علمی و فناوری

بررسی Razer DeathAdder V2: ما به روزرسانی ها را دوست داریم ، اما با نام سنگین چیست؟

Razer برای اولین بار ماوس DeathAdder نمادین خود را در سال 2006 منتشر کرد. سیزده سال بعد ، چندین نسخه تجدید نظر شده و حتی نسخه های مجلل ویژه ای نیز وجود دارد. در سال 2020 ، ما در حال بحث برانگیز هستیم … بگذارید آنرا Razer DeathAdder 7. بنامیم؟ شاید 8؟ این بستگی به نحوه نگاه کردن شما دارد.

و با این حال رازر در غیر این صورت استدلال می کند. برای سال 2020 ، Razer نامی را برای DeathAdder جدید خود انتخاب کرد که بسیار جسورانه بود ، ما را برای نشستن و توجه قرار دادیم: Razer DeathAdder V2. دهه گذشته را فراموش کنید ، این اولین جانشین شایسته DeathAdder اصلی است یا حداقل ، این چیزی است که رازر می خواهد ما را باور داشته باشیم.

پس از آن چطور کرایه می کند؟ آیا DeathAdder V2 ارزش این نام را دارد؟ آیا اینقدر انقلابی است ، آن را سزاوار این بخش از صفحه‌نویسی است؟ خوب …

توجه: این بررسی بخشی از گردهمایی ما از بهترین موش ها موش های آمیخته است. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات رقیب و نحوه آزمایش آنها ، به آنجا بروید.

سلام دوست قدیمی

این یک DeathAdder است. من صادقانه خواهم بود ، وقتی DeikAdder V2 منکر را دیدم ، فکر کردم ما برای طراحی مجدد قابل توجهی درگیر هستیم – و این طور نیست. DeathAdder V2 را از کادر بیرون بکشید و به نظر می رسد مانند مدل های دیگر دهه گذشته.

عجیب است ، درست است؟ به نظرم عجیب است ، به هر حال نام مدل ها همیشه کمی دلخواه است – فقط به Xbox نگاه کنید. اما "V2" کاملاً بیانیه ای برای موش است که DeathAdder در آن ذخیره شده است. این یکی از طرح های بسیار تحسین شده تا کنون است. مطمئناً Razer می تواند به جای آن مترادف جدیدی برای "Elite" بیاورد.

 Razer DeathAdder V2 IDG / Hayden Dingman

که این بدان معنی نیست که هیچ چیز تغییر نکرد. Razer DeathAdder را برای سال 2020 به صدا درآورد. آنها اکثراً نوع ارتقاء افزایشی هستند که همه ما قبلاً استفاده می کردیم.

احتمالاً کابل جدید "Speedflex" DeathAdder V2 است. در این مرحله ، به لطف فناوری شارژ PowerPlay Logitech به موش های بی سیم برای استفاده روزانه تغییر کرده ام. به گفته این ، اگر من هنوز از موش های سیمی استفاده می کردم ، این کابل کشی همان چیزی است که من می خواهم در هر موشی را که خودم دارم می خواهم.

همچنین بخوانید:  گلکسی تب S5e به‌عنوان باریک‌ترین و سبک‌ترین تبلت سامسونگ رونمایی شد

حتی نمی دانم چگونه توصیف کنم به جز اینکه بگویم از هر کابل که تا به حال دیده ام نرم تر است. می دانید که چگونه معمولاً ماوس را از جعبه آن بیرون می کشید و نوع کابل شکل سیم پیچ مورد نظر را حفظ می کند؟ DeathAdder V2 نیست.

