علمی و فناوری

بررسی Samsung Plug SmartThings Wifi Smart Plug: هیچ توپی لازم نیست ، اما کلاه اشکال زدایی خود را بپوشید

اول خبر خوب: برخلاف مدل جدید SmartThings Smart Bulb (که همزمان با این افزونه در اوایل سال جاری اعلام شد) ، افزونه SmartThings Wifi Smart Samsung به ترتیب نیاز به توپی SmartThings ندارد. برای کار. این کمی گیج کننده است زیرا SmartThings به اسم این محصول است ، اما نکته اصلی درج کلمه "Wifi" است. (مرکز SmartThings یک پل برای دستگاه های خانگی هوشمند است که براساس فناوری های Z-Wave و Zigbee ساخته شده است). )

اکنون خبر بد: این افزونه فقط در آزمایش من به خوبی کار نکرد ، و آن را در یک رده شلوغ پر از گزینه های بهتری قرار داد و از آنجا دور شد.

همچنین بخوانید:  دنیای پیش از نت اسکیپ؛ مرورگرهای تاریخی و فراموش‌شده دهه‌ ۱۹۹۰

سخت افزار حداقل خوب به نظر می رسد. این یک طرح جمع و جور ، مستطیل شکل و یک خروجی است که نه از عرض یک پریز استاندارد فراتر می رود و نه سوکت مجاور را مسدود می کند. این بدان معناست که می توانید بدون استفاده از برق دیگر ، یک لمس استقبال از این پلاگین استفاده کنید. عملکرد دستی با فشار دادن یک دکمه پاور کوچک در سمت چپ دستگاه قابل دستیابی است. یک چراغ سبز در چهره پلاگین نشان می دهد که این دستگاه خاموش یا خاموش است.

در حالی که برای استفاده از افزونه Wifi Smart به SmartThings Hub احتیاج ندارید ، شما نیاز به برنامه SmartThings دارید. راه اندازی نیاز به اسکن یک کد QR دارد که در قسمت معکوس دستگاه چاپ می شود و همچنین در یک برگه استیکر ارائه می شود و سپس به شبکه موقتی پلاگین وصل می شود و در آخر با طی کردن مراحل معمول اتصال پریز به شبکه خانگی شما

همچنین بخوانید:  ASUS ZenFone 6 teaser اشاره به طراحی نهایی ندارد

من در این مورد با مشکلات زیادی روبرو شدم ، با عدم موفقیت تلفن من در پیدا کردن شبکه موقت Wi-Fi موقت از پلاگین. بازنشانی سخت افزونه (با نگه داشتن دکمه پاور برای چند ثانیه) درنهایت کارها به اتمام رسید. پس از آن ، روند جفت گیری کند و بیش از حد پیچیده است – حتی یک رمز عبور برای اتصال به شبکه موقتی نیز لازم است – و همانطور که فکر کردم بالاخره انجام شدم ، بار دیگر مشکل به وجود آمد. این واحد از اتصال به شبکه خانگی من امتناع ورزید و اصرار داشت که آن با سرعت 5 گیگاهرتز کار می کند.

همچنین بخوانید:  Galaxy S10 ارزش بیشتری را در یک ماه پس از راه اندازی از دست داده است، از آنجایی که آیفون XS در 9 ماه از دست رفته است!
 برنامه افزونه SmartThings سامسونگ کریستوفر نول / IDG

کنتور برق علاوه بر این مفید است ، اما تاریخچه استفاده ثبت نشده است. 19659009] شبکه مش Xfinity من در واقع با استفاده از همان SSID ، شبکه ها را در هر دو فرکانس کار می کند ، و گاهی اوقات باعث ایجاد مشکل مانند این می شود ، اما من با وارد کردن نام شبکه ، رمز عبور و نوع امنیتی بی سیم به صورت دستی ، قادر به حل مشکل شدم. رابط کاربر ، که پس از آن همه چیز به طور عادی متصل می شود. همه گفته شده ، من حداقل دو برابر بیشتر از مدلهای رقیب خود برای اتصال به این پلاگین صرف کردم. اگر سعی می کردید کل خانه خود را با سامسونگ سازگار کنید مسئله مهمی خواهد بود.

در داخل برنامه ، مدیریت افزونه تا حد زیادی انتظار می رود ، با گزینه های "روشن" و "خاموش" از گزینه های اصلی خود استفاده کنید. دو برنامه اضافی مناسب در برنامه به شکل یک متر برق (نشان دادن قدرت در زمان واقعی) و یک متر مصرف انرژی (که قدرت استفاده شده در طول زمان را نشان می دهد) وجود دارد. اینها نگاهی مفیدی به استفاده در زمان واقعی دارند ، اما هر بار که روی نمودارهای تاریخی کلیک می کردم ، آنها کاملاً خالی بودند. به طور مشابه ، در زیر این خواندن ها جعبه ای با عنوان "سابقه فعالیت" وجود دارد ، اما این نیز به طور کامل خالی بود ، جز برای عنوان با عنوان "بدون فعالیت". احتمالاً ضبط تاریخ در این دستگاه پشتیبانی نمی شود. همچنین شایان ذکر است که کنتور برق همیشه با اطمینان در زمان واقعی به روزرسانی نمی شود ، غالباً نیاز به خروج از صفحه اصلی SmartThings دارید ، سپس دوباره وارد سیستم مدیریت پلاگین شوید تا یک بازخوانی جدید دریافت کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image