرید.

سرانجام ، هیچ یک از دستگاه های SmartThings شامل یک ماژول LTE برای تهیه نسخه پشتیبان نیست. اگر یک متجاوز به اندازه کافی باهوش باشد که قبل از قطع سنسور تلفن یا کابل شما را قطع کند ، SmartThings نمی تواند به شما هشدار دهد.

اگر دو ویژگی آخر را پیدا کردید. مهم ، ممکن است شما یک سیستم Ring Alarm را به عنوان گزینه ای برای SmartThings در نظر بگیرید. برای روشن شدن ، زنگ هشدار یک روتر یکپارچه ندارد. و مانند SmartThings ، به ابر نیز بستگی دارد ، اما ثبت نام یک سرویس نظارت حرفه ای اختیاری اما ارزان قیمت (10 دلار در هر ماه) یک ماژول LTE را برای تهیه نسخه پشتیبان تلفن همراه فعال می کند. اگر در آن سرویس ثبت نام کنید و در هنگام مسلح بودن سیستم وارد شوید ، یک نماینده حلقه می تواند پلیس را به خانه شما اعزام کند (آنها ابتدا سعی می کنند با شما تماس بگیرند تا از اعلام هشدار نادرست جلوگیری کنند).

دست دیگر ، اکوسیستم حلقه شامل بخشی از دستگاه های خانه سازگار هوشمند است که با SmartThings پیدا خواهید کرد. برای دیدن لیستی از با دستگاه های حلقه اینجا را کلیک کنید و برای دیدن لیستی اینجا را کلیک کنید با مؤلفه های SmartThings کار می کند. به عبارت دیگر ، SmartThings بهتر سیستم خانه هوشمند است ، اما رینگ یک سیستم امنیتی خانگی بهتر است که از ویژگی های خانه هوشمند نیز برخوردار است.

SmartThings Wifi به عنوان روتر

SmartThings Wifi به عنوان روتر بسیار چشمگیر است. این دستگاه دارای کلاس باند AC1300 و دارای دو باند است ، به این معنی که براساس پروتکل 802.11ac (Wi-Fi 5) ساخته شده است و یک شبکه را در باند فرکانس 5GHz اجرا می کند که حداکثر پهنای باند 866 مگابیت در ثانیه و شبکه دوم را با 2.4 کار می کند. پهنای باند GHz حداکثر 400 مگابیت بر ثانیه (این دو عدد را جمع می کنید و 1،266 می گیرید ، اما سامسونگ – مانند هر تولید کننده دیگر روتر – دور آن جمع می شود). روترهای Fi ، SmartThings Wifi فقط یک جفت پورت اترنت گیگابیتی دارد.

برخلاف روترهای مش با سطح بالاتر ، مانند Linksys Velop ( 385 $ در آمازون برای سه سیستم گره ای) یا Netgear Orbi RBK50 ( 295 دلار در آمازون برای سیستم دو گره) ، SmartThings Wifi شبکه سوم کار نمی کند که به پشتیبان داده ها از ماهواره ها به روتر اختصاص دارد. . بنابراین ، علاوه بر ارائه پهنای باند کمتری نسبت به روترهای گران قیمت ، برخی از پهنای باند آن توسط backhaul داده مصرف می شود. روتر مش TP-Link Deco M9 Plus یک شبکه بی سیم سوم را نیز به پشتیبان داده ، و اختصاص داده است که دارای یک مرکز خانگی یکپارچه است. اما Deco M9 Plus فقط از Zigbee پشتیبانی می کند و نه Z-Wave.

تمام گره های موجود در سه بسته SmartThings Wifi یکسان هستند تا زمانی که سیستم را تنظیم کنید ، در این مرحله اولین دستگاهی که به سختی آن را به دروازه پهنای باند خود تبدیل می کنید. هنگام اضافه کردن آنها ، روتر و دو نفر دیگر تبدیل به ماهواره می شوند. نصب از طریق یک برنامه موبایل انجام می شود و سیستم سریع و آسان تنظیم می شود.

