علمی و فناوری

بررسی Roav DashCam Duo: فیلم عالی به همراه GPS ، اما بعد از 12 ولت هیچ زندگی ای ندارد

130 دلاری Roav Dash Can Duo یک دوربین کاملاً جلو و داخلی است که برخی از بهترین ویدیوهایی را که دیده ام ، می گیرد. استفاده فوق العاده آسان ، همچنین دارای یک گیرنده GPS است که می تواند موقعیت مکانی شما را ضبط کند و ضبط داخلی در شب را با مادون قرمز افزایش می دهد. تنها نکته منفی این است که واحد پس از حذف برق 12 ولت ، ضبط نمی کند ، زیرا گاهی اوقات در یک تصادف اتفاق می افتد.

این بررسی بخشی از گردهمایی مداوم ما بهترین دوربین های تیزهوش است. برای کسب اطلاعات در مورد محصولات رقیب و نحوه آزمایش آنها ، به آنجا بروید.

طراحی و مشخصات

Roav DashCam Duo دارای دوربین های دوتایی 1080p است: یکی ثابت ، رو به جلو با یک میدان دید 150 درجه ، و دیگر نمای داخلی با میدان دید 110 درجه. دوربین داخلی به صورت عمودی می چرخد ​​، اما در کنار هم یا مورب نیست ، همانطور که اخیراً مورد بررسی قرار Z-Edge F1 با سوکت چشم خود را. این امر باعث می شود که مقداری متناسب با پوشش آن باشد ، حداقل در طول روز صفر بود.

نور مادون قرمز از چهار لامپ در گوشه و کنار لنزهای دوربین داخلی استقبال می کند ، اما مانند F1 بسیار جهت دار است. با فاصله گسترش می یابد ، بنابراین برخی از آزمایش ها را که شب انجام می دهید با مادون قرمز انجام دهید قبل از اینکه به محل نصب با اتصال چسب متعهد شوید. من هرگز نتوانستم صندلی های جلو را در اتومبیل کوچک خود به اندازه کافی بپوشانم.

توجه داشته باشید که رواو به من در مورد دسترسی مکش مکش در زمان این نوشتن به من باز نگرفته است.

 r2130111 td01 v1 [19659008] Roav </small><figcaption>
<p> Roav DashCam Duo تا حد زیادی خوب طراحی شده است ، اما ممکن است محل قرارگیری LCD با لامپ مادون قرمز کمی به سمت راننده تداخل داشته باشد. </p>
</figcaption></figure>
<p> در پشتی DashCam Duo یک نمایشگر رنگی 1.5 اینچی وجود دارد. دکمه های پایین واحد که برای حرکت در فهرست های نمایش داده شده در صفحه نمایش استفاده می شود. یک گیرنده GPS در هواپیما وجود دارد ، و Roav اطلاعات را در جریان فیلم جاسازی می کند. شما می توانید برای مشاهده فیلم ، برنامه GPSMultimediaPlayer را برای وب سایت Roav بارگیری کنید ، پیشرفت خود را روی نقشه پیگیری کنید و پارامترهای مختلفی مانند سرعت و مکان را مشاهده کنید. همانطور که در زیر می بینید مختصات GPS به صورت بصری علامت گذاری نمی شوند. </p>
<figure class= gps player gav IDG

برنامه GPSMultimediaPlayer فقط همین کار را می کند. توجه داشته باشید که چقدر آهسته می شوم. نوبت به جلو خم شدن 90 درجه به خیابان یک طرفه و فضای زیادی برای خطا نیست.

یک حالت پارکینگ وجود دارد ، که فقط به اختلال در سنسور g منجر می شود ، اما جالب اینکه باید تأیید کنید که منبع تغذیه ثابت دارید (توصیه می کنم آداپتور OBD-II) را قبل از فعال کردن آن وصل کنید. من مطمئن نیستم چرا ، چرا که دوربین بدون منبع ثابت نیرو روشن نخواهد ماند.