این ، جنس پارچه و سیم در داخل است. لگد نمی زند. این درهم و برهم نیست. به هیچ وجه گیر نمی افتد. این بهترین راه حل کابل کشی است که من آن را امتحان کرده ام ، می دانید که به هیچ وجه کابل ندارد. تنها مسئله ای که می توانم به آن فکر کنم این است که ممکن است با آن دسته از کابل های رومیزی نصب شده که برخی از افراد از آن استفاده می کنند ، کار نکند. اما با داشتن این کابل از این انعطاف پذیر ، حتی نمی دانم که به یکی از آنها احتیاج دارید. اول تغییر کنید ، و این یک مورد خوب است. لزوماً لزوماً از اسم "V2" سزاوار نیست ، اما با این وجود چشمگیر است.

 Razer DeathAdder V2 IDG / هایدن دینگمن

Razer همچنین سنسور ماوس را ارتقا داد ، تعریف یک ارتقاء افزایشی اگر من تا به حال شنیده ام. . آخرین سنسور Razer لقب Focus + را دارد و این یکی به جای 16،000 DPI به آخرین سنسور Razer ، PMW3389 ، به 20،000 DPI می رود.

حقیقت این است که شما متوجه نمی شوید. این اعداد هر دو بسیار زیاد هستند ، نمی توانم تصور کنم کسی در استفاده روزانه مرزهای بالایی را لمس کند. حتی نزدیک هم نیست و تا آنجا که از صحت ، هر آنچه که پس از PMW3360 ساخته شده است کاملاً عالی است. میدان نبرد بعدی ایجاد سنسور کارآمدتر برای موش های بی سیم است ، اما با توجه به اتصال سیم DeathAdder V2؟ این مهم نیست.

در آخر ، دکمه ها. اول از همه ، DeathAdder از ماوس پنج دکمه به ماوس هشت دکمه ارتقا یافته است. واقعاً زمان است با کلیک چپ ، راست و کلیک معمولی معمولی ، به علاوه دو دکمه انگشت شست ، مانند هر DeathAdder وجود دارد. رازر دو دکمه به پشت ماوس اضافه کرد ، اما در نهایت DeathAdder را با بقیه صفحات Razer – The Basilisk ، Mamba ، Naga و موارد دیگر – در قفل خود قرار داد.

دکمه هشتم ظریف است. من در واقع بارها و بارها حساب کردم و با هفت مورد ادامه داشتم تا اینکه متوجه شدم یک هشتم در پایین DeathAdder V2 باشد. به طور پیش فرض تغییر بین پروفایل ها است ، و واقعاً تصور اینکه از چه چیز دیگری استفاده می کنید سخت است. در حین استفاده از DeathAdder V2 در دسترس نیست و صادقانه من به سختی یادم می آمد که در هنگام آزمایش وجود داشته باشد. در ذهن من این ماوس هفت دکمه است ، بدون توجه به آنچه رازر می گوید.

 Razer DeathAdder V2 IDG / هایدن دینگمن

هنوز هم ، هفت دکمه امروزه یک نقطه شیرین است و من خوشحال هستم که Razer این دو را اضافه کردم. بالا این طرح چنان عادی شده است که حتی ثبت نام نکردم که در ابتدا جدید بودند. "آیا DeathAdder همیشه این موارد را نداشته است؟" اینگونه احساس می کند.

به هر حال ، بزرگترین شرط Razer حتی برای کاربر قابل مشاهده نیست. Razer اکنون با تعویض کلیدهای کیبورد نوری ، در حال آزمایش با سوئیچ های نوری ماوس است. و اگر مجبور شدم حدس بزنم ، این چیزی است که DeathAdder V2 را ایجاد می کند.

مانند تلاش های کیبورد خود ، Razer اولین کسی نیست که سوئیچ های ماوس نوری را در پیش بگیرد. چند سال است که A4Tech از آنها تحت برند "خونین" استفاده می کند. Razer اولین تولید کننده عمده ای است که با این وجود تغییر را به وجود آورد.