هر دستگاه دارای دو درگاه اترنت 1Gbps است ، بنابراین اگر زیرساخت هایی برای پشتیبانی از آن دارید ، می توانید ماهواره ها را مستقیماً روی روتر خود بکشید. برای بک گراند سیمی که خیلی سریع تر از تکیه Wi-Fi است. این امر همچنین باعث عدم وجود شبکه اختصاصی برای ایجاد حفره های بی سیم می شود ، اما بیشتر خانه ها در دیوارها اترنت ندارند. (معدن این کار را می کند ، اما من سیستم را به این ترتیب معیار نکردم.) اگر بیش از یک دستگاه را دارید که می خواهید به روتر سخت بکشید ، باید سوئیچ بخرید.

 samsung smartthings wifi عملکرد [19659026[Michael65Brown/IDG] </small><figcaption>
<p> در مقایسه با بسیاری از روترهای مش دیگر که معیار آنها را مشخص کردیم ، SmartThings Wifi یک سرعت آهسته است. </p>
</figcaption></figure>
<p> یکی از ویژگی های این روترهای گران قیمت <em> </em> نیست. فن آوری Adaptive WiFi Plume ، که Plume می گوید ، ترافیک شبکه شما را تحلیل کرده و عملکرد آن را بهینه می کند ، به طوری که هر مشتری به گره وصل می شود که پهنای باند بهینه برای نیازهای خود ارائه می دهد. بنابراین ، ممکن است Plume بیشترین استفاده از پهنای باند را که SmartThings Wifi ارائه می دهد ، کمک کند ، اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که SmartThings Wifi پهنای باند کمتری را برای مقایسه با برخی دیگر از روترها ارائه می دهد. </p>
<figure class= samsung smartthings wifi plume برنامه. Michael Brown / IDG

سه نقطه در این تصویر از برنامه Plume نمایانگر روتر SmartThings Wifi (سبز) و دو ماهواره آن است. نقاط در گردش هر گره نمایانگر مشتری های پیوست شده هستند.

سامسونگ همچنین برای کنترل والدین و محافظت از ضد بدافزار به Plume متکی است ، این بدان معناست که بسته به نیاز شما ، می توانید بین آن و برنامه SmartThings به عقب و جلو بروید. انجام دادن. (با کلیک روی زبانه تنظیمات پیشرفته در برنامه SmartThings برنامه Plume را راه اندازی می کنید.)

شما می توانید هر دستگاه را در شبکه به مشخصات یک عضو خانواده اختصاص دهید ، بنابراین می توانید کنترل کنید که چه زمانی این دستگاه می تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد و چه چیزی مجاز است. در حالی که آنلاین هستید این نوع کنترل والدین این روزها به طور فزاینده ای در مورد روترهای مصرف کننده قرار دارد.

خط پایین

مشاهده شده به عنوان یک مرکز خانگی هوشمند ، SmartThings Wifi یک راه حل عالی است مگر اینکه شما به وابستگی آن اعتراض کنید. cloud یا به دنبال یک سیستم امنیتی خانگی هستید که بتواند به صورت حرفه ای کنترل شود. با توجه به اینکه می توانید آن را به صورت جزئی در یک شبکه مش مستقر کنید ، یک مرکز خانگی هوشمند حتی بهتر از جدیدترین مرکز SmartThings Hub است. اما از روتر برتر خودداری کنید که ممکن است فقط بخواهید یک مرکز خانگی هوشمند داشته باشید. در عوض ، SmarThings Hub را بخرید.

SmartThings Wifi وقتی به عنوان روتر مش به نظر می رسد کمتر چشمگیر است ، زیرا تقریباً به اندازه بسیاری از روترهای مشی دیگر که آزمایش کرده ایم ، پهنای باند ارائه نمی دهد. اگر به یک مرکز خانگی هوشمند و یک شبکه خانگی با کارایی بالا نیاز دارید ، بهتر است اجزای گسسته را برای هر کار خریداری کنید. اگر می خواهید خانه هوشمندی بسازید ، اما فقط چند دستگاه دارید که نیاز به دسترسی Wi-Fi به طور همزمان دارند ، SmartThings Wifi در پول شما صرفه جویی می کند و مدیریت آن ساده تر خواهد بود. از این گذشته ، هیچ منطقی در پرداخت عملکرد روتر مورد نیاز شما نیست.

توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی پیوندها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

همچنین بخوانید:  گزارش مالی آلفابت نشان می‌دهد رشد این شرکت به اندازه پیش‌‌بینی‌ها نبوده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image