که من را به آنچه می دانم یک گام واقعی Roav اشتباه است می کشاند: یک ابررسانا که فقط به اندازه کافی طولانی طول می کشد تا هر چیزی را نجات دهد. شما ضبط کرده اید این مسئله در اکثر قریب به اتفاق اتفاق نمی افتد ، اما اگر ضربه شدید 12 ولت را بکشد ، شما بعد از آن چیزی نمی گیرید.

هیچ مشکلی برای راننده بد روی DashCam Duo وجود ندارد ، به جز هشداری که هر 1 تا 4 ساعت به صدا در می آورد فقط شما را نگه می دارد. یعنی بیدار.

عملکرد

من تحت تأثیر قرار گرفتن DashCam Duo در کل قرار گرفتم. با این حال ، پوشش شبانه داخلی صندلی های جلو توسط مادون قرمز کمی باریک تر از حتی Z-Edge F1 ، و بسیار باریک تر از Akaso Trace 1 . بخشی از مسئله در سمت راننده ممکن است نمایشگر مسکونی باشد که بخشی از مادون قرمز را در آن جهت مسدود می کند. پوشش صندلی های عقب که مهمترین مسئله برای بیشتر جوانب مثبت است ، خوب است.

فیلم روز به خوبی اشباع شده است (رنگ ها خوب بودند) ، با جزئیات خوب و جبران حرکت مناسب. برخی از مصنوعات قضاوت با تابه وجود دارد (وقتی مثلاً شما یک گوشه را با سرعت می چرخانید) ، اما آنها نسبتاً جزئی هستند و من آنها را اذیت نکردم.

 روزی دوچرخه روبو IDG

صعود یک تپه در سان کارلوس ، کالیفرنیا در اواخر بعد از ظهر. خورشید پنهان است ، اما DashCam Duo وقتی مستقیم به چشمان من رسید ، با آن برخورد خوبی کرد.

عکس گرفتن از شب که تنها با روشنایی در شهر بود ، جزئیات خوبی را در مناطق اطراف وسیله نقلیه نشان می داد ، در حالی که از این رنج نمی برد. چراغ روشنایی.

 شب دوو کاملاً پرشور IDG

من چیز بدی در مورد دستگیری های شب DashCam Duo نمی گویم. کمی شعله نور چراغ روشنایی وجود دارد ، اما کمتر از آن وجود دارد که بسیاری از دوربین ها این جزئیات را در محیط اطراف نشان می دهند. اگر من این را قبل از نصب واحد با نوار نیمه دائمی خود دیده بودم ، آن را پایینتر و بیشتر به جلو منتقل می کردم.

 داخلی روبرو دوچرخه داخلی IDG

همانطور که می توانید از این ضبط مشاهده کنید ، شما هستید. در شب جزئیات در فضای داخلی را خواهید داشت – در مناطقی که مادون قرمز به آن می رسد. این باید بیشتر صندلی های عقب را شامل شود ، هرچند که ماشین من هیچ خبری از آن نیست.

در حالی که ضبط های داخلی در شب ناامید کننده ای ناچیز بودند ، به طور کلی فیلم DashCam Duo دارای درجه یک است و با جاسازی شده GPS ، واقعاً مفید است. سفرهای خود را ثبت کنید.

DashCam Duo بسیار خنک تر از برخی از دوربین های دور موتور عمل می کند و دامنه دمای عملیاتی وسیعی دارد: -4 تا 158 درجه فارنهایت.

بهترین ، اما هنوز هم خوب نیست

Roav DashCam Duo به خوبی ممکن است مدعی باشد. برای مکان برتر با یک ابررسانای بزرگتر و پوشش مادون قرمز کمی بهتر. هنوز هم انتخاب مناسب برای کسانی که می خواهند یک دوربین جلو / عقب با ضبط های عالی داشته باشند که استفاده از آن آسان است.

Source link

همچنین بخوانید:  Zenfone 6 ARCore پشتیبانی می کند، زوم 8 برابر و بیشتر در آخرین به روز رسانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image