و بار دیگر ، Razer با کمترین نقطه فروش ممکن است پیشرو باشد. آنها خیلی سریع هستند. کلیک در ثبت نام در 0.2 میلی ثانیه . آیا می توانید آن را باور کنید ؟

رازر به خودی دروغ نمی گوید ، اما مسخره است که به اصطلاح فواید سرعت باعث افتخار و افتخار می شوند. نسخه شخصی Razer اذعان می کند که این "سه برابر" سریعتر از رقابت است ، به معنی تفاوت بین 0.2 میلی ثانیه و 0.6 میلی ثانیه فعال سازی. این … هیچی به نظر می رسد در انزوا بزرگ است ، اما در نظر بگیرید که اجرای یک بازی با سرعت 60 فریم در ثانیه به معنای آن است که به طور کامل 16 میلی ثانیه ثانیه طول می کشد تا نمایشگر هر فریم را به نمایش بگذارد. تفاوت 0.4 میلی ثانیه ثانیه بین سوئیچ های ماوس نوری و مکانیکی ناچیز است.

 Razer DeathAdder V2 IDG / Hayden Dingman

دوام همان چیزی است که Razer باید پیشرو باشد. همانند سوئیچ های صفحه کلید مکانیکی ، سوئیچ های مکانیکی ماوس در معرض آسیب قرار می گیرند – به خصوص در صورت سوءاستفاده. "دوبار کلیک" مخوف یک جلوه رایج است: یکبار دکمه ماوس را فشار داده و رایانه شخصی آن را دو بار بخواند. این مسئله از خلال دکمه ماوس و آسیب رساندن به مخاطبین ناشی می شود. سوئیچ های نوری از این رو مصون هستند زیرا "مخاطبین" توسط پرتوی لیزر جایگزین می شوند. آسیب رساندن به نور بسیار سخت است. .

اگر قدرت خود را نمی دانید و بسیاری از ماوس های مرده را در جریان خود قرار داده اید ، ممکن است سوئیچ های نوری نجات شما باشد. من؟ من هرگز به این شیوه خاص موش نکشیده ام. شاید من فقط خوش شانس بوده ام ، یا شاید من انگشت ماشه ای آرام داشته باشم. سخت است بدانید.

به هر صورت ، فکر نمی کنم این یک وضعیت عجولانه و خرید باشد. Razer جلوتر از روند اینجاست ، و برخلاف صفحه کلیدها – در حالی که سوئیچ های مکانیکی احساس خاص و خاص خود را دارند – می توانم موش ها را ببینم که سوئیچ های مکانیکی کاملاً در حال خاموش شدن برای نوری هستند. اما این روزهای اولیه است ، و این یک ارتقاء عظیم از کیفیت زندگی نیست. بیشتر یک حرکت جانبی ، در واقع. ممکن است ماندگاری بیشتری داشته باشند ، اما من همچنین کلیک های DeathAdder V2 را سخت تر و به طرز قابل توجهی بلندتر از DeathAdder Elite قبلی می دانم.

خط پایین

چه DeathAdder V2 مستحق چنین نامشی باشد ، قطعاً ارتقاء مناسبی توسط تیغ هنگامی که مشهورترین ماوس خود بود ، DeathAdder از زمان معرفی باسیلسک و Mamba super هر دو موش راست دست با عملکرد بسیار بیشتری نسبت به چند مدل DeathAdder گذشته ، کمی اضافی به نظر می رسید.

V2 کاملاً بسته نمی شود. شکاف ، اما آن را محدود می کند. دکمه های جدید DPI بدون آنکه روی شکل آزمایش زمان DeathAdder تأثیر بگذارد ، ترفندهای جدیدی به آن اضافه می کند ، و در حالی که من هنوز یک موس بی سیم را ترجیح می دهم امروزه کابل کشی انعطاف پذیر V2 چشمگیر است. موش های بهتری در آنجا وجود دارند ، اما برای DeathAdder diehards ، این سرانجام ، عشق بسیار مورد نیاز است.

توجه: هنگامی که بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image